głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zimnasuka I chociaż prawie umarłam tamtego dnia to nadal mam w sobie chociaż trochę woli życia liczę na to że kiedyś znowu będzie dobrze słońce zaświeci tym samym blaskie

zimnasuka

zimnasuka.moblo.pl
I chociaż prawie umarłam tamtego dnia to nadal mam w sobie chociaż trochę woli życia liczę na to że kiedyś znowu będzie dobrze słońce zaświeci tym samym blask
I chociaż prawie umarłam   tamtego... teksty

zimnasuka dodano: 4 grudnia 2012

I chociaż prawie umarłam , tamtego dnia , to nadal mam w sobie chociaż trochę woli życia , liczę na to że kiedyś znowu będzie dobrze , słońce zaświeci tym samym blaskiem , a życie przestanie być dla mnie tylko potrzaskiem...

Nie wiedziałam nie potrafiłam... teksty

zimnasuka dodano: 4 grudnia 2012

Nie wiedziałam nie potrafiłam wyjaśnić dlaczego tak musi być , dlaczego moje życie to jeden pierdolony syf , istny koszmar na ziemiuż dawno umarłam ale wydaje mi się że nadal żyję , tu pośród kłamstw i dwulicowośći , może tak umarłam za życia ? może dlatego mój świat przypomina jedno pierdolone piekło , tak to bardzo możliwe ale nigdy się tego nie dowiem .

Ten jebnięty los jest nie ugięty... teksty

zimnasuka dodano: 3 grudnia 2012

Ten jebnięty los jest nie ugięty , przecież każdy musi płacić za swoje błędy.

A kiedy przyjdzie po mnie wlasnie ONA... teksty

zimnasuka dodano: 3 grudnia 2012

A kiedy przyjdzie po mnie wlasnie ONA tak nieskazitelna obejmie mnie w ramiona po cichu bez słowa by czuć i całować by uśmierzyć bóll strach zamalować a? kiedy przyjdzie będę gotowa wyruszyć w to miejsce skąd nie ma powrotu..

Ja umarłam   umarłam zanim tak... teksty

zimnasuka dodano: 3 grudnia 2012

Ja umarłam , umarłam zanim tak naprawdę zaczęłam żyć.

Pięknie piszesz   uwielbiam twoje wpisy . teksty zimnasuka dodał komentarz: Pięknie piszesz , uwielbiam twoje wpisy . do wpisu 20 listopada 2012
Dokąd idę ? Dokąd my idziemy... teksty

zimnasuka dodano: 20 listopada 2012

Dokąd idę ? Dokąd my idziemy wszyscy ? Tyle pytań , tak mało odpowiedzi , czuję że mój świat coraz bardziej się sypie zamienia się w drobny mak . Pomóżcie mi zamknąć oczy nie chcę więcej patrzeć na zło , nikt mnie już nie słucha , nikogo nie interesuję , może to dobrze ? Lubię zawalać wszystko siedząc w pustym domu zła , w czterech ścianach swojego koszmaru , z którego pragnę się nareszcie wyrwać , ile można patrzeć w jeden punkt w suficie, mijają minuty więc jak to możliwe że mijają godziny ? Czy jestem na tyle przygnębiona że tracę rachubę czasu ? Właściwie ile już siedzę w tym przygnębieniu ? Czas mija , a ja wciąż tak trwam i trwam . Czuję że już nigdy nie przestanę w tym gównie trwać, normalny człowiek nie zrozumie tego dopóki sam nie przejdzie "trwania" które już nigdy nie minie , to odbiera wszelką radość do czegokolwiek , to zabija nas coraz bardziej , zabija od środka.

Nie ma coś takiego jak nadzieja i... teksty

zimnasuka dodano: 20 listopada 2012

Nie ma coś takiego jak nadzieja i czekanie na lepsze jutro , jutro nie nadejdzie lepsze nigdy może nadejść gorsze jutro , ale nigdy nie najgorsze nie istnieje nic najgorszego. Dlaczego ? Otóż życie nie jest najgorsze jest najlepsze , najlepsze w powolnym i dobitnym zadawaniu nam cierpiania , bólu . Ono nie zna definicji najgorsze , albowiem zawsze jest najlepsze w zabieraniu nam wszystkiego co kochamy , zabieraniu nam pieprzonego szczęścia. Codziennie utwierdzam się w przekonaniu że życie to wredna perfidna szmata , tak, tak wszystko niszczy i rozrywa na strzępy ,nie ma nic gorszego od bólu , bólu życia i istnienia na tym cholernie popieprzonym świecie.

Nie można się spóźnić gdy nikt... teksty

zimnasuka dodano: 20 listopada 2012

Nie można się spóźnić gdy nikt nie czeka..

Alkoholik pije tylko dwa razy w roku... teksty

zimnasuka dodano: 7 listopada 2012

Alkoholik pije tylko dwa razy w roku gdy deszcz pada i gdy nie pada .

możesz spotykać ludzi... lepszych... teksty

zimnasuka dodano: 4 listopada 2012

możesz spotykać ludzi... lepszych ode mnie, zabawniejszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja. ale jest jedna rzecz którą chcę Ci powiedzieć. zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.

Grzechów było wiele  dobrze wiem... teksty

zimnasuka dodano: 4 listopada 2012

Grzechów było wiele, dobrze wiem, nie jestem święta. Jak każdy napotykam na życiowe zakręty gdybym miała wybrać jedno miejsce, to tu i teraz I wiem, że przetrwam, bo wiem co to klęska, zemsta, smak zwycięstwa. to nie sztuka,wspomnieniami serca nie oszukasz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV