głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Znowu nazwałaś kogoś jedną literką. Ostatnim razem kiedy tak zrobiłaś nie skończyło się dobrze ... teraz też tak jest. Ostatni raz pamiętasz do końca życia w ty

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Znowu nazwałaś kogoś jedną literką. Ostatnim razem kiedy tak zrobiłaś nie skończyło się dobrze ... teraz też tak jest. Ostatni raz pamiętasz do końca życia w tym p
Znowu nazwałaś kogoś jedną... teksty

zielonekredki dodano: 9 stycznia 2016

Znowu nazwałaś kogoś jedną literką. Ostatnim razem, kiedy tak zrobiłaś, nie skończyło się dobrze ... teraz też tak jest. Ostatni raz pamiętasz do końca życia, w tym przypadku zostaje Ci nadzieja, że zapomnisz szybko. Jedyny argument Twojego irracjonalnego zachowania to czas Twojego postępowania. Byłaś wtedy taka naiwna, głupia i bezbronna. Teraz myślisz, że będzie inaczej, jednak mylisz się. Miękniesz... a może już właśnie wymiękłaś, w tej chwili.

Ben Cocks   So Cold ♥ teksty

zielonekredki dodano: 9 stycznia 2016

Ben Cocks - So Cold ♥

Stąpasz po cienkim lodzie..... teksty

zielonekredki dodano: 4 stycznia 2016

Stąpasz po cienkim lodzie.. pamiętaj! Mróz nie będzie wieczny...

Teraz nawet piosenka  która miała... teksty

zielonekredki dodano: 2 stycznia 2016

Teraz nawet piosenka, która miała mieć inne znaczenie, nabrała lepszych barw. Odpowiedniejszych, takich jakie powinna mieć od początku.

Znowu to samo... tylko  że tym razem... teksty

zielonekredki dodano: 2 stycznia 2016

Znowu to samo... tylko, że tym razem masz na to tak bardzo wyjebane.

Co chwile dowiadujesz się nowych... teksty

zielonekredki dodano: 1 stycznia 2016

Co chwile dowiadujesz się nowych rzeczy, nowe fakty wychodzą na światło dzienne. Coraz mniej Cię to rusza, obiega z małym zainteresowaniem... momentami zainteresowania nie ma żadnego.

I co teraz? Teraz dalej będziesz... teksty

zielonekredki dodano: 1 stycznia 2016

I co teraz? Teraz dalej będziesz żyła w przekonaniu, że tak musi być. Nie wracaj do tego nigdy więcej. To przekonanie jest Twoim wybawieniem. Gdybyś jednak miała jakiekolwiek wątpliwości przypomnij sobie miniony właśnie rok, przecież nadal uważasz, że to najlepszy okres w Twoim życiu.

Jesteś rozerwana emocjonalnie? To... teksty

zielonekredki dodano: 30 grudnia 2015

Jesteś rozerwana emocjonalnie? To dopiero początek.

Naucz się żyć sama ze sobą  nie... teksty

zielonekredki dodano: 29 grudnia 2015

Naucz się żyć sama ze sobą, nie analizuj. Nie szukaj drugiego dna, naucz się czytać między wierszami, ale nie nie zastanawiaj się długo nad nimi. Mi się to udało. Tobie również się uda.

Znowu to samo? A nie  zapomniałaś... teksty

zielonekredki dodano: 27 grudnia 2015

Znowu to samo? A nie, zapomniałaś po prostu, że czasami tak się dzieje. Czasami nie zwracasz uwagi na rzeczy, które wszystko zniszczyły.

Czy to przejaw Twojej głupoty  czy... teksty

zielonekredki dodano: 16 grudnia 2015

Czy to przejaw Twojej głupoty, czy może z nudów wkręcasz się w dziwne sytuacje, które nie powinny mieć nawet miejsca w Twoim życiu. Wszystko było takie poukładane i będzie dalej jeśli tylko się ogarniesz i zrobisz krok w przód. Tak łatwo do tej pory przychodziło Ci wytłumaczenie im wszystkim dlaczego tak się dzieje. Aż nagle Ciebie to też dopadło i uświadamiasz sobie, że to było tylko wytłumaczenie Twojego statusu, pomimo iż mówiłaś, że to Twoja własna decyzja, tylko i wyłącznie. Tak było do tej pory i we wszystkich tych wypadkach to wytłumaczenie było poprawne. Jednak teraz ono nie wystarczy.

Czy powinnam czuć porażkę? W... teksty

zielonekredki dodano: 13 grudnia 2015

Czy powinnam czuć porażkę? W żadnym wypadku, to wszystko jest formą własnej decyzji, tylko i wyłącznie. Ta decyzja świadczy jedynie o dobrych chwilach, które nie mogą zniknąć ot tak po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV