głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Jesteś chamski egoistyczny dwulicowy fałszywy obłudny nerwowy choleryczny arogancki głupi zakłamany niemiły nieżyczliwy wyrachowany chłodny antypatyczny obojętn

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Jesteś chamski egoistyczny dwulicowy fałszywy obłudny nerwowy choleryczny arogancki głupi zakłamany niemiły nieżyczliwy wyrachowany chłodny antypatyczny
Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwy, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

I wiem  wiem  że zranisz mnie... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

I wiem, wiem, że zranisz mnie...

Dziś zostały mi wspomnienia.. teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Dziś zostały mi wspomnienia..

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie tak...

Tyle lat się mijaliśmy... kilka... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Tyle lat się mijaliśmy... kilka spotkań, kilka krótkich chwil wspólnie spędzonych.. to przeszłość.. I znów będziemy się mijać.. jak kiedyś.

Pomyslala o wlasnym zyciu  o tej... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Pomyslala o wlasnym zyciu, o tej przeklętej przeszłości, która prześladowała ją od tak dawna. Próbowała przed nią uciec,, ale ona zawsze przy niej trwała, zawszd kładła się cieniem na wszystkich jej decyzjach, przypominając o przekleństwie, które nigdy nie pozwoli jej żyć naprawdę.

Ale najbardziej chcę ci... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2014

Ale najbardziej chcę ci podziękować za to, że wtedy ode mnie odszedłeś. Gdybyś tego nie zrobił, moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej.

Tam gdzie nikt nas już nie znajdzie... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2014

Tam gdzie nikt nas już nie znajdzie Będziesz patrzył tylko na mnie Pójdę z tobą na piechotę Jeśli masz na to ochotę Zabiorę nas na obcy ląd Rozjaśnię szary dzień tysiącami słońc Nie znajdą nas Nie dosięgnie nas czas Gdy w objęciach trzymasz mnie Wiruje wszystko wokół nas Z tobą mogła bym kraść Nocy sens, słońcu blask Drogę prosto do gwiazd wskaże I powiem ja możemy dotknąć nieba Chociaż po Ziemi iść trzeba Miłość jest tylko w snach Ja to wiem, ty to znasz Lecz unoszę się jak patrzysz na mnie wciąż tak Jakbyś chciał mi przypomnieć Co czujesz do mnie

Odchodząc pierwszy raz ode mnie... teksty

zdezelowana dodano: 23 września 2014

Odchodząc pierwszy raz ode mnie zostawiłeś sporo lęku i tęsknoty.Wiesz, od tamtego czasu bez względu na to czy byłeś obecny w moim życiu czy nie, uczucia te mnie nie opuszczały.Rzekłabym chyba, że wypełniały mnie całą.Tak rzadko byłam radosna i szczęśliwa,bo wciąż nie byłam pewna Twoich uczuć i tego, że przy mnie na zawsze zostaniesz. Boże, zbyt często dopuszczałeś do tego żebym była tak okropnie smutna i tak mocno musiała tęsknić. Ta tęsknota tak często mnie paliła, niszczyła,bo nie była tęsknotą przez Ciebie odwzajemnioną.Nie czułam, że za mną tęsknisz. Zastanawiam się, jak długo dałabym radę to jeszcze znieść i przeraża mnie myśl,że może tak będzie wiecznie.Tylko, że teraz czuję się w tej swojej tęsknocie mniej samotna,niż wtedy, gdy byłeś przy mnie, bo nie ma gorszej tęsknoty od tej nieodwzajemnionej.To nigdy nie była miłość, przynajmniej nie z Twojej strony.Na co więc komuś taka miłość, sko­ro do te­go pro­wadzi, sko­ro można się tak czuć choćby przez krótką chwilę.

szkoda  że nam brakło czasu... teksty

zdezelowana dodano: 9 września 2014

szkoda, że nam brakło czasu, miejsca i powietrza..

spójrz kochanie na księżyc  niech... teksty

zdezelowana dodano: 9 września 2014

spójrz kochanie na księżyc, niech choć tam spotkają się nasze oczy!

Bądź przewodnikiem w moim niebie. teksty

zdezelowana dodano: 9 września 2014

Bądź przewodnikiem w moim niebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV