głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Powtórki z rozrywki już nie bawią są jak popłuczyny.. Kurczę. Kiedy mam zagadać do mojego dzióbka? Zawsze gdy go widzę jest ze swoim kolegą. A jeśli on cię nie

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Powtórki z rozrywki już nie bawią są jak popłuczyny..
Powtórki z rozrywki już nie bawią... teksty

zimoweslonce dodano: 13 sierpnia 2010

Powtórki z rozrywki już nie bawią, są jak popłuczyny..

 Kurczę. Kiedy mam zagadać do... teksty

zimoweslonce dodano: 12 sierpnia 2010

-Kurczę. Kiedy mam zagadać do mojego dzióbka? Zawsze gdy go widzę jest ze swoim kolegą. --A jeśli on cię nie kocha? -Kocha mnie. Jestem tego pewna. --A jeśli się mylisz? Przecież go nie znasz. Nigdy z nim nawet nie rozmawiałaś. -Nie może tak być, że się mylę! --Jak to? Skąd to możesz wiedzieć? -To proste: gdy wchodzę do sklepu damsko-męskiego od razu wiem, czy koszula którą zauważyłam na samym początku jest damska czy męska... Albo gdy jem winogrona zawsze wybieram te najsłodsze, bo wiem, że te żółte są lepsze od tych bardziej zielonych. Po prostu to widzę i czuję, to taki szósty zmysł, intuicja. W jego spojrzeniu i uśmiechu też coś było... Coś co zobaczyłam, i dzięki czemu od razu to zrozumiałam..

Z przyjaciółmi  choć dobrze... teksty

zimoweslonce dodano: 12 sierpnia 2010

Z przyjaciółmi, choć dobrze wiedzą co mi w duszy gra, potrafię się śmiać, żartować, śpiewać, skakać, cieszyć się. Gdy jestem sama umiem tylko płakać. Ryczeć! Oczy łzawią mi wtedy gorzej niż przy obieraniu cebuli..

Miłość? Miłość to jest... teksty

zimoweslonce dodano: 11 sierpnia 2010

Miłość? Miłość to jest niezwykle nadzwyczajna moc, której nie da się opisać, ale działa ona na dwie osoby tak jak przyciągają się do siebie różnoimienne magnesy..

 Tak często Cię widzę  choć tak... teksty

zimoweslonce dodano: 11 sierpnia 2010

"Tak często Cię widzę, choć tak rzadko spotykam"..

Niedziela. Przecudowny dzień  mimo... teksty

zimoweslonce dodano: 11 sierpnia 2010

Niedziela. Przecudowny dzień, mimo tego, że kończy weekend. Tylko w ten dzień, jeden z siedmiu, mogę go spotkać. Niestety tylko mogę, bo nie zawsze to się zdarza. I później zostaje znowu czekać. Można stwierdzić, że mam życie na czekanie. Ale gdybym miała wybór, nigdy bym go sobie na to nie postawiła. Czekam. Czekam i tęsknię za widokiem obcej mi osoby. Czekam na kogoś, kto oczarował mnie swoją postawą, sposobem chodzenia, całym sobą; na kogoś, kogo po cichu kocham. Kochanie po cichu jest bardzo mocne. I bywa bolesne..

  : teksty zimoweslonce dodał komentarz: ((: do wpisu 11 sierpnia 2010
Po prostu zaczekaj na mnie   Ja... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2010

Po prostu zaczekaj na mnie, Ja zaczekam na Ciebie. Ja i Ty przeciwko całemu światu. Ja i Ty.

 Co ci wyjdzie z prażonego... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2010

-Co ci wyjdzie z prażonego szczypiorku? Rzodkiewka? -Nie. Szczypkorn xD

Miłość na wybiegu. Kochaj i... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2010

Miłość na wybiegu. Kochaj i tańcz. Dlaczego nie. Ciacho. Książę i ja. Step Up. Step Up 2. Chłopaki nie płaczę. Taxi 2. Zielona mila. High School Musical. High School musical 2. High School Musical 3. Zmierzch. Księżyc w nowiu. Zaćmienie. Galerianki. Dziewczyna z sąsiedztwa. Lassie wróć. Księżniczka i żołnierz. Nostalgia anioła. Pies przed sądem. Twój na zawsze. Szczęśliwy dzień. Chłopiec w pasiastej piżamie. Katyń. Dzwonnik z Notre Dame. Dzwonnik z Notre Dame 2. Niesamowita podróż. Wampiry i świry. ...i jeszcze trochę innych filmów przez tych kilka tygodni po kilka razy. A to wszystko po to, żebym miała o czym myśleć, co wspominać. Bo zawsze w mojej głowie siedzi tylko ON. To trochę mi przeszkadza- nie mogę się skupić na niczym... Działa. Na kilka króciutkich chwil, ale najważniejsze, że w ogóle działa. ...Jeszcze mam kilka książek w domu i dwie biblioteki w mieście..

W niedzielę  z rozpaczy  że go nie... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2010

W niedzielę, z rozpaczy, że go nie spotkałam, włączyłam Radio Maryja. Słuchałam, słuchałam i tak się tym dobiłam, że się poryczałam..

21:18  wspólny spacer nad jeziorem... teksty

zimoweslonce dodano: 10 sierpnia 2010

21:18- wspólny spacer nad jeziorem; 13:37- obiad w McDonald's, pizza w SanBiagio lub coś innego gdzieś indziej; 17:12- pędzenie do domu bo złapał nas deszcz i śmiechy- chichy; 07:02- pocałunek na dobry dzień; 23:50- pocałunek na dobrą noc; 10:30- jakieś przekomarzanki i żarty; 20:00- film u mnie; 18:00 film u Niego; 12:16- wspólna gra w The Sims 2; 09:15- spacer z jego psem; 15:41- gra w Zoo Tycoon 2; 14:15- wspólna gra w siatkę, najlepiej plażową. na plaży; 20:45- siedzenie/leżenie na moście rozmawiając/marząc... To tylko z 5% z moich całych wyobrażeń o tym, jak spędzamy ze sobą czas. Dzień w dzień. Czy coś ze mną nie tak?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV