głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
g teksty naivelove dodał komentarz: g do wpisu 14 lipca 2013
Pchnął mnie na łóżko z taką... teksty

naivelove dodano: 14 lipca 2013

Pchnął mnie na łóżko z taką siłą, że poczułam pod kręgosłupem twardość podłogi. Przyciągnęłam go do siebie i zaczęłam całować z taką namiętnością jakby od tego zależały losy świata. Kolejne warstwy ubrań padały obok nas, a jedyne co widziałam to grę mięśni jego ciała,spojrzenie, które mówiło, że każda komórka jego ciała mnie w tej chwili pożąda. Miałam tak samo. Nie wiem sama czy to był seks, czy pierwszy krok do nieba. Nie wiem czy to była miłość czy zwykły wybuch gorąca. Wiem tylko, że ślady po moich paznokciach na jego plecach długo nie dadzą mu zapomnieć jak spalał się w mojej rozkoszy. Miałam czerwone policzki, nie od wstydu, a od tego nagłego wybuchu uczucia. Potem paliliśmy papierosy. Fajkę zgasiłam na jego sercu, już zawsze będzie nosił moje znamię. [ esperer ]

I widząc Twój uśmiech na twarzy... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

I widząc Twój uśmiech na twarzy, wiem już, że nic więcej mi nie potrzeba.

każdy z nas w życiu jakiś kurs... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał i na pokład swoją załogę dobrał.

Są chwile w których tak naprawdę... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Są chwile w których tak naprawdę, nie potrafimy się odnaleźć i próbujemy tłumaczyć to złą pogodą, bo przecież każda wymówka jest dobra. Dobra, by nie podejmować walki z problemem, ucieczka wydaje nam się być najłatwiejszym wyjściem. Ale kim byłyby człowiek nie walczący o swoje szczęście czy nawet racje? Nie można nic nie posiadać. W życiu każdego człowieka była taka chwila, w której o coś walczył, i ta chwila powinna być, pierwsza myślą gdy mamy ochotę uciec. Nie każda walka będzie wygrana, ale satysfakcja i posiadanie czegoś jest tego warte. Podchodząc do walki nic nie tracimy. Zyskamy tylko coś, co może dać nam szczęście

przychodzi taki moment w życiu... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, kiedy to opuszcza nas dziecięca naiwnośc, kiedy zaczynamy rozgraniczac, grupowac ludzi, dostrzegamy ich wady, dzielimy na złych, dobrych, tych którym warto zaufac i tych, którym ufamy ze świadomością, że kiedyś zawiodą. przychodzi taki moment, gdy zupełnie znika ciekawośc tego co znajduję się pod etykietką od Kubusia, gdy lody zaczynają smakowac zupełnie inaczej, a deszcz oznacza nużące siedzenie w domu zamiast skakania w kaloszach przez wielkie, osiedlowe kałuże. przychodzi taki moment kiedy do zaśnięcia niezbędny przestaje byc pluszowy miś, a gwarantem jest sms od Niego o treści 'dobranoc' , gdy zamiast Smerfów bardziej kręci nas kolejny odcinek ulubionego serialu, a standardowe dwa warkocze porzucamy dla burzy gęstych loków. doroślejemy, zmieniamy się.

Odszedłeś z dość retorycznym... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Odszedłeś z dość retorycznym pytaniem: Zastanów się, czy to ma sens. A ja milczałam. Ale to nie było tak, że mi nie zależało, o nie. Po prostu nie byłam na tyle silna, żeby powiedzieć: zostań, potrzebuję Cię..

Życie straciło piękno  przecież... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Życie straciło piękno, przecież on był moim pięknem.

Lubię być nazywana Twoją. teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Lubię być nazywana Twoją.

Zacznij iść  a droga sama się... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Zacznij iść, a droga sama się znajdzie.

Mówi się  że najpiękniejsze... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Mówi się, że najpiękniejsze chwile nigdy nie wrócą. Wrócą. Wrócą w snach, w marzeniach, w tęsknocie. Będą szły w parze ze łzami.

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek... teksty

naivelove dodano: 30 czerwca 2013

Bo jest ktoś taki kogo pocałunek zmieni wszystko. Ramiona są najlepszym pasem bezpieczeństwa. Dotyk jest niezapomniany. Słowa są jak melodia. Kogo obecność jest wystarczająca, wyznania najcudowniejsze. Uśmiech jest najcenniejszy.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 416 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV