głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Nie wiedziałam że gdy mówiłeś 'lubię' to tak myślałeś. Szukałam w tym jakiejś autosugestii. Jak można być tak cholernie głupim? Słowo 'lubię' odebrać jako wyzna

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Nie wiedziałam że gdy mówiłeś 'lubię' to tak myślałeś. Szukałam w tym jakiejś autosugestii. Jak można być tak cholernie głupim? Słowo 'lubię' odebrać jako wyznanie mi
Nie wiedziałam  że gdy mówiłeś... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Nie wiedziałam, że gdy mówiłeś 'lubię' to tak myślałeś. Szukałam w tym jakiejś autosugestii. Jak można być tak cholernie głupim? Słowo 'lubię' odebrać jako wyznanie miłości, idiotka! Cóż... Ale szczęśliwa, bo uczyniłeś mnie wtedy najszczęśliwszą idiotką pod słońcem!

nie każda dziewczyna to zimna suka i... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

nie każda dziewczyna to zimna suka i nie każdy chłopak to bezuczuciowy palant, ale każda dziewczyna może stać się zimną suką przez któregoś bezuczuciowego palanta, a każdy chłopak bezuczuciowym palantem przez jakąś zimną sukę

I nie myśl sobie  że jak napiszesz... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

I nie myśl sobie, że jak napiszesz to znowu polecę do Ciebie jak głupia... O nie nie kochany.. skończyły się czasy mojej naiwności..

Dlaczego ona a nie ja ma tyle... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Dlaczego ona a nie ja ma tyle szczęścia? Dlaczego ona a nie ja zna drogę do Twojego serca?..

Najgorsze są chwile gdy leżąc na... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Najgorsze są chwile,gdy leżąc na podłodze z słuchawkami w uszach,uświadamiasz sobie,że do niczego nie dążysz.że nie masz nikogo,komu by Ciebie brakowało,że tak naprawdę nie masz nic,, I wciąz czekasz i myslisz, az on napisze, az piosenkę, która wkręca Cie w jeszcze większego doła przerwie sekundowa cisza..

miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? że czytałaś sms zachowane z sierpnia, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okrpone uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego?? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

Jesteś chamski  egoistyczny... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

Jesteś chamski, egoistyczny, dwulicowy, fałszywy, obłudny, nerwowy, choleryczny, arogancki, głupi, zakłamany, niemiły, nieżyczliwy, wyrachowany, chłodny, antypatyczny, obojętny, samolubny, zakochany w sobie, nierozsądny, ograniczony, leniwy, bezmyślny, bezwzględny, bezczelny, zarozumiały, tchórzliwy, nietaktowny, chciwy, okropny... ale dla mnie jesteś wszystkim .

I wiem  wiem  że zranisz mnie... teksty

zdezelowana dodano: 5 października 2014

I wiem, wiem, że zranisz mnie...

Dziś zostały mi wspomnienia.. teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Dziś zostały mi wspomnienia..

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Ty odszedłeś i zostawiłeś mnie tak...

Tyle lat się mijaliśmy... kilka... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Tyle lat się mijaliśmy... kilka spotkań, kilka krótkich chwil wspólnie spędzonych.. to przeszłość.. I znów będziemy się mijać.. jak kiedyś.

Pomyslala o wlasnym zyciu  o tej... teksty

zdezelowana dodano: 25 września 2014

Pomyslala o wlasnym zyciu, o tej przeklętej przeszłości, która prześladowała ją od tak dawna. Próbowała przed nią uciec,, ale ona zawsze przy niej trwała, zawszd kładła się cieniem na wszystkich jej decyzjach, przypominając o przekleństwie, które nigdy nie pozwoli jej żyć naprawdę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV