głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika zauroczonaaa

Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać czy masz wolny wieczór ale uświadomiłem sobie że wieczór to za mało więc chciałbym zapytać od razu czy masz dla mnie wolne całe swoje życie.

kropeczkowafoobia dodano: wczoraj o 20:42

Miałem zamiar podejść do ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłem sobie, że wieczór to za mało, więc chciałbym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie.

Liczy się to za kim tęsknisz będąc o północy na mieście wśród znajomych a nie to za kim tęsknisz leżąc samotnie w łóżku.  Wszystko sprowadza się do tego z kim chcesz spędzać najfajniejsze chwile swojego życia.

kropeczkowafoobia dodano: przedwczoraj o 21:32

Liczy się to, za kim tęsknisz będąc o północy na mieście wśród znajomych, a nie to, za kim tęsknisz leżąc samotnie w łóżku. Wszystko sprowadza się do tego, z kim chcesz spędzać najfajniejsze chwile swojego życia.

 Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać.

kropeczkowafoobia dodano: 2 dni temu

"Nie jestem dziewczyną Twojego typu. Lubię czuć kiedy facet się stara i że jestem kimś a nie kimkolwiek. Lubię rozmawiać o pogodzie i o tym co u Ciebie słychać. Lubię być a nie bywać."

żyję złudzeniami i to chyba tylko One sprawiają że to wszystko ma sens.

iwantbeyour dodano: 3 dni temu

żyję złudzeniami i to chyba tylko One sprawiają,że to wszystko ma sens.

Zostawiłam kiedyś na moblo swoje serce i wciąż wierzę że miłość którą tu znalazłam kiedyś sobie o mnie przypomni. teksty dzekson dodał komentarz: Zostawiłam kiedyś na moblo swoje serce i wciąż wierzę, że miłość, którą tu znalazłam kiedyś sobie o mnie przypomni. do wpisu 6 dni temu
Jestem jestem. Nie mam o czym pisać bo mi serce zamarzło ale jestem patrzę obserwuję: Miło czytać że jestem Twoją ulubienicą. Serduszko: teksty dzekson dodał komentarz: Jestem, jestem. Nie mam o czym pisać, bo mi serce zamarzło, ale jestem patrzę obserwuję:) Miło czytać, że jestem Twoją ulubienicą. Serduszko:) do wpisu 6 dni temu
 Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego  nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

"Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia."

Więc wierzysz w drugą szansę?  W drugą trzecią czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem że wiem że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego że coś spieprzył.

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

Więc wierzysz w drugą szansę? - W drugą, trzecią, czwartą. Ile będzie trzeba. Pod warunkiem, że wiem, że walczę o właściwą osobę. Przecież nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś spieprzył.

 Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać  to są ci właściwi.

kropeczkowafoobia dodano: 1 tydzień temu

"Niektórzy mężczyźni sprawiają że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy, którzy sprawiają, że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać - to są ci właściwi."

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych długowłosych istot na które nie możesz liczyć. Pić wino jeść ciabattę z suszonymi pomidorami mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to żeby być kimś z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. cz.4

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Bez względu na to jakiej jesteś płci nie potrzebujesz obok siebie tchórzy, osób przepełnionych wyuczoną bezradnością ani uroczych, długowłosych istot, na które nie możesz liczyć. Pić wino, jeść ciabattę z suszonymi pomidorami, mozzarellą i prosciutto i uprawiać seks na dywanie i wić gniazdko można prawie z każdym. Jednak długoterminowo ważne jest to, żeby być kimś, z kim można stać naprzeciwko całego świata i liczyć na to, kiedy tylko zawieje silniejszy wiatr nie spierdoli, ani nie złoży się jak wadliwy parasol pociągając cię za sobą. Na taką osobę warto poczekać, zamiast zapełniać miejsce obok siebie byle kim. Cokolwiek jest lepsze niż nic, ale sprawdza się to do pieniędzy i pizzy – nigdy nie sprawdza się to do ludzi. (cz.4)

Masz za to prawo oczekiwać tego że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby aspiracje zobowiązania a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy ale możesz oczekiwać chociaż tego że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś kto w takiej sytuacji spanikuje powie że nie wie jak to się robi albo stwierdzi że to nie jego problem. cz.3

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Masz za to prawo oczekiwać tego, że po pierwsze – ktoś nie będzie dorzucał na twoje barki swoich problemów całkowicie ignorując twoje potrzeby, aspiracje, zobowiązania, a po drugie – że problemy będziecie pokonywać razem. Wiesz dlaczego? Bo z życiem razem jest jak ze skokiem spadochronowym w tandemie – nikt za ciebie nie skoczy, ale możesz oczekiwać chociaż tego, że jeśli spanikujesz to druga osoba powie: „Spoko, zajmę się tym” i pociągnie za linkę otwierającą czaszę spadochronu. Na pewno nie potrzebujesz kogoś, kto w takiej sytuacji spanikuje, powie, że nie wie, jak to się robi albo stwierdzi, że to nie jego problem. (cz.3)

Najgorsze nie są jednak te siniaki których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie której nawet nie chciało się nas złapać bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak że uważam że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak jak myślą romantycy że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. cz.2

kropeczkowafoobia dodano: 2 tygodnie temu

Najgorsze nie są jednak te siniaki, których mogło nie być. Najgorsze jest marnowanie czasu przy osobie, której nawet nie chciało się nas złapać, bo ważniejsze było coś innego. To nie jest tak, że uważam, że inni ludzie powinni być na czyjeś pstryknięcia palcami. Bądź co bądź, twoje życie wciąż jest „twoje”. To twoja odpowiedzialność, twoje szczęście i twoje decyzje. Nigdy nie będzie tak, jak myślą romantycy, że jak nie jest się szczęśliwym to przyjdzie ktoś i przyniesie ci to szczęście zapakowane w papier w kotki i w serduszka. Można na to liczyć równie bardzo, co na zjedzenie pieczeni z jednorożca bez uprzedniego zażycia LSD. (cz.2)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV