głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zauroczonaaa Zmieniłam się jestem cała przerażona mala bezbronna wiecznie na jakichś tabletkach albo po giecie boję się ciągle płaczę bywam tak wycieńczona ze wydaje mi się

zauroczonaaa

zauroczonaaa.moblo.pl
Zmieniłam się jestem cała przerażona mala bezbronna wiecznie na jakichś tabletkach albo po giecie boję się ciągle płaczę bywam tak wycieńczona ze wydaje mi si
Zmieniłam się  jestem cała... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Zmieniłam się, jestem cała przerażona, mala, bezbronna, wiecznie na jakichś tabletkach albo po giecie, boję się , ciągle płaczę, bywam tak wycieńczona, ze wydaje mi się ze nie potrafię czytać, nie mogę zasnąć bez słuchania ASMR video, bardzo mało śpię, bardzo dużo płacze, wszystko mnie wzrusza i ciągle czuje, że niczego więcej już od życia nie dostane, że zniszczyłam to, co miałam i kolejnych szans nie będzie, nie wiem, nie dam rady, zmieniam się w tak zastraszającym tempie, zaskakuje sama siebie, nie czuje się już kimkolwiek a co dopiero sobą, bardzo mało czuje w zasadzie, bardziej działam mechanicznie i nie jestem w stanie wyjaśnić ani jednego z moich zachowań, miłość mnie zgubiła, kiedyś, już dawno, a może dopiero przed godziną, zniszczyła mnie miłość którą sama wybrałam.
Autor cytatu: niecalkiemludzka

Nigdy nie dowiesz się jak czuje się... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Nigdy nie dowiesz się jak czuje się kobieta, która płaczę w poduszkę, która tęskni i choruje, która najbardziej w świecie pragnie by pokochał ją ten kretyn. !

On mnie nie kochał   ja potrafiłam... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

On mnie nie kochał , ja potrafiłam dla niego poświęcić wszystko.

Szczerze ? Nienawidzę wysłuchiwać... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Szczerze ? Nienawidzę wysłuchiwać , że zasługuję na jakiegoś lepszego , bo ja nie chcę lepszego , chcę Jego .

Po tym wszystkim nadal Cię Kocham.... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Po tym wszystkim nadal Cię Kocham. Dziwne, prawda ? A jeszcze dziwniejsze, a zarazem śmieszniejsze, jest to, że chyba nigdy nie przestanę. Ku*wa.

Myślisz  że wystarczy poznać... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Myślisz, że wystarczy poznać kogoś nowego i zapomnisz o tym, że kogoś innego kochasz ? A czy poznając smak malin, zapominasz o smaku truskawek ?

Myślałam  że czas sprawi iż o... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Myślałam, że czas sprawi iż o Tobie zapomnę . Że po prostu wyparujesz. I mam problem. Bo Ty nadal siedzisz w mojej głowie . Ja nadal Cię potrzebuje .

  Weź szklankę .     Wziąłem . I... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

- Weź szklankę . - Wziąłem . I co ? . - Upuść ją ... - Rozbiła się , co dalej ? - Teraz ją przeproś i zobacz czy się znów pozbiera .

Ciekawa jestem  czy przyszedłbyś na... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Ciekawa jestem, czy przyszedłbyś na mój pogrzeb. Czy uroniłbyś łzę, jakbyś się dowiedział, że nie żyję. Czy przeszłaby Ci przez głowę myśl 'Cholera, skrzywdziłem ją, a ta mnie na serio kochała'. Czy przejąłbyś się moją śmiercią ?

Wiesz o czym myślę  gdy słyszę... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Wiesz o czym myślę, gdy słyszę twoje imię w tłumie ? O wszystkich łzach wylanych przez ciebie, o wszystkich nieprzespanych nocach... O całym cierpieniu i ranach, które dzięki tobie mam... Ale wiesz, to nie boli... Najbardziej boli to, że ja mimo wszystko i tak Cie Kocham...

I ta cholerna ciekawość czy jeszcze... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

I ta cholerna ciekawość czy jeszcze o mnie myślisz, chodz przez małą malutką chwilkę .

Gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

zauroczonaaa dodano: 12 stycznia 2013

Gdyby została mi ostatnia godzina życia ? Wybrałabym tylko 3 opcje . Najpierw pożegnała się z rodzicami i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham , następnie zobaczyła się z przyjaciółmi , wypiła z nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności , na końcu .. w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie , by nacieszyć oczy twoim widokiem , a gdy zostałyby mi 3 sekundy życia , powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym zniknęła ... nie słysząc tego , jak odpowiadasz , że nie czujesz tego samego

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV