głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimoweslonce Znowu zawiodłam się na ludziach. Bywają dni kiedy nawet obcy się do mnie uśmiechają są serdeczni mówią 'na zdrowie' gdy kichnę i wtedy mam dobry humor. Dzisiaj

zimoweslonce

zimoweslonce.moblo.pl
Znowu zawiodłam się na ludziach. Bywają dni kiedy nawet obcy się do mnie uśmiechają są serdeczni mówią 'na zdrowie' gdy kichnę i wtedy mam dobry humor. Dzisiaj było
Znowu zawiodłam się na ludziach.... teksty

zimoweslonce dodano: 23 października 2010

Znowu zawiodłam się na ludziach. Bywają dni, kiedy nawet obcy się do mnie uśmiechają, są serdeczni, mówią 'na zdrowie' gdy kichnę i wtedy mam dobry humor. Dzisiaj było inaczej. Wszyscy mnie denerwowali. Już nastawiam się na jakiś koszmar w dzisiejszą noc, bo samopoczucie mam fatalne..

o tak :  teksty zimoweslonce dodał komentarz: o tak :) do wpisu 22 października 2010
Gdy Cię spotkam po raz kolejny... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

Gdy Cię spotkam po raz kolejny, przykleję Twoje serce do mojego kropelką, żeby już nic nas nie rozdzieliło.. !

Nie życzę nikomu oglądania... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

Nie życzę nikomu oglądania śmierci bliskiej osoby. Nawet po długim czasie, wiem z doświadczenia, pojawiają się dokładne obrazy z tego zdarzenia. Głownie bywa to straszne, bo widzisz jak ona cierpi, wiesz, że to już koniec a nic nie możesz zrobić. Przed oczyma pojawiają się wtedy obrazy z całego życia, najczęściej te, których nie chciałeś pamiętać, przez które nienawidziłeś tego człowieka i nie wiesz czy masz dziękować Bogu za zabranie go, czy przeciwnie. Z czasem przyzwyczajasz się do nieobecności [w moim przypadku] taty [alkoholika] i czujesz pustkę lub ulgę, że już nic złego więcej się nie zdarzy. Ale mimo to, chciałbyś, żeby było jak dawniej..

Ostatnio napadają mnie ogromne... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

Ostatnio napadają mnie ogromne chwile słabości... Po obejrzeniu horroru wieczorem, boję się w nocy. Nie odpyskowuję mamie tylko się zamykam, gdy mnie zdenerwuje. W szkole nie skupiam się na nauce. Często zapominam o ważnych i łatwych do zapamiętania rzeczach, takich jak obiecany sms, rozłożenie parasolki, gdy pada lub wsypanie cukru do herbaty. Z wieloma rzeczami sobie też nie radzę. Nie wychodzi mi serwowanie sposobem górnym na w-fie podczas gry w siatkę i równe krojenie chleba. Zdarzyło mi się zalać kakao zimnym mlekiem, chociaż sekundę wcześniej wyłączyłam gaz pod gorącym. Raz nawet zaczęłam płakać na widok pięknego owczarka niemieckiego, identycznego jak w moim śnie, kiedy to byliśmy razem z twoim psem na długim i bardzo miłym spacerze... A wiesz od kiedy taka jestem? Od kiedy uświadomiłam sobie, że nie dane mi jest być z Tobą, a bardzo tego pragnęłam. Od kiedy zniknąłeś nic mi się nie chce. Ale chodzę w to miejsce o tej godzinie, co Cię spotykałam. Wierzę że w końcu wrócisz..

  Fałszywa skromność jest... teksty

zimoweslonce dodano: 22 października 2010

" Fałszywa skromność jest najprzyzwoitszą ze wszystkich kłamstw "..

Będziesz teraz kozaczył  że... teksty

zimoweslonce dodano: 21 października 2010

Będziesz teraz kozaczył, że jesteś lepszy? Przyznam - to jedyna rzecz, która Ci się udała, ale odpuść sobie. Rozczarowania są trudne. Ale skąd ty to możesz wiedzieć - ty, który jesteś moim największym rozczarowaniem..

Znam to...     teksty zimoweslonce dodał komentarz: Znam to... ;// do wpisu 20 października 2010
Nie mogę się powstrzymać przed... teksty

zimoweslonce dodano: 20 października 2010

Nie mogę się powstrzymać przed sprawdzeniem Twojego profilu na nk. Robię to co 2 dni. ciekawi mnie czy ktoś Ci napisał komentarz i z kim nawiązałeś znajomość. To już weszło mi w nawyk. Nie umiem tego nie robić..

Świetne! teksty zimoweslonce dodał komentarz: Świetne! do wpisu 20 października 2010
Dziękuję drogi autobusie  że... teksty

zimoweslonce dodano: 20 października 2010

Dziękuję drogi autobusie, że uciekłeś mi dzisiaj po szkole! :))

Mogłabym oddać wszystko  żeby... teksty

zimoweslonce dodano: 19 października 2010

Mogłabym oddać wszystko, żeby tylko Cię poznać, poczuć. Nie zrobiłoby mi różnicy to, gdybyś był pięknym, dostojnym, czarnym kocurem i polował na mnie - malutkiego, bezbronnego, szarego wróbla po czym zjadł. Liczyłoby się wtedy dla mnie tylko to, że choć przez chwilę przy Tobie byłam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV