głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Jakie to dziwne że nie możesz tam wrócić. Jakie to smutne że lepiej żeby Cię tam nie było.. jedynie tylko wtedy kiedy musisz tam być. Tak to miejsce jest dla Ci

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Jakie to dziwne że nie możesz tam wrócić. Jakie to smutne że lepiej żeby Cię tam nie było.. jedynie tylko wtedy kiedy musisz tam być. Tak to miejsce jest dla Ciebie a
Jakie to dziwne  że nie możesz tam... teksty

zielonekredki dodano: 26 kwietnia 2016

Jakie to dziwne, że nie możesz tam wrócić. Jakie to smutne, że lepiej żeby Cię tam nie było.. jedynie tylko wtedy kiedy musisz tam być. Tak, to miejsce jest dla Ciebie azylem, jednak tylko i wyłącznie dla Ciebie...dla innych to problem. Twoja obecność nie wzbudza tam nic dobrego, więc lepiej ograniczyć ją do minimum.

Przecież to wszystko to jedno... teksty

zielonekredki dodano: 24 kwietnia 2016

Przecież to wszystko to jedno wielkie gówno.

Co dalej? Nic. Nie warto analizować.... teksty

zielonekredki dodano: 23 kwietnia 2016

Co dalej? Nic. Nie warto analizować. Analiza wszystkiego też niszczy komuś uczucia.

Wasze zdrowie kochani... co Wy na to?... teksty

zielonekredki dodano: 10 kwietnia 2016

Wasze zdrowie kochani... co Wy na to? Nic? Zupełnie nic? To dobrze. Bo ja też nic.

Zastanawiasz się kiedy będzie inny... teksty

zielonekredki dodano: 10 kwietnia 2016

Zastanawiasz się kiedy będzie inny finał. Jak na razie to tylko zwykła irytacja i ciągłe wymówki.

Nie jestem głupia. Wiem jak to się... teksty

zielonekredki dodano: 8 kwietnia 2016

Nie jestem głupia. Wiem jak to się zawsze kończy. Teraz nie możemy oderwać od siebie wzroku a za chwilę będziemy skakać sobie do gardeł.

Czy odcięcie się od tego gówna... teksty

zielonekredki dodano: 5 kwietnia 2016

Czy odcięcie się od tego gówna, oznacza przegraną. Czy zawsze musisz mieć ostatnie zdanie? Pewnie byś chciała, ale nie masz na to sił i zdrowia.

I tak będzie niemal codziennie  chociaż jedni mówią  że czas leczy rany. Ja jednak uważam  że je tylko zakleja  a ta rana zostawia mimo wszystko ślad. teksty zielonekredki dodał komentarz: I tak będzie niemal codziennie, chociaż jedni mówią, że czas leczy rany. Ja jednak uważam, że je tylko zakleja, a ta rana zostawia mimo wszystko ślad. do wpisu 4 kwietnia 2016
 ...  ale możesz wszystko..bo Ci... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

(...) ale możesz wszystko..bo Ci kurwa wolno! Bo ważne, żebyś znalazła swoja harmonie w tej całej nienawiści, która Cię właśnie dopadła i szajsie, w którym się obracasz niemal codziennie.

Unikanie rozmów i niemyślenie o tym... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

Unikanie rozmów i niemyślenie o tym wszystkim, jest Twoim azylem. Nie dopuszczasz do siebie wielu myśli. Nie rozmawiasz na wiele tematów, unikasz nawet konfrontacji jakiejkolwiek twarzą w twarz, bo tak jest łatwiej. Jednak najtrudniejsze jest to, że w na każdym aspekcie Twojego życia są problemy. Na każdej, i nie wiesz jak sobie z tym poradzić. Wiesz, że nie wszystkie problemy znikną. Wiesz to z własnego doświadczenia i upływu czasu. Jedno jest pewne, część Twoich problemów zostanie i się nie skończy... nie bardzo wiesz. A może nie masz już nadziei na jakiekolwiek zmiany i rozwiązania. Tak, nie masz już nadziei, bo tak jest łatwiej, bo nadzieja również Cię sprowadza na sam dół. a tego nie chcesz i nie pozwolisz na to. Jakoś musisz znaleźć harmonie w tym całym szajsie, który Cię otacza. Nawet jeśli ta harmonia miałaby być samotnością, na która sama się zdecydowałaś i unikaniem rozmów i brakiem myślenia. Możesz się nawet zamknąć na te problemy, chociaż to zapewne ich nie rozwiąże(...)

Karma to naprawdę dziwka  która ze... teksty

zielonekredki dodano: 4 kwietnia 2016

Karma to naprawdę dziwka, która ze mną ewidentnie pogrywa. Ta suka zawsze wraca.

Kiedy już zbierasz popiół  nie... teksty

zielonekredki dodano: 3 kwietnia 2016

Kiedy już zbierasz popiół, nie pozwól, żeby jakaś mała iskierka wypaliła w Tobie nową nadzieje. Bo popiół może się rozwiać,a wtedy nie będzie co zbierać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV