głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Nie jestem głupia. Wiem jak to się zawsze kończy. Teraz nie możemy oderwać od siebie wzroku a za chwilę będziemy skakać sobie do gardeł. Czy odcięcie się od teg

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Nie jestem głupia. Wiem jak to się zawsze kończy. Teraz nie możemy oderwać od siebie wzroku a za chwilę będziemy skakać sobie do gardeł.
Nie jestem głupia. Wiem jak to się... teksty

zielonekredki dodano: 8 kwietnia 2016

Nie jestem głupia. Wiem jak to się zawsze kończy. Teraz nie możemy oderwać od siebie wzroku a za chwilę będziemy skakać sobie do gardeł.

Czy odcięcie się od tego gówna... teksty

zielonekredki dodano: 5 kwietnia 2016

Czy odcięcie się od tego gówna, oznacza przegraną. Czy zawsze musisz mieć ostatnie zdanie? Pewnie byś chciała, ale nie masz na to sił i zdrowia.

I tak będzie niemal codziennie  chociaż jedni mówią  że czas leczy rany. Ja jednak uważam  że je tylko zakleja  a ta rana zostawia mimo wszystko ślad. teksty zielonekredki dodał komentarz: I tak będzie niemal codziennie, chociaż jedni mówią, że czas leczy rany. Ja jednak uważam, że je tylko zakleja, a ta rana zostawia mimo wszystko ślad. do wpisu 4 kwietnia 2016
 ...  ale możesz wszystko..bo Ci... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

(...) ale możesz wszystko..bo Ci kurwa wolno! Bo ważne, żebyś znalazła swoja harmonie w tej całej nienawiści, która Cię właśnie dopadła i szajsie, w którym się obracasz niemal codziennie.

Unikanie rozmów i niemyślenie o tym... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

Unikanie rozmów i niemyślenie o tym wszystkim, jest Twoim azylem. Nie dopuszczasz do siebie wielu myśli. Nie rozmawiasz na wiele tematów, unikasz nawet konfrontacji jakiejkolwiek twarzą w twarz, bo tak jest łatwiej. Jednak najtrudniejsze jest to, że w na każdym aspekcie Twojego życia są problemy. Na każdej, i nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Wiesz, że nie wszystkie problemy znikną. Wiesz to z własnego doświadczenia i upływu czasu. Jedno jest pewne, część Twoich problemów zostanie i się nie skończy... nie bardzo wiesz. A może nie masz już nadziei na jakiekolwiek zmiany i rozwiązania. Tak, nie masz już nadziei, bo tak jest łatwiej, bo nadzieja również Cię sprowadza na sam dół. a tego nie chcesz i nie pozwolisz na to. Jakoś musisz znaleźć harmonie w tym całym szajsie, który Cię otacza. Nawet jeśli ta harmonia miałaby być samotnością, na która sama się zdecydowałaś i unikaniem rozmów i brakiem myślenia. Możesz się nawet zamknąć na te problemy, chociaż to zapewne ich nie rozwiąże(...)

Karma to naprawdę dziwka  która ze... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

Karma to naprawdę dziwka, która ze mną ewidentnie pogrywa. Ta suka zawsze wraca.

Kiedy już zbierasz popiół  nie... teksty

zielonekredki dodano: 3 kwietnia 2016

Kiedy już zbierasz popiół, nie pozwól, żeby jakaś mała iskierka wypaliła w Tobie nową nadzieje. Bo popiół może się rozwiać,a wtedy nie będzie co zbierać.

To uczucie ciągnie Cię w dół? Jak... teksty

zielonekredki dodano: 2 kwietnia 2016

To uczucie ciągnie Cię w dół? Jak daleko spadniesz? Jak długo jeszcze to wytrzymasz? Czy to uczucie wypali Ci wszystko od środka?

Dwulicowość to zasada fałszywego... teksty

zielonekredki dodano: 1 kwietnia 2016

Dwulicowość to zasada fałszywego zachowania.

Ile razy zaczynałaś pisać... teksty

zielonekredki dodano: 1 kwietnia 2016

Ile razy zaczynałaś pisać wiadomość i klikałaś delete? Ile razy, myślałaś o tym, że dostaniesz odpowiedź i będziesz musiała podjąć jakąś konwersację? Ile razy zastanawiałaś się na tym, że jednak nie masz na to ochoty. Aspołeczność nie przejawia się tylko w braku spotkań, ale również w braku chęci do jakichkolwiek rozmów.

 Możemy marnować noc na starym... teksty

zielonekredki dodano: 1 kwietnia 2016

"Możemy marnować noc na starym filmie Palić trochę zioła na kanapie w przedpokoju Kryjówka Powiedz, że nigdy mnie nie opuścisz" /The Chainsmokers- Roses

Utonęłam.. mimo wszystko i mimo... teksty

zielonekredki dodano: 1 kwietnia 2016

Utonęłam.. mimo wszystko i mimo wszystkich.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV