głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zauroczonaaa Moja mała Bella taka za mną stęskniona te kilka godzin ciągle obok . Tylko Niania i Niania . Uwielbiam mieć Cię obok wiesz mała .? Kochasz mnie taka bezgraniczn

zauroczonaaa

zauroczonaaa.moblo.pl
Moja mała Bella taka za mną stęskniona te kilka godzin ciągle obok . Tylko Niania i Niania . Uwielbiam mieć Cię obok wiesz mała .? Kochasz mnie taka bezgraniczną
Moja mała Bella   taka za mną... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

Moja mała Bella , taka za mną stęskniona , te kilka godzin ciągle obok . Tylko Niania i Niania . Uwielbiam mieć Cię obok , wiesz mała .? Kochasz mnie taka bezgraniczną miłością . Tak słodko zasypiasz mi na rączkach , wyciągasz w górę swoje malutkie rączki , łapiesz mnie za rękę i paluszkiem pokazujesz gdzie mam z Tobą iść . Jesteś moim największym Skarbem maluchu i dziś kiedy byłam tyle godzin z Tobą to nie liczyła się nawet mama bez której nie ruszasz się na krok . Dziś był nasz dzień . Przepraszam ,że musiałam Cie zostawić z zapłakanymi oczkami bo nie chciałaś bym jechała. Moje Serduszko płakało razem z Tobą , ale obiecuje ,że zawsze będę przy Tobie . Wszystkiego Najlepszego i obyś nie miała tak ciężkiego życia jak Twoja Matka Chrzestna. Kocham cie moja mała dwulatko. ;**

przeszłość prześladuje  a... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

przeszłość prześladuje, a wspomnienia wracają.. / iwantbeyour

Nieważne czy rozetniesz sobie żyły... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

Nieważne czy rozetniesz sobie żyły, powiesisz się, a może skoczysz zaraz z okna. Nieważne. Chcesz po prostu umrzeć. Nie chcesz już żyć.

To przychodzi nagle  niespodziewanie... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

To przychodzi nagle, niespodziewanie, kiedy nie masz ani sił, ani ochoty by przeciwstawiać się światu. Już nie masz przed kim grać szczęśliwej. Siedzisz więc samotnie i nagle czujesz tego obecność. Nie wiesz jak to nazwać, nie znasz jego kształtu, ale wyraźnie czujesz jak otula cię całą. Nagle smutniejesz. Jest ci jeszcze gorzej. Dusza opuszcza ciało, zostaje tylko żałosna pustka. Najczęściej płaczesz wtedy straszliwie. Lub tylko uporczywie gapisz się w jeden punkt na ścianie, nie mając sił i ochoty przekręcić się na drugi bok. Nie chce ci się żyć. Nie warto - myślisz. I trwasz tak w tym amoku, może do rana, a może nawet przez następny miesiąc. Nie wiadomo, kiedy to coś postanowi dać ci spokój. Gdy jednak postanowi to zrobić, nie ciesz się za bardzo. Bowiem to zawsze wraca, by dobić cię doszczętnie. Zawsze.
Autor cytatu: fioletoowaa

czasami marzę o tym  aby być... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

czasami marzę o tym, aby być bezgranicznie podłą suką bez uczuć. żyjącą chwilą bez patrzenia na konsekwencje. wyznającą miłość, bez picia czegoś na odwagę. zakochującą się bez uczuć. potrafiącą nie przywiązywać siebie samej do drugiego człowieka. nie na tyle, aby wiedzieć co oznacza, tęsknić.
Autor cytatu: fioletoowaa

mama zawsze powtarzała  że jestem... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

mama zawsze powtarzała, że jestem za dobra dla innych osób. jak byłam mała nie potrafiłam krzyknąć na rówieśnika, który właśnie zabrał mi łopatkę, albo popsuł babkę nad, którą tak długo pracowałam. nie potrafiłam oddać jeśli ktoś mnie kopnął czy uderzył. po prostu wolałam odejść, a szkoda. może jakbym w dzieciństwie była inna, to teraz nikt nie wykorzystywałby mojego dobrego serca.
Autor cytatu: kropeczkowafoobia

A dziś stawiam już tylko na luz... teksty

zauroczonaaa dodano: 8 czerwca 2013

A dziś stawiam już tylko na luz, lans i obojętność.
Autor cytatu: kropeczkowafoobia

Zatrzymałam się w tym miejscu... teksty

zauroczonaaa dodano: 30 maja 2013

Zatrzymałam się w tym miejscu,ugrzęzłam,utknęłam,zatraciłam się w byciu nijaką,postradałam zmysły,trochę się zakochałam i oślepłam,upadłam,tak po prostu.On?Co z nim? Odszedł choć miał być filarem nie mającym prawa runąć.
Autor cytatu: shony

Są ludzie  po których odejściu... teksty

zauroczonaaa dodano: 22 maja 2013

Są ludzie, po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia..
Autor cytatu: kropeczkowafoobia

mam ochotę na sznurek z pętelką .. teksty

zauroczonaaa dodano: 20 maja 2013

mam ochotę na sznurek z pętelką ..

ten sens  którego szukasz  a... teksty

zauroczonaaa dodano: 19 maja 2013

ten sens, którego szukasz, a którego i tak nie ma.
Autor cytatu: kropeczkowafoobia

proste chwile  które znaczyły tak... teksty

zauroczonaaa dodano: 19 maja 2013

proste chwile, które znaczyły tak wiele...
Autor cytatu: kropeczkowafoobia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV