głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Kocham Go mimo wszystko kocham tak mocno że nie umiem już bez Niego żyć. To nie jest platoniczna miłość to czysta i zdrowa miłość bo to ona daje mi siłę na prze

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Kocham Go mimo wszystko kocham tak mocno że nie umiem już bez Niego żyć. To nie jest platoniczna miłość to czysta i zdrowa miłość bo to ona daje mi siłę na przeżyci
Kocham Go  mimo wszystko kocham tak... teksty

zielonekredki dodano: 23 lipca 2013

Kocham Go, mimo wszystko kocham tak mocno, że nie umiem już bez Niego żyć. To nie jest platoniczna miłość, to czysta i zdrowa miłość, bo to ona daje mi siłę na przeżycie kolejnego dnia. Mimo wszystkich przeciwności naszych nastrojów kocham Go. I nie chcę żeby mnie zostawił z innego powodu jak tylko dlatego, że już ze mną nie wytrzymuje i ma mnie dość.

Jedną decyzja  od której być może... teksty

zielonekredki dodano: 19 lipca 2013

Jedną decyzja, od której być może będzie zależała mija przyszłość. Tak wiele jeszcze do załatwienia.

 Jason  ja już jestem zakochana. Bez... teksty

zielonekredki dodano: 11 lipca 2013

"Jason, ja już jestem zakochana. Bez pamięci."

Uświadamiasz sobie  że to czego tak... teksty

zielonekredki dodano: 30 czerwca 2013

Uświadamiasz sobie, że to czego tak bardzo nie chciałaś, to czego tak nienawidzisz noże okazać się twoją rzeczywistością. Ta myśl tak bardzo nie daje ci spokoju, że nie możesz normalnie funkcjonować.

Jaki jest najgorszy typ bezsenności?... teksty

zielonekredki dodano: 26 czerwca 2013

Jaki jest najgorszy typ bezsenności? Ten z miłości, bo wiesz , że nigdy nie minie.

Nieważne  że jeszcze dwa czwartki i... teksty

zielonekredki dodano: 19 czerwca 2013

Nieważne, że jeszcze dwa czwartki i weekendy. Ważne, że jeszcze jeden poniedziałek i wtorek !

I nagle uświadamiasz sobie  że to... teksty

zielonekredki dodano: 19 czerwca 2013

I nagle uświadamiasz sobie, że to może byc koniec, bo twoja wiara jest tak mała. Bo znasz siebie, wiesz ze tylko nieliczni wytrzymują do końc, a jest ich tak znikoma ilość ze moglabys te wszystkie osoby policzyć na ręce jednej ręki. Koniec, bo wiesz ze kiedyś nawet największa cierpliwosc do ciebie się kiedyś kończy. Wiesz o tym. Jak reagujesz? Wszystkimi zmysłami, które nie pozwalają ci teraz spac tylko każą ci i tym myśleć, zadreczac się tymi myślami bo nic innego tak naprawdę już ci nie pozostało. Wiesz o tym.

Ile razy mam Ci powtarzać głupio... teksty

zielonekredki dodano: 16 czerwca 2013

Ile razy mam Ci powtarzać głupio naiwna dziewczyno nie ciesz się za wczesnie jak małe dziecko! Ale kiedyś n pewno się przyzwyczaisz.

I niby ta cała sytuacja nie powinna... teksty

zielonekredki dodano: 14 czerwca 2013

I niby ta cała sytuacja nie powinna mnie dziwić, bo wiem jak bardzo jestem dla Niego ważna, to pomimo tego On nadal mnie zadziwia. Dziękuję :*

 W tym trudnym świecie musimy się... teksty

zielonekredki dodano: 11 czerwca 2013

"W tym trudnym świecie musimy się przyzwyczaić, że miłość rządzi się własnymi prawami, że jest najważniejsza i nigdy nie ustaje" /"Przebudzeni"

Najgorsze jest to kiedy nie wiesz czy... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2013

Najgorsze jest to kiedy nie wiesz czy rozmowa czy może brak jej rozwiąże Twoje problemy. Nie wiesz jak się zachować. Chcesz, aby każda informacja spływała po Tobie bez żadnych uszkodzeń. Opanowałaś tą technikę w połowie, jednak to za mało, bo tamta połowa masz nadzieję, że już dawno będzie za Tobą, i wiesz, że przez pewien czas, chociaż nie wiesz jak długo, nie będzie Cię obchodzić. Wiesz, że z tamtymi problemami poradzisz sobie, właściwie już masz je za sobą, jednak boisz się, że to, że się pojawiły źle wpłynęło na Twoje zachowanie i psychikę i niby wydaje Ci się, że jesteś już odporna, to tylko w połowie masz rację. Jesteś odporna na tego typu problemy, ale na nowe reagujesz nowymi zachowaniami, które nie są takie jakbyś chciała. Jednak to nie martwi Cię aż tak bardzo, boisz się tego, że Twoje zachowania ranią osoby, na których tak bardzo, tak cholernie Ci zależy.

Na wiele rzeczy nie mamy w... teksty

zielonekredki dodano: 10 czerwca 2013

Na wiele rzeczy nie mamy w życiu.wpływu... To co się dzieje,to co się stanie jest ponad naszym wpływem i zasięgiem naszego rozumu. Czasem nie rozumiemy pewnych sytuacji, musimy to zaakceptować, nawet jeśli skutki tego będą dla nas bolesne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV