głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zeroatrakcji Ci którzy nie zaczną szukać swojego miejsca w świecie nawet nie zaczęli walczyć o swoją przyszłość. Z kolei Ci którzy nie podejmują nawet próby walki są na prze

zeroatrakcji

zeroatrakcji.moblo.pl
Ci którzy nie zaczną szukać swojego miejsca w świecie nawet nie zaczęli walczyć o swoją przyszłość. Z kolei Ci którzy nie podejmują nawet próby walki są na przegranej
Ci  którzy nie zaczną szukać... teksty

zeroatrakcji dodano: 26 kwietnia 2012

Ci, którzy nie zaczną szukać swojego miejsca w świecie, nawet nie zaczęli walczyć o swoją przyszłość. Z kolei Ci, którzy nie podejmują nawet próby walki, są na przegranej pozycji. Główny priorytet nadaje naszemu życiu odpowiedni rytm, bez którego, jak zbłądzone nuty - wypadamy z pięciolinii. Zamiast spotkać przeznaczenie, rozmijamy się z nim, być może bezpowrotnie i nieodwracalnie.

Gdyby każdy niezadowolony w głębi... teksty

zeroatrakcji dodano: 26 kwietnia 2012

Gdyby każdy niezadowolony w głębi człowiek dostał na nowo jeszcze jedną szansę, na pewno jego życie zmieniłoby się na lepsze i szare odcienie zostałyby wyparte przez kolory tęczy na niebie jego egzystencji. Niestety, nikt nie dostaje od życia drugiej szansy, dlatego ważne jest, by w porę otworzyć oczy i dokonać odpowiedniego wyboru za pierwszym razem.

Między jawą a prawdą powiem Ci... teksty

zeroatrakcji dodano: 26 kwietnia 2012

Między jawą a prawdą powiem Ci, ile krzywdy może wyrządzić jedno słowo, ile bólu przynosi jedna łza, ile ran zostaje po jednym dotyku. Między życiem a śmiercią nie spotkasz nikogo poza mną - czarną postacią, która zna Cię lepiej niż Ty siebie sam. Między duszą a rozumem, dzięki mojej pomocy, przekonasz się na własnej skórze, ile warte są wszystkie wyrządzone przez Ciebie krzywdy - a warte są tyle, ile z nich zdołasz wytrzymać w morderczym uścisku.

Po co dwie nerki? Jedną można... teksty

zeroatrakcji dodano: 30 marca 2012

Po co dwie nerki? Jedną można oddać i uratować komuś życie. Po co tyle krwi? Przecież kilka litrów może być dla kogoś ostatnią szansą. A takie serce - na co mi to? Przecież ktoś może się nim świetnie zabawić, bo w sumie dlaczego nie..

A teraz kiedy potrzebuję Cię tutaj... teksty

zeroatrakcji dodano: 30 marca 2012

A teraz kiedy potrzebuję Cię tutaj obok mnie, Ty jesteś tam sam i cierpisz na to samo...

Widziałam twarze   i oczy pełne... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 marca 2012

Widziałam twarze - i oczy pełne łez, i usta pełne kłamstw. Byłam wśród nich - Zmartwychwstałam.

Przez tyle lat nikt nie zrobił dla... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 marca 2012

Przez tyle lat nikt nie zrobił dla niej tak wiele, nikt nie był tak ważny. Nikogo nie chciała tak bardzo uszczęśliwić jak teraz.

Po raz pierwszy od dłuższego czasu... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 marca 2012

Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczuł się strasznie szczęśliwy. Zrozumiał, że to na nią czekał przez ten cały czas i własnie z nią chciał dzielić życie.. Wierzył w to - a kiedy się w kogoś wierzy to nie na miesiąc, ani nawet na teraz - tylko na zawsze... Wiedział, że póki ona jest przy nim, to nigdy nie będzie sam i nawet jeżeli czasami zdarzy mu się odlecieć za daleko, ona będzie tą, która sprowadzi go na ziemię. Teraz poczuł co oznacza miłość... Kochał ją: bezwarunkowo, po prostu kochał.

Dopiero teraz dotarło do niej  że... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 marca 2012

Dopiero teraz dotarło do niej, że jej życie jednak może nabrać jakichś barw i zmienić bieg na lepsze. Dopiero teraz zrozumiała, że jej żywot nie musi być pozbawiony sensu. Dopiero teraz zdała sobie sprawę, co to znaczy być szczęśliwą..

Boisz się  że odejdę  ale ja nie... teksty

zeroatrakcji dodano: 22 marca 2012

Boisz się, że odejdę, ale ja nie mam zamiaru uciekać. Powiem więcej - teraz już się ode mnie nie uwolnisz.

I pomyślałby kto  że całe nasze... teksty

zeroatrakcji dodano: 18 marca 2012

I pomyślałby kto, że całe nasze życie nie leży zagubione pomiędzy gwiazdami, tylko rzetelnie stawia krok za krokiem w głębinach poplątanych żył, przedzierając się przez naszą stygnącą latami krew.

Właśnie w tym momencie... teksty

zeroatrakcji dodano: 18 marca 2012

Właśnie w tym momencie przełknęła ślinę i poczuła gorąco złości na samą myśl, że ktoś może jej go odebrać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV