głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zelqqa Największe rozczarowanie? Słyszysz dźwięk sms sa. Lecisz na zabicie potykasz się o miliony rzeczy na drodze chwytasz szybko komórkę w dłonie. A tam ? Reklama no

zelqqa

zelqqa.moblo.pl
Największe rozczarowanie? Słyszysz dźwięk sms sa. Lecisz na zabicie potykasz się o miliony rzeczy na drodze chwytasz szybko komórkę w dłonie. A tam ? Reklama nowego
Największe rozczarowanie? Słyszysz... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Największe rozczarowanie? Słyszysz dźwięk sms-sa. Lecisz na zabicie, potykasz się o miliony rzeczy na drodze, chwytasz szybko komórkę w dłonie. A tam ? Reklama nowego dzwonka. Tym razem też miałaś nadzieję, że to on.

doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice a jej ręce drżały jak nigdy dotąd, stanęła w deszczu na środki ulicy i zaczęła krzyczeć, że miłości nie ma. ówcześnie czytając sms'a, zakończającego jej związek.

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość :... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Kocham dzisiejszą sprawiedliwość : Dziewczyna, która tydzień po zerwaniu z chłopakiem zaczyna życie w innym związku, to pospolita '' dziwka '' . a chłopak, który 5 minut po zerwaniu obściskuję się z inną naiwną, to ''kozak'.

na stole stały cztery świeczki.... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

na stole stały cztery świeczki. pierwsza rzekła nagle. : "jestem dobrem - ludzie już mnie nie potrzebują, wiec mogę zgasnąć.." druga świeczka dodała. : "jestem sprawiedliwością, dziś nikt mnie już nie potrzebuje!" obie świeczki zgasły.. trzecia,zasmucona rzekła. : "jestem miłością - na mnie ludzie mają coraz mniej czasu,wiec i ja zgasnę.." trzy świeczki zgasły. do pokoju weszła młoda kobieta i ze smutkiem popatrzyła na zgaszone świeczki. czwarta świeczka odpowiedziała. : "nie martw się, jestem nadzieją, póki ja istnieje wszystko można zacząć od nowa.."

Stojąc u szczęścia bramZabiorę... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Stojąc u szczęścia bramZabiorę dziś Ciebie tam, gdzie będziemy sam na sam,Gdzie raj na Ziemi, w siebie wpatrzeni,A serca biją jednym wspólnym rytmem. ,3

Bądź dla mnie kimś ważnym...... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Bądź dla mnie kimś ważnym... Bądź dla mnie całym światem... Bądź dla mnie nowym dniem... Bądź dla mnie zachodzącym słońcem... Bądź dla mnie gwiazdką na niebie... Bądź dla mnie powietrzem... Bądź dla mnie... Bądź mym pragnieniem.... Bądź mym spełnieniem... Bądź mym towarzyszem... Bądź mym przyjacielem... Bądź mym skarbem... Bądź mym aniołem... Bądź mym... Bądź mą ostoją... Bądź mą podporą... Bądź mą nadzieją... Bądź mą radością.... Bądź mą czułością... Bądź mą miłością... Poprostu bądź....

Znajdź chłopaka  który będzie Ci... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Znajdź chłopaka, który będzie Ci mówił, że jesteś piękna zamiast zajebista. Który zadzwoni do Ciebie zaraz po tym jak odłożysz od niego słuchawkę. Który nie zaśnie tylko dlatego, żeby patrzeć jak spisz. Który chce Cię pokazać całemu światu, który trzyma Twoją rękę przed swoimi przyjaciółmi. Który myśli, że jesteś zarówno piękna bez makijażu . Który nie może odejść wiedząc, że jesteś na Niego zła. Który nie potrafi zasnąć bez Twego głosu , który będzie ostatnim jakim usłyszy. Tego, który bez przerwy przypomina Ci jak bardzo mu na Tobie zależy i jaki jest szczęśliwy, że ma Ciebie.

gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

gdy ktoś pyta czy u mnie wszystko w porządku zawsze odpowiem, że jest git. Nawet wtedy kiedy mam ochotę się utopić, nawet wtedy, gdy moje życie łamie się w pół i nawet wtedy kiedy z oczu płyną mi łzy.

jak tam? pozytywnie miło słodko... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

jak tam? pozytywnie miło słodko radośnie szczęśliwie optymistycznie kolorowo czarująco fascynująco niesamowicie pięknie bajecznie doskonale zachwycająco najfajniej na świecie. serio? nie. teksty lolejszyn_xd - jak tam? - pozytywnie, miło, słodko, radośnie, szczęśliwie, optymistycznie, kolorowo, czarująco, fascynująco, niesamowicie, pięknie, bajecznie, doskonale, zachwycająco, najfajniej na świecie. - serio? - nie.

niczym nie wyróżniająca się... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

niczym nie wyróżniająca się nastolatka. zbyt łatwo wierna, i często wybaczająca. głupia kłótnia o byle co wywołuje u niej łzy. często rani słowami, nie wiedząc nawet o tym. kochająca tylko tych, z którymi potrafi wszystko. uwielbiająca po prostu dobrą zabawę, i śmianie się do łez.

Kiedy bylysmy maly dziewczynkami... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Kiedy bylysmy maly dziewczynkami, wierzylysmy w bajki, fantazjowalysmy, jakie bedzie nasze zycie. Biala suknia, królewicz, który zabierze nas do zamku na szczycie góry. Wieczorem w lózku zamykalysmy oczy i wierzylysmy goraco w to, ze marzenie sie spelni. Swiety Mikolaj, Wrózka i Królewicz byli tak blisko, ze czulo sie ich smak. Ale czlowiek dorasta. Któregos dnia otwieracie oczy i bajka pryska. Zwracamy sie do ludzi i rzeczy, którym ufamy. Sek w tym, ze trudno calkowicie uwolnic sie od tej bajki, bo prawie kazdy chowa w sobie ten promyk nadziei i wiary, ze pewnego dnia otworzy oczy i marzenie sie zisci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV