głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Ile razy mam Ci powtarzać głupio naiwna dziewczyno nie ciesz się za wczesnie jak małe dziecko! Ale kiedyś n pewno się przyzwyczaisz. I niby ta cała sytuacja nie

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Ile razy mam Ci powtarzać głupio naiwna dziewczyno nie ciesz się za wczesnie jak małe dziecko! Ale kiedyś n pewno się przyzwyczaisz.
Ile razy mam Ci powtarzać głupio... teksty

zielonekredki dodano: 16 czerwca 2013

Ile razy mam Ci powtarzać głupio naiwna dziewczyno nie ciesz się za wczesnie jak małe dziecko! Ale kiedyś n pewno się przyzwyczaisz.

I niby ta cała sytuacja nie powinna... teksty

zielonekredki dodano: 14 czerwca 2013

I niby ta cała sytuacja nie powinna mnie dziwić, bo wiem jak bardzo jestem dla Niego ważna, to pomimo tego On nadal mnie zadziwia. Dziękuję :*

 W tym trudnym świecie musimy się... teksty

zielonekredki dodano: 11 czerwca 2013

"W tym trudnym świecie musimy się przyzwyczaić, że miłość rządzi się własnymi prawami, że jest najważniejsza i nigdy nie ustaje" /"Przebudzeni"

Najgorsze jest to kiedy nie wiesz czy... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2013

Najgorsze jest to kiedy nie wiesz czy rozmowa czy może brak jej rozwiąże Twoje problemy. Nie wiesz jak się zachować. Chcesz, aby każda informacja spływała po Tobie bez żadnych uszkodzeń. Opanowałaś tą technikę w połowie, jednak to za mało, bo tamta połowa masz nadzieję, że już dawno będzie za Tobą, i wiesz, że przez pewien czas, chociaż nie wiesz jak długo, nie będzie Cię obchodzić. Wiesz, że z tamtymi problemami poradzisz sobie, właściwie już masz je za sobą, jednak boisz się, że to, że się pojawiły źle wpłynęło na Twoje zachowanie i psychikę i niby wydaje Ci się, że jesteś już odporna, to tylko w połowie masz rację. Jesteś odporna na tego typu problemy, ale na nowe reagujesz nowymi zachowaniami, które nie są takie jakbyś chciała. Jednak to nie martwi Cię aż tak bardzo, boisz się tego, że Twoje zachowania ranią osoby, na których tak bardzo, tak cholernie Ci zależy.

Na wiele rzeczy nie mamy w... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2013

Na wiele rzeczy nie mamy w życiu.wpływu... To co się dzieje,to co się stanie jest ponad naszym wpływem i zasięgiem naszego rozumu. Czasem nie rozumiemy pewnych sytuacji, musimy to zaakceptować, nawet jeśli skutki tego będą dla nas bolesne.

  To mnie wykańcza  powiedziała... teksty

zielonekredki dodano: 7 czerwca 2013

"-To mnie wykańcza- powiedziała Juliet- Nie mogę uwierzyć,że znowu muszę się z tobą żegnać. -To już ostatni raz. Potem nie będziesz mogła się ode mnie opędzić.Obiecuje."

To mnie zżera  zabija powoli.. i... teksty

zielonekredki dodano: 7 czerwca 2013

To mnie zżera, zabija powoli.. i mogłoby się wydawać, że jak nigdy dotąd, jednak to nie prawda, to zawsze tkwiło we mnie i było dla mnie problemem. Próbowałam to sobie jakoś wytłumaczyć, jednak moje tłumaczenia okazały się zwykłymi wymówkami, płytkimi argumentami, które z łatwością można było podważyć. A najgorsze jest to, że nie tylko mi uprzykrza to życie, a przecież całe to zło wychodzi właśnie ze mnie, bo to właśnie ja je buduję w sobie od początku bez końca.

  Uważam że kiedy mężczyzni... teksty

zielonekredki dodano: 6 czerwca 2013

"-Uważam,że kiedy mężczyzni mówią kobietom, żeby straciły na wadze, chcą odwrócić uwagę od własnych niedostatków w rozmiarze pewnych miejsc."

 Zależy mu na mnie. Naprawdę... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

"Zależy mu na mnie. Naprawdę zależy. Może nawet mnie kocha."

Mój cały świat ogranicza się... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

Mój cały świat ogranicza się tylko do sześciu liter. Ogranicza sie jedynie do Jego imienia.

Tak bardzo Go kocham  że nie... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak bardzo Go kocham, że nie wyobrazam sobie bez niego życia. Tak jakby był moim powietrzem którego nikt inny nie może poczuć. Kocham Jego nawet banalne słowa, Jego każde gesty, kocham Go całego jakim jest!

Tak. Mam problemy z samą sobą... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak. Mam problemy z samą sobą pomimo iż doszukuję się go w innych ludziach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV