głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zelqqa Siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . Tam się poznali tam zaczęli być ze sobą tam razem przychodzili każdej nocy a tamtej nocy mieli się nie spotkać ale

zelqqa

zelqqa.moblo.pl
Siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . Tam się poznali tam zaczęli być ze sobą tam razem przychodzili każdej nocy a tamtej nocy mieli się nie spotkać ale On
Siedzieli obydwoje na ich ulubionym... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Siedzieli obydwoje na ich ulubionym moście . Tam się poznali , tam zaczęli być ze sobą , tam razem przychodzili każdej nocy , a tamtej nocy mieli się nie spotkać , ale On napisał sms o 23:23 : "Za pół godziny , tam gdzie zawsze . Czekam . '' Ona pomyślała , ze On chce się po prostu spotkać .Gdy przyszła On już był na moście . Podeszła do Niego , chciała dac buziaka na przywitanie , tak jak zawsze to robiła . On się odsunął . Powiedział - Musimy pogadać . Bo widzisz ja Cię już nie kocham . Nie wiem czy wogóle kochałem . I proszę nie odstawiaj mi tu żadnych cyrków , że beze mnie nie przeżyjesz . - Odszedł . Po chwili usłyszał jakby coś wpadło do wody . Odwrócił się , Jej już nie było

Jesteś cwelem  jesteś Z E R E M... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Jesteś cwelem, jesteś Z E R E M, Jesteś chamem i frajerem. Jesteś ` N I K I M, jesteś ciotą, I Po prostu idiotą. Jesteś Fiutem, jesteś szczylem, Imbecylem i D E B I L E M. Jesteś wstrętny, Jesteś nudny Obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twój egoizm oczy cieszy, Jesteś podły, jesteś draniem ! Lecz to tylko moje zdanie Po tym wszystkim co zrobiłeś dojdź do wniosku jak Ty żyłeś? Tylu ludzi okłamałeś .. Sam się również oszukałeś, Jednak chyba przyznać muszę, Że uczucia w sobie dusze .. I to tylko moja wina , Że KOCHAŁAM s.k.u.r.w.y.s.y.n.a!

Kiedy ludzie ze sobą zrywają... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Kiedy ludzie ze sobą zrywają, zazwyczaj częstują się na odchodnym tekstem: ,,Zostańmy przyjaciółmi". Nie wiadomo, po co sobie to mówią, bo to, co następuje po zerwaniu, nie ma z przyjaźnią wiele wspólnego.

Mówiłam w myślach   nie podchodź... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Mówiłam w myślach " nie podchodź, nie podchodź... " Wiedziałam, co się stanie. Przecież od dawna Cię kochałam. Nie posłuchałeś mnie. Podszedłeś i uścisnąłeś moją dłoń. " cześć dziewczyny. co robicie ? "- spytałeś. Ciągle patrzyłam w Twoje brązowe oczy. Usiedliśmy na ławce. Ty byłeś z przyjaciółmi, ja z przyjaciółkami. Koleżanka szturchała mnie wciąż, ponieważ ciągle na Ciebie patrzyłam. Zauważyłeś to, usiadłeś obok. Czułam zapach Twoich perfum, tak bardzo Cię pragnęłam. Zdobyłam się na odwage, szepnęłam Ci do ucha: "Kocham Cię od zawsze. Przepraszam, ja tak nie mogę... " Uśmiechnąłeś się, po czym odrzekłeś, że długo czekałeś na tę chwilę, że odwzajemniasz moje uczucia. Wstałeś i krzyknąłeś: poznajcie dziewczynę, za którą szaleje.!

widziałam jak dostał w twarz... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

widziałam jak dostał w twarz, chociaż śmiał się ze mnie, znaczył dla mnie tak wiele, że podbiegłam do niego i zapytałam, czy go boli. pierwszy raz od kilku tygodni nie zaśmiał się, tylko spojrzał na mnie wzrokiem smutnego psa. jego oczy błękitne oczy błyszczały od łez,. pogłaskał mnie po policzku i szepnął - trochę, dziękuję za troskę Mała. potem odszedł, by nikt nie zauważył nas razem.

siedząc na ławce obserwowała... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

siedząc na ławce obserwowała fontannę i dzieci bawiące się obok niej. były takie beztroskie, nie martwiły się tym zimnym wiatrem, maczały w niej dłonie, chociaż rodzice patrzyli krzywym wzrokiem. dostrzegła, że po drugiej stronie stoi on i trzyma na rękach roczną siostrę, ona też bawiła się wodą, pluskała na wszystkich wokół śmiejąc się wesoło. on patrzył na nią jak w obrazek, ale nagle podniósł wzrok i ich spojrzenia się spotkały. przez chwilę próbował bawić się z malutką, lecz nie mógł się skupić. po pięciu minutach odeszli, a w moim sercu panował bałagan, przez najbliższe dwa tygodnie.

przez dłuższy czas grałam... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

przez dłuższy czas grałam główną rolę w przedstawieniu, które obserwowało całe miasto. byłam w nim pewną siebie dziewczynę, która poznaje nieśmiałego chłopaka, a potem zamieniają się rolami. wszyscy śledzili każdy nasz ruch. określali nas parą idealną, nie wiedząc tego, że on codziennie wbija w moje serce szpilki. nienawidziłam słów ' pasujecie do siebie ' , bo nie wierzyłam, że ktokolwiek może pasować do takiego egoisty. ale mimo wszystko kochałam go. kochałam całym sercem, duszą i umysłem.

We mnie nie da się zakochać od... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

We mnie nie da się zakochać od zawsze żyłam z tą myślą. Ale pojawiłeś się ty.Pokazałeś co to miłość-której się tak bałam.Nauczyłeś mnie jak kochać. A potem ? Odszedłeś bez słowa. Zostawiłeś, po sobie bardzo wielki ślad na moim sercu. Płakałam nie raz.Ale pomimo tego-Dziękuję Ci za wszystko.

Nagle uświadomiła sobie  że nie... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Nagle uświadomiła sobie, że nie chce Go zapomnieć. Był niesamowitą osobą i za bardzo Ją fascynował, by miała z Niego tak po prostu zrezygnować....

  wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

- wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z tobą 24 h, a mimo to jest mu mało,ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha..ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' którego mam zjechać ? 'ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i ci przytakiwać..to ktoś dzięki komu się żyje.

mogłeś 10 razy pomyśleć  zanim... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

mogłeś 10 razy pomyśleć, zanim spojrzałeś na mnie wtedy.. może gdybym ja pomyślała 10 razy więcej to moje serce skupiło, by się na kimś innym.. na kimś, kto na nie zasługuje.

Kochać to także umieć się... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skierowaniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV