głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zelqqa Pozwoliłam Ci się tak na mnie patrzeć ?... każda min i sek kosztuje tak jak rozmowy w plusie.. widzisz mnie uśmiechniętą .... pewnie sobie myślisz że zapomniała

zelqqa

zelqqa.moblo.pl
Pozwoliłam Ci się tak na mnie patrzeć ?... każda min i sek kosztuje tak jak rozmowy w plusie..
Pozwoliłam Ci się tak na mnie... teksty

zelqqa dodano: 25 luty 2011

Pozwoliłam Ci się tak na mnie patrzeć ?... każda min i sek kosztuje, tak jak rozmowy w plusie..

widzisz mnie uśmiechniętą ....... teksty

zelqqa dodano: 25 luty 2011

widzisz mnie uśmiechniętą .... pewnie sobie myślisz , że zapomniałam ... ja poprostu nie chce być wypytywana co mi jest....I NIGDY NIE ZAPOMNE !!

Ciepła   gdy tylko tego pragniesz...... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Ciepła - gdy tylko tego pragniesz... Cierpliwa - do czasu... Dyskretna - ciiiichosza... Idealistka - ty też potrafisz... Nieśmiała - te rumieńce... Niezależna - nie potrzebuje pomocy... Odpowiedzialna - poniosę konsekwencje... Poważna - jak na ten wiek... Przyjacielska - tak trzeba... tak chce... Punktualna - nie spóźnię się na swój pogrzeb... Skryta - nie pytaj... Ufna - ta wada... Uprzejma - korzystaj... Wrażliwa - za bardzo... Podobno ideał - one nie istnieją...;)

nie palę. nałogowo żuję gumę... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

nie palę. nałogowo żuję gumę balonową. nie piję. ale uwielbiam colę light. nie przeklinam. ale uwielbiam, mówić slangiem. nie noszę szpilek. ale kocham trampki. nie jestem d****. ale potrafię kochać.

nie skupiajmy się na problemach. na... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

nie skupiajmy się na problemach. na tym co wywołuje u nas histeryczny płacz czy łzy sentymentu. skupmy się na tym, co sprawia nam radość. dążmy do spełnienia marzeń i realizacji celów nie zważając na kłopoty. na nasze troski, które usilnie próbują nam odebrać sens życia. nie dajmy za wygraną. nakopmy przeznaczeniu i pokażmy mu kto tu rządzi. los nie ma prawa dyktować nam łez czy uśmiechów. to od nas zależy jak będzie wyglądać nasze życie.

na ulicy spotkałam kiedyś śliczną... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

na ulicy spotkałam kiedyś śliczną , małą dziewczynkę .. spytała mnie ... : - Jak to jest marzyć . ? Odpowiedziałam : - Nie potrafisz. ? . A ona .. - Nie .. mama mnie nie nauczyła .. Marzyć się umie , nie da się nauczyć marzyć i nie da się nauczyć kochać .

Co jest najśmieszniejsze w... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Co jest najśmieszniejsze w ludziach?Zawsze myślą na odwrót.. Śpieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

dorośnij  a obiecuję  że spróbujemy. teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

dorośnij, a obiecuję, że spróbujemy.

gdy Cię widzę  udaję... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

gdy Cię widzę, udaję najszczęśliwszą na świecie, zakręconą, szaloną dziewczynę, udaję, że Cię nie widzę, chodź dobrze wiem, że tam jesteś bo ciało mi drży a serce wali jak młot. chcę żebyś myślał, że już Cię nie pamiętam, że zapomniałam jak było nam cudownie. tylko, że kiedy wracam do domu myśląc o Tobie od razu zalewam się łzami.

Czasem jak mi sie nudzi dłubie... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

Czasem jak mi sie nudzi dłubie kablem od żelazka w mydle. Lubie smażyć lody na patelni i szyć placki na maszynie. Marze o Cheesburgerze bez sera i Hot-dogu bez parówki. Lubie myć trawe i lizać lizaki w papierku.

mało miasteczkowe klimaty. całujesz... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

mało miasteczkowe klimaty. całujesz się z chłopakiem, na najbardziej ruchliwej ulicy w mieście i zostajesz okrzyknięta niepoprawną. donoszą nawet mamie o tym skandalicznym zachowaniu, ale oczywiście nie przejmujesz się tym i nadal to robisz, aż ci wszyscy chorzy ludzie przyzwyczają się do tego.

zawsze pozwalałam innym sobą... teksty

zelqqa dodano: 24 luty 2011

zawsze pozwalałam innym sobą rządzić. ale po kilkunastu latach totalnego zniewolenia dorosłam. zaczęłam decydować o moim losie. czasami trafnie, czasami trochę mniej, ale to już właściwie nieważne. stałam się samodzielna, jak zawsze chciałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV