głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Nie rozumiem niektórych ludzi. Mylenie imion dwóch osób w ogóle do siebie niepodobnych po ponad 3 latach to chyba lekka przesada. Widocznie... niektórzy nie pró

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Nie rozumiem niektórych ludzi. Mylenie imion dwóch osób w ogóle do siebie niepodobnych po ponad 3 latach to chyba lekka przesada. Widocznie... niektórzy nie próbują włoży
Nie rozumiem niektórych ludzi.... teksty

zimoweslonce dodano: 24 stycznia 2014

Nie rozumiem niektórych ludzi. Mylenie imion dwóch osób w ogóle do siebie niepodobnych po ponad 3 latach to chyba lekka przesada. Widocznie... niektórzy nie próbują włożyć w pewne sprawy nawet minimalnego wysiłku. Spoko..

Świetne! teksty zimoweslonce dodał komentarz: Świetne! do wpisu 20 stycznia 2014
Wystarczy  że kobieta założy... teksty

zimoweslonce dodano: 18 stycznia 2014

Wystarczy, że kobieta założy stanik bez ramiaczek i od razu czuje się inaczej. Lepiej..

Są dni  na które się cierpliwie... teksty

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2014

Są dni, na które się cierpliwie czeka lub mniej. Na przykład dzień, w którym po długiej nieobecności w końcu kogoś się zobaczy. Albo dzień, w którym na żywo bedzie można obejrzeć mecz siatkówki. Ale są też dni, na które w ogóle się nie czeka. Dzień studniowki czy matury. Dni, w których nie można być sobą... Dni w których trzeba za bardzo się starać..

Jeśli serce u swego boku ma... teksty

zimoweslonce dodano: 12 stycznia 2014

Jeśli serce u swego boku ma najwspanialsza, najukochansza, najdroższą osobę bije lepiej, rowniej i mocniej. Jakby tylko przyniej chciał to robić. Tylko dla tej osoby bić..

Jeden. Jeden  jeden  jeden  jeden... teksty

zimoweslonce dodano: 7 stycznia 2014

Jeden. Jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden, jeden... Tylko jeden! ..

Niespodzianko cud. 2 dni. Tylko 2.. teksty

zimoweslonce dodano: 6 stycznia 2014

Niespodzianko-cud. 2 dni. Tylko 2..

Właśnie w takie dni jak ten... teksty

zimoweslonce dodano: 6 stycznia 2014

Właśnie w takie dni jak ten najbardziej żałuję, że nie mam osoby, do której mogłabym pójść, a tak bardzo chciałabym stąd uciec, póki nie jest jeszcze za późno. Wyjść w jednej sekundzie tak jak stoję, bez słowa wyjaśnienia i wrócić kolejnego dnia, po miesiącu, dziesięciu latach albo już nigdy, jeśli nikt za mną nie zatęskni..

 Kiedy jem  kiedy śpię  kiedy wiem... teksty

zimoweslonce dodano: 5 stycznia 2014

"Kiedy jem, kiedy śpię, kiedy wiem, kiedy nie, kiedy biegnę i gdy gubię się... Kiedy wiem, kiedy nie, kiedy mam, kiedy chcę, gdy Cie szukam odnajduję się." ..

 Nie będzie nam płakać i drżeć... teksty

zimoweslonce dodano: 5 stycznia 2014

"Nie będzie nam płakać i drżeć, ani ukradkiem wycierać nos... Nie będzie nam upijać się, ani tabletek łykać na sen..." ..

 Opowiedz mi  wysłucham cię... teksty

zimoweslonce dodano: 5 stycznia 2014

"Opowiedz mi, wysłucham cię /Opowiedz mi o sobie /A ja słuchając zdziwię się /Jak wiele mnie jest w tobie." ..

 Tylko tu i teraz   Tylko teraz i tu... teksty

zimoweslonce dodano: 5 stycznia 2014

"Tylko tu i teraz /Tylko teraz i tu /Nie we wspomnieniach /I nie w marzeniach /Żyć możesz tylko teraz i tu..." ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV