głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Czy można płacz nazwać deszczem? W czasie jesieni wszystko ma swoje usprawiedliwienie. Tak. Masz to wszystko w środku w sobie. Nawet nie zdawałaś sobie sprawy z

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Czy można płacz nazwać deszczem? W czasie jesieni wszystko ma swoje usprawiedliwienie.
Czy można płacz nazwać deszczem? W... teksty

zielonekredki dodano: 18 października 2015

Czy można płacz nazwać deszczem? W czasie jesieni wszystko ma swoje usprawiedliwienie.

Tak. Masz to  wszystko  w środku  w... teksty

zielonekredki dodano: 14 października 2015

Tak. Masz to "wszystko" w środku, w sobie. Nawet nie zdawałaś sobie sprawy z tego, że to w Tobie tkwi. Czy możęsz to uzewnętrznić? Czy chcesz to zrobić? Nie, bo po co burzyć harmonie własnego losu, która i tak wisi na cienkiej lince szubienicy.

Znowu szukanie czasu wolnego... teksty

zielonekredki dodano: 11 października 2015

Znowu szukanie czasu wolnego, którego i tak już jest znikoma ilość. Po raz kolejny tłumaczenie, a potem kraksa. Tym razem również nie ma chęci ze strony adresata na wydłużenie swojej doby w tym celu. Na samym końcu, jak zawsze, pojawi się żałość i dołek, w który i tak wiadomo, że się wejdzie. Ile razy już tak było? Co najmniej magiczna liczba 4. To przykre... ale charakter osobnika bierze górę... a może przyzwyczajenia? Jeszcze nie zostało to odkryte.

Jakie to prawdziwe  a zarazem... teksty

zielonekredki dodano: 8 października 2015

Jakie to prawdziwe, a zarazem przykre. Zawsze tak samo się kończy.

Ciemnogród ... wyjdź z niego.. W... teksty

zielonekredki dodano: 27 września 2015

Ciemnogród ... wyjdź z niego.. W przeciwnym wypadku to tam będziesz miezkać z depresją.

Jakie to przykre  że piosenka o... teksty

zielonekredki dodano: 24 września 2015

Jakie to przykre, że piosenka o Emilii nigdy nie była o mnie, choć kiedyś tak myślałam. Wyobrażałam sobie to uczucie tak wielkim, że nic nie jest w stanie ugasić mojego ognia a jednak... pomimo, że małymi krokami wszystko zamieniało się w ciszę to nie zostało nawet echo.

Co masz powiedzieć  kiedy za kilka... teksty

zielonekredki dodano: 24 września 2015

Co masz powiedzieć, kiedy za kilka dni tam wrócisz? Jak masz się zachować kiedy przypomnisz sobie o ostatnich wydarzeniach? Nie mówisz nikomu o niewiedzy co powinnaś powiedzieć oprócz zwykłego "cześć". Do tej pory to wychodziło Ci najlepiej... mówienie "cześć" i "pa". Nadal tak masz się zachowywać.

Wracam myślami do starych wpisów i... teksty

zielonekredki dodano: 23 września 2015

Wracam myślami do starych wpisów i chociaż z jednej strony to przykre a z drugiej pocieszające nie czuję nic. Kompletna pustka, którą aktualnie nie jest w stanie nic wypełnić. Choć dobrze pamiętam chwile i uczucia podczas pisania tych wszystkich słów, już mnie one nie dotykają w taki sam sposób jak kiedyś. To co było jakby mnie już nie dotyczy. Nawet muzyka, która kiedyś wzbudzała we mnie tyle emocji, teraz nie jest w stanie nawet rozpalić we mnie małej iskierki ognia. Dlaczego? Bo tak jest łatwiej, bo bieg wydarzeń ostatnich kilku miesięcy wiele mnie nauczył i do tego doprowadził. To nie jest niczyja wina, jeśli w ogóle możemy mówić o poczuciu winy. To raczej dobra rzecz. Im mniej ognia, tym mniej dymu.

Jakie to uczucie kiedy dowiadujesz... teksty

zielonekredki dodano: 22 września 2015

Jakie to uczucie kiedy dowiadujesz się, że pomimo to nie jakiś konkurs to Ty osiągnęłaś najmniej. To nawet nie jest poczucie porażki. To poczucie niezdecydowania. Chodź pokaże Ci, gdzie nie wiedziałaś czego chcesz od życia... a było wiele takich sytuacji.

Dla każdego jest przeznaczona... teksty

zielonekredki dodano: 22 września 2015

Dla każdego jest przeznaczona miłości, nawet jeśli miałaby to być jedynie chwila. Mam wrażenie, że moja miłość minęła i nowej już nie będzie, a do starej brak chęci wracania. Za dużo czasu, za mało ludzi. Gdybyśmy tak znali swoją przyszłość, chociaż jej skrawek.

 Uosobienie arogancji.  teksty

zielonekredki dodano: 13 września 2015

"Uosobienie arogancji."

To mnie zabija. Doprowadziło do tego... teksty

zielonekredki dodano: 31 sierpnia 2015

To mnie zabija. Doprowadziło do tego, że jestem złym, wstrętnym człowiekiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV