głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Zależy mu na mnie. Naprawdę zależy. Może nawet mnie kocha. Mój cały świat ogranicza się tylko do sześciu liter. Ogranicza sie jedynie do Jego imienia. Tak bard

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Zależy mu na mnie. Naprawdę zależy. Może nawet mnie kocha.
 Zależy mu na mnie. Naprawdę... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

"Zależy mu na mnie. Naprawdę zależy. Może nawet mnie kocha."

Mój cały świat ogranicza się... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

Mój cały świat ogranicza się tylko do sześciu liter. Ogranicza sie jedynie do Jego imienia.

Tak bardzo Go kocham  że nie... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak bardzo Go kocham, że nie wyobrazam sobie bez niego życia. Tak jakby był moim powietrzem którego nikt inny nie może poczuć. Kocham Jego nawet banalne słowa, Jego każde gesty, kocham Go całego jakim jest!

Tak. Mam problemy z samą sobą... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak. Mam problemy z samą sobą pomimo iż doszukuję się go w innych ludziach.

Olivia Broadfield   Gone ♥ teksty

zielonekredki dodano: 18 maja 2013

Olivia Broadfield - Gone ♥

Możesz mieć jedynie wewnętrzną... teksty

zielonekredki dodano: 16 maja 2013

Możesz mieć jedynie wewnętrzną satysfakcję, że udało Ci się utrzymać to wszystko w tajemnicy przed światem. Nikt o tym nie wiedział oprócz Ciebie i Twojej ukochanej osoby.Jaki jest powód tego czynu? Żaden, zupełnie żaden. Przecież i tak dawno planowałaś to zrobić, a żeby nie rzucać swoich słów na wiatr w końcu to zrobiłaś. Wiesz, że to kolejny krok do lepszego jutra i tak właśnie będzie. Lepsze jutro. Czy kiedyś do tego powrócisz? Być może, ale to będzie już całkiem inne zapamiętywanie przeszłości. I mogłoby się teraz wydawać, że ponad trzy lata zamieniło się w popiół, lecz to nie prawda. One nadal są tylko w innej postaci.

To uczucie kiedy paląc te wszystkie... teksty

zielonekredki dodano: 16 maja 2013

To uczucie kiedy paląc te wszystkie kartki, czujesz, że w końcu cała przeszłość jest za Tobą, że nie możesz już nigdy do tego powrócić, że już więcej nie przeczytasz o swoim zachowaniu, o swoim uczuciu, pozostaje tylko popiół. Czujesz żal i pewne dziwnego rodzaju przywiązanie, ale tak trzeba, wiesz, że tak właśnie trzeba postąpić, by stało się na co tak długo czekałaś. Zerwanie, z minionymi dniami, miesiącami, latami.. i chociaż nadal się zastanawiasz czy dobrze postąpiłaś, wiesz, że już za późno, nie da się nic już odratować. To koniec. Możesz mieć tylko nadzieję, że nie zapomnisz tego czasu, który w gruncie rzeczy był dobry, bo wiele się z niego nauczyłaś. A Twoi najbliżsi, cóż... powinni mieć nadzieję, że nie popełnisz tych samych błędów co wcześniej, Ty nie musisz mieć takiej nadziei, bo wiesz, że tak właśnie będzie, bo to Ty właśnie wiesz, że to była dobra nauka życia. Przecież i tak znasz treść tych kartek na pamięć.

Jaka jest parodia tej całej... teksty

zielonekredki dodano: 15 maja 2013

Jaka jest parodia tej całej sytuacji? Słyszysz nie tylko swoje krzyki...

Nie mam powodów ku temu żeby... teksty

zielonekredki dodano: 15 maja 2013

Nie mam powodów ku temu żeby wybierać. Jeśli się kocha prawdziwe to życie samo za nas wybiera nie my, więc krótko mówiąc Kochany jesteśmy na siebie skazani co mi jak najbardziej odpowiada.

Złość i bezradność w stosunku do... teksty

zielonekredki dodano: 14 maja 2013

Złość i bezradność w stosunku do jednego człowieka oddziałuje na drugiego. Świadomosc tego jest gorsza niż sama ta złość.

Czas tak nieubłaganie mija. Tak.... teksty

zielonekredki dodano: 13 maja 2013

Czas tak nieubłaganie mija. Tak. Wiem, że to moja wina. Nie potrafię zmienić pewnych sytuacji i spraw. Codziennieodkładam to na później, ale kiedyś tego później moze już nie być pomimo iż my nadal będziemy. Czasami żałuję, że jestem istotą myślącą i posiadająca rozum bo moje zachowanie nie ma nic wspólnego z rozumem.

Przy Nim kolor zielony znowu jest... teksty

zielonekredki dodano: 10 maja 2013

Przy Nim kolor zielony znowu jest kolorem nadziei

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV