głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zelqqa miałaś kiedyś tak że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości ? że czekasz na Jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą piep

zelqqa

zelqqa.moblo.pl
miałaś kiedyś tak że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości ? że czekasz na Jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną e
miałaś kiedyś tak  że jak tylko... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

miałaś kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne wiadomości ? że czekasz na Jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostateczności tą pieprzoną emotikonkę ? czekasz .. czekasz i nic .. pewnie o Tobie zapomniał , ale nie przejmuj się i tak powiesz , że nic się nie stało .. oszukujesz sie .

I tylko wyobrażam sobie jak siedzisz... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

I tylko wyobrażam sobie jak siedzisz naprzeciwko mnie Nie musisz ze mną rozmawiać, pozwól mi patrzeć.

Wieczorami zamiast oglądać gwiazd... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Wieczorami zamiast oglądać gwiazd, oglądamy mecz w telewizji. w internecie szukamy miłości by zaręczyć się przez sms, a po kilku miesiącach zerwać przez maila.

Zawsze miałam za mało odwagi by... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Zawsze miałam za mało odwagi by nacisnąć enter. :c

Nie chce jak klocek lego pasowac do... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Nie chce jak klocek lego pasowac do wszystkiego.

Nigdy nie kochaj Romea  który ma... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Nigdy nie kochaj Romea, który ma już swoją Julię.

Jest mała   lecz jej uczucie do... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Jest mała , lecz jej uczucie do niego jest ogromne. A ona mogłaby dla niego nie istnieć ! . Codziennie zadawała sobie pytanie - Dlaczego akurat w nim ?. Nie znając odpowiedzi z dnia na dzień kochała go coraz bardziej. Z dnia na dzień coraz bardziej nienawidziła samej siebie.

Kiedy dziewczyna ma trzynaście lat... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Kiedy dziewczyna ma trzynaście lat, nienawidzi mężczyzn i wszystkich chętnie by wymordowała. A w dwa lata później rozgląda się, czy któryś przypadkiem nie ocalał.

wyjść i nie wrócić k     .... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

wyjść i nie wrócić k**** . pójść na dworzec , położyć się na torach i czekać na wybawicielski pociąg . mieć w******* na wszystko i na wszystkich . na tych , którzy mają czelność nazywać się naszymi przyjaciółmi . s********* z tego świata . ziemia osuwa mi się spod nóg , rozumiesz ? ! j***** bezradność i desperacja

Ona woli nie pokazywać emocji i... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Ona woli nie pokazywać emocji i swojej wrażliwości ,woli zwierzęta niż ludzi , a najlepiej czuje się w czterech ścianach swojego pokoju...

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo tęsknie za czasami, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? Że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? Że żałuję tego, co się stało że..że Cię kocham?

Widzisz ja tylko chciałabym... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Widzisz ja tylko chciałabym wiedzieć dlaczego. Nie, nie po to żeby błagać Cię żebyś do mnie wrócił, jeżeli była to moja wina to też nie po to, aby Cie przepraszać, bo wiem że niektórych rzeczy nie da się naprawić. Nie chcę też wiedzieć tego wszystkiego dlatego, aby skarżyć się innym, ale chce wiedzieć to dla siebie, dla spokoju własnego serca, aby dziś wieczorem pierwszy raz od tak długiego czasu położyć się spać spokojnie, dlatego proszę Cię powiedz mi dlaczego odszedłeś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV