głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Takie chwile jak tamte najlepiej wypocić aby toksyczne uczucia z Ciebie wyszły. Wierzysz że siłownia że sport ruch zmęczenie Ci w tym pomoże. Jednak wiara czasa

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Takie chwile jak tamte najlepiej wypocić aby toksyczne uczucia z Ciebie wyszły. Wierzysz że siłownia że sport ruch zmęczenie Ci w tym pomoże. Jednak wiara czasam
Takie chwile jak tamte najlepiej... teksty

zielonekredki dodano: 29 lipca 2015

Takie chwile jak tamte najlepiej wypocić, aby toksyczne uczucia z Ciebie wyszły. Wierzysz, że siłownia, że sport, ruch, zmęczenie Ci w tym pomoże. Jednak wiara czasami bywa tak naiwnie głupia. Ale pozory trzeba zachować.

Zimna kawa  bo ciepłej nie ma dla... teksty

zielonekredki dodano: 27 lipca 2015

Zimna kawa, bo ciepłej nie ma dla kogo zrobić.

 A ty co na to?  Nic. Odszedłem.... teksty

zielonekredki dodano: 24 lipca 2015

-A ty co na to? -Nic. Odszedłem. Zostawiłem ją tam samą.

Spokój i zapomnienie... nie... teksty

zielonekredki dodano: 16 lipca 2015

Spokój i zapomnienie... nie wiedziałam, że to może nastąpić tak całkowicie. A jednak. Udało się, chociaż nie wiem czy słowo "udało się" jest tutaj najodpowiedniejszym... przecież nawet nie próbowałam zapomnieć, to stało się samoistnie. Wiedziałam o tym, a przynajmniej tak mi się wydaję iż nadal o tym wiem. A może to te słowa, ten list mi w tym pomógł? A może te złe, bardzo złe uczucia?

Teraz Supergirl to lesba.. cóż to... teksty

zielonekredki dodano: 15 lipca 2015

Teraz Supergirl to lesba.. cóż to bardziej realistyczne niż dziewczyna o nadprzyrodzonych zdolnościach ratująca świat.

Nienawiść do dziwki.. tak  ona... teksty

zielonekredki dodano: 30 czerwca 2015

Nienawiść do dziwki.. tak, ona nadal jest, niezmiennie.

Najgorzej jest wtedy  kiedy jednak... teksty

zielonekredki dodano: 27 czerwca 2015

Najgorzej jest wtedy, kiedy jednak przewidujesz taką opcję... w czasie kiedy jednak uwierzyłaś, mimo iż wiesz, ,że to bez sensu, bez jakiejkolwiek przyszłości uwierzyłaś we wszystko i miałaś nadzieję, Nadzieję, o której nikt, ale to nikt nie wiedział.

Wyćwiczone i znudzone usta do... teksty

zielonekredki dodano: 23 czerwca 2015

Wyćwiczone i znudzone usta do nieznanych. Tak to się zaczyna, a kończy na przejechaniu językiem po zębach. Dlaczego? Alkohol, po jednej stronie jedynie, ale to wystarczy, napięcie klimat. Taka sytuacja i się zaczyna i kończy. Bo wszystko ma swój początek i koniec. Jak ta cholerna alfa i omega. Wszystko, bez wyjątku.

Nazywasz mnie egoistką  kiedy znasz... teksty

zielonekredki dodano: 17 czerwca 2015

Nazywasz mnie egoistką, kiedy znasz mnie tak krótki czas. Nie wiesz co wzbudziło we mnie te zachowania na nowo. Nie znasz mojej przeszłości, tego co czułam, bo dla Ciebie to nigdy nie były prawdziwe problemy. Mówiłeś, że sam chciałbyś takie mieć. Nie wiesz co doprowadziło do tego, że jestem taką suką. Tak, suka, nic więcej. Pamiętaj suka też czasami płacze i ma uczucia mimo wszystko. Pamiętaj również o tym, że karma wraca i jeżeli ja jestem egoistką dla Ciebie, Ty będziesz potem dla kogoś. Pewnie ja komuś też powiem takie słowa, wiem co ta osoba poczuje, ale przecież egoistki się tym nie przejmują. Pieprz się! Tylko to przychodzi mi teraz na myśl. Nic więcej, po przeczytaniu tych słów i płaczu który mimo wszystko był mało wystarczalny dla mnie. Ale te uczucia i zachowanie tworzą mnie silniejszą. A Ty? Ty jesteś tylko marną postacią, która nie radzi sobie z niczym za co się zabierze.

Jakie to łatwe. Czerwone paznokcie... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2015

Jakie to łatwe. Czerwone paznokcie, szminka w tym samym kolorze, w ustach cienki papieros, ale nie ten najdroższy, bo przecież i tak nikt nie będzie wiedział. Rajstopy podarte, albo całkiem ściągnięte, bo to oznaka ostrego seksu, w ręce torebka z Channel. Suka, musi być wredna, pyskowanie to ona musi mieć wyćwiczone. Sarkazm, to jej drugie imię.

Czas jest najlepszym psychologiem  a... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2015

Czas jest najlepszym psychologiem, a nierozpamiętywanie środkiem do celu.

Błędem jest zmiana. Nawet jeśli to... teksty

zielonekredki dodano: 25 maja 2015

Błędem jest zmiana. Nawet jeśli to zamiana na lepsze uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV