głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zdezelowana Ile można cierpieć? Czy w końcu nie może być dobrze? Czy nie mogę być szczęśliwa tak po prostu bez Ciebie.. Myślami wciąż jestem w tamtym miejscu z Tobą tylko M

zdezelowana

zdezelowana.moblo.pl
Ile można cierpieć? Czy w końcu nie może być dobrze? Czy nie mogę być szczęśliwa tak po prostu bez Ciebie..
Ile można cierpieć? Czy w końcu... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Ile można cierpieć? Czy w końcu nie może być dobrze? Czy nie mogę być szczęśliwa, tak po prostu bez Ciebie..

Myślami wciąż jestem w tamtym... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Myślami wciąż jestem w tamtym miejscu z Tobą, tylko MY, szczęśliwi, uśmiechnięci..

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą przyjaciółką, siostrą, wciąż nią jesteś przecież, boże kurwa, kochałam Cię, przecież, och kurwa, byłaś jak ja, rozumiałaś mój ból, rozumiałaś moje rozgoryczenie światem, moje szyderstwo ze wszystkiego co się rusza, mój cynizm, to, jak bardzo jestem złamana, rozumiałaś moje wszystko, kurwa, byłaś jak ja, mimo tego, że byłyśmy zupełnie inne, kurwa, kurwa, kurwa, byłaś moją jedyną prawdziwą przyjaciółką, nie pamiętasz ? Ci wszyscy ludzie, którzy nas zawiedli, wielogodzinne rozmowy, pomstowanie na świat, na ludzi, na facetów, którzy okazywali się być fałszywymi chujami i na facetów, których chciałyśmy ponad wszystko, ale oni nie chcieli nas, pamiętasz ? Upijanie się w dziwnych miejscach, darcie ryja na imprezach, leżenie na drodze,nagrywanie filmików, wielogodzinne telefony, boże, to wszystko co robiłyśmy razem ?Kurwa, wróć, przypomnij sobie kim byłaś zanim w końcu udało Ci się z nim być, przypomnij sobie, kto był, gdy nie było nikogo. Potrzebuję Cię, kurwa.

Bezsenne noce przypominają mi jak... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Bezsenne noce przypominają mi jak dobrze nam się układało, jak przez chwile byłam szczęśliwa i czułam że mam wszystko co jest mi potrzebne do szczęścia.

nie wiem czy wiesz ale strasznie Cie... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

nie wiem czy wiesz ale strasznie Cie teraz potrzebuje.

Był przy mnie  przytulił  mówił... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Był przy mnie, przytulił, mówił że nie mam się bać, przy nim jestem bezpieczna i nie pozwoli na to żeby coś mi się stało. Tak, czułam się przy nim bezpieczna. Siedząc wtulona w niego, wiedziałam że to ON, mój książę, który akceptuje wszystkie moje wady, jest przy mnie kiedy Go potrzebuje, nigdy nie pozwoli na to żeby stała mi się krzywda, akceptuje mnie taką jaką jestem, KOCHA mnie. Nie ma lepszego od Ciebie.

Też chciałabym mieć kogoś komu na... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Też chciałabym mieć kogoś komu na prawdę by na mnie zależało, kogoś kto zaakceptuje moje wszystkie wady jak i zalety, kogoś kto będzie darzył mnie zaufaniem, kogoś kto zawsze będzie przy mnie, przy kim będę czuła się bezpieczna, kogoś kto po prostu da mi szczęście.

IDIOTO! Dlaczego napisałeś?... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

IDIOTO! Dlaczego napisałeś? Dlaczego przypomniałeś mi o tym że istniejesz o tym co było i już nie wróci? Mogło być tak jak było, nie myślałam o Tobie, nie przejmowałam się, nie wspominałam chwil spędzonych razem, chyba zapominałam mimo że jednak w sercu byłeś. A teraz? Znowu wspominam, znowu tęsknie.

Tylko jedno może unicestwić... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Tylko jedno może unicestwić marzenie – strach przed porażką.

Tak mijają dni bez ciebie  Każdy z... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Tak mijają dni bez ciebie Każdy z nich jest taki sam Tęsknie już ostatni raz

Żyję tak jak chcę  ale wiem... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Żyję tak jak chcę, ale wiem Oddać mogę wszystko Byś na zawsze blisko Przy mnie był, przy mnie śnił Przetrwam każdą burzę diabłu sprzedam duszę Tylko bądź, przy mnie bądź Zmieniaj mnie, gdy zechcesz I tak bez ciebie przecież Jestem niczym

Choć wokół tylu jest innych. Ja... teksty

zdezelowana dodano: 22 sierpnia 2014

Choć wokół tylu jest innych. Ja wciąż czekam na, czekam na ciebie. Rymować mogę bez końca, bo jest we mnie coś, co ty, tylko możesz wziąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV