głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Gdyby nie oni .... utonęłabym. Podobno jak się człowiek stresuje to mu zależy.... kolejny raz zjebałam coś co było tak niepowtarzalnie łatwe. Jednak zjebanie te

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Gdyby nie oni .... utonęłabym.
Gdyby nie oni .... utonęłabym. teksty

zielonekredki dodano: 6 luty 2016

Gdyby nie oni .... utonęłabym.

Podobno jak się człowiek stresuje... teksty

zielonekredki dodano: 3 luty 2016

Podobno jak się człowiek stresuje, to mu zależy.... kolejny raz zjebałam coś co było tak niepowtarzalnie łatwe. Jednak zjebanie tego też okazało się dla mnie łatwizną.

Przypadek  że znalazłam to teraz?... teksty

zielonekredki dodano: 28 stycznia 2016

Przypadek, że znalazłam to teraz? Dlaczego akurat dzisiaj to wygrzebałam? Przypadki się nie zdarzają. Wszystko ma swój cel. To również jakiś ma. Być może chodzi o to, abym przypomniała sobie co zdarzyło się wtedy, w ciągu tamtych kilku dni. Nigdy nie przykuwałam uwagi do dat i w tym przypadku również jej nie pamiętam, bo nie jest ona ważna...a tym bardziej określona między nami. Czy czuję coś? Nic. Co sądzę o tym wszystkim? Jedynie to, że miałeś bardzo elektryczny i zróżnicowany styl muzyczny. Na sam koniec kliknęłam [Delete], na potwierdzenie moich słów.

Po co analizować  to co ma się za... teksty

zielonekredki dodano: 26 stycznia 2016

Po co analizować, to co ma się za chwilę skończyć? W jakim celu o tym myśleć? Dlaczego, wszystko co ma swój początek i koniec trzeba poddać próbie przetrwania i porażki ?

Tracisz wiarę w ludzi.. małymi... teksty

zielonekredki dodano: 20 stycznia 2016

Tracisz wiarę w ludzi.. małymi kroczkami, tak powoli. Bez pośpiechu, z cierpliwością, którą rzadko kiedy masz w sobie.

Znowu sobie o mnie przypomniałeś  a... teksty

zielonekredki dodano: 19 stycznia 2016

Znowu sobie o mnie przypomniałeś, a ja znowu mam to w dupie. Jedynie alkohol wzbudza we mnie ciekawość, co tym razem kazało Ci wrócić do tamtego okresu. Na trzeźwo przypominam sobie, że nawet ta ciekawość jest już mała, że ulatuje przy najbliższej okazji.

Czujesz  że tracisz to  co... teksty

zielonekredki dodano: 17 stycznia 2016

Czujesz, że tracisz to, co nauczyłaś nie tak długi okres temu. Czujesz, że tracisz grunt pod nogami. Nie możesz na to pozwolić, to Twój jedyny ratunek. Jeśli to stracisz, stracisz też życie.

 Wiedziałem tylko   że to nie ja... teksty

zielonekredki dodano: 16 stycznia 2016

"Wiedziałem tylko , że to nie ja zdecyduję się to wszystko skończyć, gdyż w głębi ducha chciałem spróbować." /"Piękny drań"

Jedno zdanie a tak wiele prawdy w sobie zawiera. teksty zielonekredki dodał komentarz: Jedno zdanie a tak wiele prawdy w sobie zawiera. do wpisu 11 stycznia 2016
Napisałam dużo zdań na temat... teksty

zielonekredki dodano: 11 stycznia 2016

Napisałam dużo zdań na temat tamtego życia. Jeszcze więcej słów, na wytłumaczenie tego wszystkiego. By jednak potem je usunąć i stwierdzić, że szkoda na to czasu.

Czy jest tak jakbyś chciała? Jak... teksty

zielonekredki dodano: 11 stycznia 2016

Czy jest tak jakbyś chciała? Jak zwykle mogłoby być lepiej, prawda? Kiedyś mówiłaś, że jest idealnie. Teraz to tylko część wspomnień, które zostają i momentami mają swoją powtórkę w Twoim życiu.

Zakochała się  by potem stracić... teksty

zielonekredki dodano: 10 stycznia 2016

Zakochała się, by potem stracić życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV