głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zmadrzeej Nie boisz się spróbować jeszcze raz. Boisz się cierpieć z tego samego powodu. przewędrował swoim spojrzeniem po moim ciele po chwili wbijając wzrok w moje oczy.

zmadrzeej

zmadrzeej.moblo.pl
Nie boisz się spróbować jeszcze raz. Boisz się cierpieć z tego samego powodu.
Nie boisz się spróbować jeszcze... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

Nie boisz się spróbować jeszcze raz. Boisz się cierpieć z tego samego powodu.

przewędrował swoim spojrzeniem po... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

przewędrował swoim spojrzeniem po moim ciele, po chwili wbijając wzrok w moje oczy. spuściłam głowę, z lekkim uśmiechem a on się odwrócił. nie minęła chwila, kiedy Ja zaczęłam jeździć po nim wzrokiem, który utkwił w jego źrenicach. serce zaczęło mi mocniej bić, kiedy nagle odwrócił głowę, a Ja powstrzymałam łzy. graliśmy w grę, żadne z nas nie chciało pokazać tego, jak bardzo nasze spojrzenia lubią się spotykać. odeszłam kawałek, on również ruszył w inną stronę. rozeszliśmy się jak gdyby nic, znów potraktowaliśmy to co nas łączy, jak powietrze.

teraz chcę już tylko  żeby czasem... teksty

zmadrzeej dodano: 3 kwietnia 2012

teraz chcę już tylko, żeby czasem się odezwał. dał o sobie znać mniej więcej raz w miesiącu z komunikatem, że żyje, w miarę dobrze, jeszcze jakoś to ciągnie, wyszedł z jednego bagna, ze śmiechem przypuszczając, że za chwilę wpakuje się w kolejne.

podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje . podobno jest cholernie wrażliwa , łatwo ja zranić i zniechęcić . romantyczka ? łatwo ją dostrzec w tłumie a czasem minąć w ogóle nie zauważając . dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko . ma swoje zdanie , zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma .. chociaż . zwykle szybko poznaje się na ludziach , mimo to nikogo od razu nie skreśla . popełnia wiele błędów , często rani i potrafi sprawić przykrość . ufa tylko tym , którzy na to zasłużyli . lubi wiedzieć na czym stoi . zamyka się w pudełku marzeń , gdy jest jej źle . każda łza , która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła . każda życiowa porażka ją wzmocniła . potrafi być wredna i złośliwa . buduje szczęście z małych radości . szanuje tych , którzy szanują ją i samych siebie . stara się niczego w życiu nie żałować , tylko czasami jej nie wychodzi . ma słomiany zapał do niektórych rzeczy . czasem zachowuje się jak "dorosła" kobieta czasem jak rozwydrzona , bezmyślna małolata .

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

Wielu facetów mi się podoba. Kilkunastu mnie kręci. Na widok niewielu zapiera dech w piersiach. W paru podoba mi się ich niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. Jednak kochać mogę tylko jednego. I nie wiadomo dlaczego, ale padło właśnie na Ciebie..

Jeśli ta miłość nie przetrwa... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

Jeśli ta miłość nie przetrwa, chcę zginąć wraz z nią.

piję wino  palę papierosy i czasami... teksty

zmadrzeej dodano: 30 marca 2012

piję wino, palę papierosy i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku .

Wiesz w co ja wierze ? Wierze w to... teksty

zmadrzeej dodano: 27 marca 2012

Wiesz w co ja wierze ? Wierze w to , że kiedyś otworze swe zaspane oczy i tak po prostu bez niczego się uśmiechnę , a Ty będziesz jednym z tych powodów dla których będę się uśmiechać .

wiedziałam  że to było za pięknie... teksty

zmadrzeej dodano: 27 marca 2012

wiedziałam, że to było za pięknie, by mogło być prawdziwe . ja i on . chyba sobie za dużo wyobrażałam . a on . ? on bawił się moimi uczuciami . byłam dla niego kolejną marionetką, przygodą w życiu .

Przynajmniej dzisiaj wieczorem... teksty

zmadrzeej dodano: 26 marca 2012

Przynajmniej dzisiaj wieczorem Jesteśmy tylko Ty i ja i szczerze mówiąc To wszystko czego potrzebuje

bo czasem spotyka się takich ludzi... teksty

zmadrzeej dodano: 26 marca 2012

bo czasem spotyka się takich ludzi, których uwielbia się za wszystko, mimo, pomimo i wbrew.

To co tu robię to jest bardzo prosta... teksty

zmadrzeej dodano: 26 marca 2012

To co tu robię to jest bardzo prosta sprawa To po to, to robię no bo to tu jest zabawa Pozytywna wibracja stąd wylewa się jak lawa Jedna miłość, jedna prawda, jeden Bóg taka postawa Mam jeden cel, tak ja mam jedną misję

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV