głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zielonekredki Czytając słowa potwierdzające iż to z moją psychiką coś jest nie tak to tak jakby uświadomić sobie że jednak nadzieja na to że jest się normalnym okazała się zł

zielonekredki

zielonekredki.moblo.pl
Czytając słowa potwierdzające iż to z moją psychiką coś jest nie tak to tak jakby uświadomić sobie że jednak nadzieja na to że jest się normalnym okazała się złudna.
Czytając słowa potwierdzające iż... teksty

zielonekredki dodano: 15 października 2013

Czytając słowa potwierdzające iż to z moją psychiką coś jest nie tak to tak jakby uświadomić sobie, że jednak nadzieja na to, że jest się normalnym okazała się złudna.

Tak  wredna egoistka  która pragnie... teksty

zielonekredki dodano: 9 października 2013

Tak, wredna egoistka, która pragnie mieć Go tylko i wyłącznie dla siebie...

Nie zawsze jest idealnie. Trafne... teksty

zielonekredki dodano: 8 października 2013

Nie zawsze jest idealnie. Trafne ujęcie a zarazem usprawiedliwienie pewnych sytuacji.

Tak  teraz jest idealnie.   Teraz... teksty

zielonekredki dodano: 1 października 2013

Tak, teraz jest idealnie.^^ Teraz wszystko wydaje się lepsze i łatwiejsze.

 – Słucham? Nie. – Wyciąga do... teksty

zielonekredki dodano: 20 września 2013

"– Słucham? Nie. – Wyciąga do mnie rękę, ale ja robię krok do tyłu. Opuszcza ją, mrugając powiekami. Wygląda na spanikowanego. – Odchodzisz? – szepcze, a oczy ma wielkie ze strachu. – Nie możesz – mówi błagalnie. – Christianie... ja... – Próbuję zebrać myśli. Co ja próbuję powiedzieć? Potrzebny mi czas, czas, aby to wszystko przetrawić. – Nie. Nie! – Ja... Rozgląda się dziko. Szukając czego? Natchnienia? Boskiej interwencji? Nie wiem. – Nie możesz odejść. Ano, kocham cię! – Ja ciebie też kocham, Christianie, ale... – Nie... nie! – powtarza z rozpaczą i obiema dłońmi chwyta się za głowę. – Christianie... – Nie. – Wzrok ma spanikowany i nagle pada przede mną na kolana. Głowę ma opuszczoną, dłonie na udach. Bierze głęboki oddech i nieruchomieje.Christian Uległy."- Fifty Shades of Grey

Szła przez park z usmiechem od ucha... teksty

zielonekredki dodano: 19 września 2013

Szła przez park z usmiechem od ucha d ucha,nie zważając na innych ludzi. Czula szczęście. Ogromne szczęście spowodowane jego osobą. Pomimo, że już się do tego przyzwyczaila, mysl, że kocha i jest kochaną wywołuje na jej twarzy szeroki uśmiech i lekkość na duszy,

Kiedyś to On powiedział mi  że to... teksty

zielonekredki dodano: 3 września 2013

Kiedyś to On powiedział mi, że to ja będę musiała z nim wytrzymać, Mylił się, bardzo się mylił. To ja go wykończę wcześniej niż sobie to obydwoje wyobrażamy. Jedyne z czym powinnam się wtedy pogodzić to z konsekwencjami mojego zachowania, które nie powinno wyjść na światło dzienne. Wiele razy wmawiałam sobie, że da się to zmienić, ale jednak jak się teraz okazuje to była tylko złudna nadzieja, tanie pocieszenie nie warte nawet złamanego grosza.

Początku się nie podsumowuje... teksty

zielonekredki dodano: 26 sierpnia 2013

Początku się nie podsumowuje...

Przywłaszczyłam sobie Twoje rzeczy... teksty

zielonekredki dodano: 16 sierpnia 2013

Przywłaszczyłam sobie Twoje rzeczy, ale to jest mało znaczące. Najważniejsze jest to, że przywłaszczyłam Twój czas, serce, dusze, zainteresowanie i całego Ciebie,,, a Ty mi na to pozwoliłeś.

To dziwne  że kiedy jest się... teksty

zielonekredki dodano: 16 sierpnia 2013

To dziwne, że kiedy jest się szczęśliwym, czas tak szybko leci.. tak niepokojąco szybko..

Uwielbiam jak leżysz koło mnie  na... teksty

zielonekredki dodano: 16 sierpnia 2013

Uwielbiam jak leżysz koło mnie, na moim łóżku i śpisz chrapiąc i odpoczywając po ciężkiej pracy ^^ Kiedy się budzisz, masz takie zaspane oczy, jednak to nie przeszkadza Ci w tym, aby mnie pocałować. Potem zamykasz oczy i masz taki spokojny wyraz twarzy. Kocham ten stan kiedy obok siebie Ciebie mam.

To co kiedyś wydawało mi się moim... teksty

zielonekredki dodano: 14 sierpnia 2013

To co kiedyś wydawało mi się moim atutem okazało się, że tak naprawdę nim nie jest i chyba nigdy nie było. Brak akceptacji choćby w takiej małej sprawie nie ma prawa przetrwać. Musi jedynie przepaść gdzieś w niepamięć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV