głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Kiedy człowiek żyje sam ze sobą przez całe życie i w końcu spotyka kogoś z kim zaczyna je dzielić to nie potrafi zachowywać się w inny sposób niż ten co przedte

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Kiedy człowiek żyje sam ze sobą przez całe życie i w końcu spotyka kogoś z kim zaczyna je dzielić to nie potrafi zachowywać się w inny sposób niż ten co przedtem. N
Kiedy człowiek żyje sam ze sobą... teksty

zimoweslonce dodano: 27 kwietnia 2013

Kiedy człowiek żyje sam ze sobą przez całe życie i w końcu spotyka kogoś, z kim zaczyna je dzielić, to nie potrafi zachowywać się w inny sposób niż ten, co przedtem. Nie potrafi się wtedy już przestawić, rani innych zachowując się trochę jakby egoistycznie. Ma nawet tego świadomość, ale nie jest wystarczająco silny, by to zmienić..

  Potrafię wybaczyć każdą wadę.... teksty

zimoweslonce dodano: 27 kwietnia 2013

" Potrafię wybaczyć każdą wadę. Prócz braku obecności. " / d.h. ..

kradnę! teksty zimoweslonce dodał komentarz: kradnę! do wpisu 27 kwietnia 2013
Niedorzecznie idealny plan już nic... teksty

zimoweslonce dodano: 15 kwietnia 2013

Niedorzecznie idealny plan już nic nie znaczy..

  Póki starczy sił i starczy Ci... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2013

" Póki starczy sił i starczy Ci tchu /Ile w stanie jesteś dać, by znaleźć się tu /Zobaczyć wschód i dotknąć go /Bądź silny, wierz mi /Opłaci się to... " ..

Dobra słowa też mogą być... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2013

Dobra słowa też mogą być przyczyną cierpienia..

Czasami los bywa zaskakujący.... teksty

zimoweslonce dodano: 14 kwietnia 2013

Czasami los bywa zaskakujący. Sprawia, że świat zwykłej dziewczyny się zmienia. Takiej, która nigdy się w niczym nie wychylała, nie rzucała się w oczy, nikogo nie obchodziła, dla nikogo nic nie znaczyła, nie była nikomu potrzebna, do niczego się nie nadawała, wszystko psuła, czego tylko się dotknęła. Sprawia, że spełniają się jej marzenia. Takie, o których śniła nocami, nigdy nikomu ich nie zdradziła, które podziwiała tylko w filmach, które pomagały jej przeżyć dzień, przetrwać w najtrudniejszych chwilach, przeczekać wiele godzin, dni, miesięcy. Sprawia, że przestaje wegetować a zaczyna żyć. Prawdziwie. Dla kogoś. Odnajduje swą duszę, radość, jakby się odrodziła bez skutków ubocznych po nieodwracalnej, odległej, tragicznej śmierci. A wszystko przez jedno, nieznane jej dotąd uczucie..

  Często nie doceniamy tego  co... teksty

zimoweslonce dodano: 29 marca 2013

" Często nie doceniamy tego, co później okazuje się, że było jest i zawsze będzie dla nas najważniejsze na świecie... " ..

  Look my eyes are just holograms...... teksty

zimoweslonce dodano: 29 marca 2013

" Look my eyes are just holograms... " ..

Dobre wspomnienia to takie  które na... teksty

zimoweslonce dodano: 29 marca 2013

Dobre wspomnienia to takie, które na samą myśl o nich wywołują uśmiech na twarzy..

Jak czasem mam tysiące pomysłów na... teksty

zimoweslonce dodano: 28 marca 2013

Jak czasem mam tysiące pomysłów na minutę, tak teraz nie mam żadnego na 12 h..

Życie... Przez 18 lat los jest dla... teksty

zimoweslonce dodano: 28 marca 2013

Życie... Przez 18 lat los jest dla ciebie okrutny. Prawie wcale się nie uśmiechasz, bo nie masz z czego, a jeśli to robisz, to udając, żeby nikt niczego się nie domyślił. Tego, co tkwi w twoim wnętrzu, tego, że coś ukrywasz. Nagle, nieoczekiwanie zdarza się coś, a raczej ktoś, dzięki komu twój świat się zmienia, nabiera barw, staje się inny, niezwykły. Jednak nowa sytuacja, ...nie - wiele nowych sytuacji sprawiają, że nie wiesz co masz robić, jak postępować, zdajesz się być zagubiona. Raz się śmiejesz, a raz płaczesz. Raz myślisz tak, raz inaczej. Raz jest wspaniale, a raz żałujesz każdej sekundy. Mijający czas nie pomaga w podejmowaniu decyzji... Inni też nie pomagają. Jesteś jeszcze bardziej sama niż zwykle, choć czasem dzielisz swoje życie z drugą osobą. Niczego nie jesteś pewna... Niczego..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV