głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Na wiele rzeczy nie mamy w życiu.wpływu... To co się dzieje to co się stanie jest ponad naszym wpływem i zasięgiem naszego rozumu. Czasem nie rozumiemy pewnych

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Na wiele rzeczy nie mamy w życiu.wpływu... To co się dzieje to co się stanie jest ponad naszym wpływem i zasięgiem naszego rozumu. Czasem nie rozumiemy pewnych sytuacj
Na wiele rzeczy nie mamy w... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2013

Na wiele rzeczy nie mamy w życiu.wpływu... To co się dzieje,to co się stanie jest ponad naszym wpływem i zasięgiem naszego rozumu. Czasem nie rozumiemy pewnych sytuacji, musimy to zaakceptować, nawet jeśli skutki tego będą dla nas bolesne.

  To mnie wykańcza  powiedziała... teksty

zielonekredki dodano: 7 czerwca 2013

"-To mnie wykańcza- powiedziała Juliet- Nie mogę uwierzyć,że znowu muszę się z tobą żegnać. -To już ostatni raz. Potem nie będziesz mogła się ode mnie opędzić.Obiecuje."

To mnie zżera  zabija powoli.. i... teksty

zielonekredki dodano: 7 czerwca 2013

To mnie zżera, zabija powoli.. i mogłoby się wydawać, że jak nigdy dotąd, jednak to nie prawda, to zawsze tkwiło we mnie i było dla mnie problemem. Próbowałam to sobie jakoś wytłumaczyć, jednak moje tłumaczenia okazały się zwykłymi wymówkami, płytkimi argumentami, które z łatwością można było podważyć. A najgorsze jest to, że nie tylko mi uprzykrza to życie, a przecież całe to zło wychodzi właśnie ze mnie, bo to właśnie ja je buduję w sobie od początku bez końca.

  Uważam że kiedy mężczyzni... teksty

zielonekredki dodano: 6 czerwca 2013

"-Uważam,że kiedy mężczyzni mówią kobietom, żeby straciły na wadze, chcą odwrócić uwagę od własnych niedostatków w rozmiarze pewnych miejsc."

 Zależy mu na mnie. Naprawdę... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

"Zależy mu na mnie. Naprawdę zależy. Może nawet mnie kocha."

Mój cały świat ogranicza się... teksty

zielonekredki dodano: 3 czerwca 2013

Mój cały świat ogranicza się tylko do sześciu liter. Ogranicza sie jedynie do Jego imienia.

Tak bardzo Go kocham  że nie... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak bardzo Go kocham, że nie wyobrazam sobie bez niego życia. Tak jakby był moim powietrzem którego nikt inny nie może poczuć. Kocham Jego nawet banalne słowa, Jego każde gesty, kocham Go całego jakim jest!

Tak. Mam problemy z samą sobą... teksty

zielonekredki dodano: 29 maja 2013

Tak. Mam problemy z samą sobą pomimo iż doszukuję się go w innych ludziach.

Olivia Broadfield   Gone ♥ teksty

zielonekredki dodano: 18 maja 2013

Olivia Broadfield - Gone ♥

Możesz mieć jedynie wewnętrzną... teksty

zielonekredki dodano: 16 maja 2013

Możesz mieć jedynie wewnętrzną satysfakcję, że udało Ci się utrzymać to wszystko w tajemnicy przed światem. Nikt o tym nie wiedział oprócz Ciebie i Twojej ukochanej osoby.Jaki jest powód tego czynu? Żaden, zupełnie żaden. Przecież i tak dawno planowałaś to zrobić, a żeby nie rzucać swoich słów na wiatr w końcu to zrobiłaś. Wiesz, że to kolejny krok do lepszego jutra i tak właśnie będzie. Lepsze jutro. Czy kiedyś do tego powrócisz? Być może, ale to będzie już całkiem inne zapamiętywanie przeszłości. I mogłoby się teraz wydawać, że ponad trzy lata zamieniło się w popiół, lecz to nie prawda. One nadal są tylko w innej postaci.

To uczucie kiedy paląc te wszystkie... teksty

zielonekredki dodano: 16 maja 2013

To uczucie kiedy paląc te wszystkie kartki, czujesz, że w końcu cała przeszłość jest za Tobą, że nie możesz już nigdy do tego powrócić, że już więcej nie przeczytasz o swoim zachowaniu, o swoim uczuciu, pozostaje tylko popiół. Czujesz żal i pewne dziwnego rodzaju przywiązanie, ale tak trzeba, wiesz, że tak właśnie trzeba postąpić, by stało się na co tak długo czekałaś. Zerwanie, z minionymi dniami, miesiącami, latami.. i chociaż nadal się zastanawiasz czy dobrze postąpiłaś, wiesz, że już za późno, nie da się nic już odratować. To koniec. Możesz mieć tylko nadzieję, że nie zapomnisz tego czasu, który w gruncie rzeczy był dobry, bo wiele się z niego nauczyłaś. A Twoi najbliżsi, cóż... powinni mieć nadzieję, że nie popełnisz tych samych błędów co wcześniej, Ty nie musisz mieć takiej nadziei, bo wiesz, że tak właśnie będzie, bo to Ty właśnie wiesz, że to była dobra nauka życia. Przecież i tak znasz treść tych kartek na pamięć.

Jaka jest parodia tej całej... teksty

zielonekredki dodano: 15 maja 2013

Jaka jest parodia tej całej sytuacji? Słyszysz nie tylko swoje krzyki...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV