głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kiedy jest tak źle że wydaje Ci się że gorzej już być nie może wystarczy usłyszeć od kogoś że jednak fatalnie nie było. Od razu lepiej się robi wiesz? .. Przez

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kiedy jest tak źle że wydaje Ci się że gorzej już być nie może wystarczy usłyszeć od kogoś że jednak fatalnie nie było. Od razu lepiej się robi wiesz? ..
Kiedy jest tak źle  że wydaje Ci... teksty

zimoweslonce dodano: 3 luty 2013

Kiedy jest tak źle, że wydaje Ci się, że gorzej już być nie może, wystarczy usłyszeć od kogoś, że jednak fatalnie nie było. Od razu lepiej się robi, wiesz? ..

Przez całe ferie ani razu nie... teksty

zimoweslonce dodano: 31 stycznia 2013

Przez całe ferie ani razu nie zalogowałam się na facebooke'u. Nawet przez sekundę nie czytałam postów z tablic ludzi, o których starałam się w ogóle nie wspominać. Myślę, że podziałało. A faktu takiego, że wszystko wróci tak, jak po powrocie z praktyk i po przerwie świątecznej, nie dopuszczam do swojej świadomości. Wystarczy, że usłyszę jedno "cześć" brzmiące piękniej niż niejedno "siema" czy nawet "hej" albo zobaczę cudowną parę oczu, zaglądających w moje. Wróci szukanie wzrokiem tych postaci na każdym korytarzu, każdej przerwie, myślenie, czy specjalnie przechodzą tak blisko mnie, że aż czuję ich piękny zapach, po to, by zwrócić na siebie moją uwagę. Wróci zastanawianie się nad tym, czy oni też chcą zaistnieć choć w małym stopniu w moim życiu, jak ja w ich. Ale stroić będę się dla siebie, nie żadnego z nich. I pierwsza też się nie odezwę. Nawet jeśli metal będzie mnie tak przyciągać jak magnes. W życiu..

No  potrafię czasem sobie coś... teksty

zimoweslonce dodano: 31 stycznia 2013

No, potrafię czasem sobie coś postanowić. Facebook. Niepatrzenie "tak" na tę czy inną osobę. Gorzej z zapałem do nauki. Wolałam wziąć się za origami... A samochodem to na serio potrafię jeździć..

Myśl  że proza życia zabija każde... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Myśl, że proza życia zabija każde uczucie najbardziej zabija mnie samą..

Przez tak przystojnych blond... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Przez tak przystojnych blond-kasjerów, mogłabym być wykorzystywana codziennie do stawiania na końcu kolejki informujących tablic. A przystojnym szatynom mogłabym dawać non stop wyliczoną kwotę, co do grosza, byle tylko słyszeć to pięknie brzmiące, wyjątkowo zaakcentowane słowo: dziękuję..

Po prostu jedni mają za dużo... teksty

zimoweslonce dodano: 29 stycznia 2013

Po prostu jedni mają za dużo szczęścia, kiedy inni nie mają go wcale..

 Trzeba jedynie być odważnym... teksty

zimoweslonce dodano: 25 stycznia 2013

"Trzeba jedynie być odważnym, wierzyć w magię i być pewnym, że koniec będzie szczęśliwy." ..

Gdyby życie było tak samo łatwe do... teksty

zimoweslonce dodano: 25 stycznia 2013

Gdyby życie było tak samo łatwe do przewidzenia, jak zakończenie "Gąsiareczki"..

 Słuchasz co ona mówi jedynie po to... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

"Słuchasz co ona mówi jedynie po to, by wytykać jej błędy." ..

Tak chcę  że aż muszę.. teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

Tak chcę, że aż muszę..

Ile razy w życiu zdarzyło Ci się... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

Ile razy w życiu zdarzyło Ci się żałować, że tego dnia w ogóle wyszedłeś z domu? Byłeś w tak kiepskim stanie, że nie zdołałeś udawać, jak zawsze, że wszystko jest w porządku? Twoje łzy zobaczył nieodpowiedni człowiek, o którym myślisz, że czasem, od tamtego zdarzenia, się nad Tobą lituje? A Ciebie to przytłacza. Odpychasz go za każdym razem, gdy znów się zbliża lub nawet, gdy dopiero ma zamiar to zrobić. Nienawidzisz się za to. Myślisz, że bez przyjaciół jesteś nikim. Nienawidzisz siebie..

Jeśli za parę lat przeczytam ten... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2013

Jeśli za parę lat przeczytam ten wpis, mimowolnie się uśmiechnę.Na pewno.Dlaczego?Przypomnę sobie, jak w tym momencie-dzisiaj,jutro i tak zawsze,tfu,od połowy listopada,niemalże codziennie,właśnie z powodu jednej osoby,wyjątkowej,innej od wszystkich,się uśmiecham.Szczerym uśmiechem.Wcale niewymuszonym.Ostatni raz,pamiętam,że robiłam to prawie 3 lata temu.Nie były to najlepsze czasy porównując do dzisiejszych,ale przez to,że nigdy już nie wrócą,takiej opcji w ogóle nie ma,to uważam je za najpiękniejsze.Mimo tego,że opuściło mnie wtedy wiele osób,o których nie mogę zapomnieć.Może ktoś z nich powróci,mam nadzieję,choć na pewno nie każdy by mógł to zrobić.I nawet mając tą świadomość potrafię się cieszyć teraźniejszością,choć nawet śnię o przeszłości.Ale nie myślę o niej w ten sposób,że mnie prześladuję.Cieszę się tylko z tego,że przeżyłam tyle upadków.Dalej istnieję.Wiele osób mogłoby być ze mnie dumnych.Ja też jestem.I jestem też wdzięczna tej,która mnie wysłuchuje.I nie ma dość.PK..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV