głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Wierzę że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami lenistwem czy brakiem odwagi. Zdarza się ON. Ten przeznaczony.Ten d

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Wierzę że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami lenistwem czy brakiem odwagi.
 Wierzę  że tak naprawdę w życiu... teksty

zanimodejde dodano: 11 listopada 2014

"Wierzę, że tak naprawdę w życiu najcięższe walki toczymy sami ze sobą. Ze swoimi słabościami, lenistwem czy brakiem odwagi."

Zdarza się ON. Ten przeznaczony.Ten... teksty

zanimodejde dodano: 11 listopada 2014

Zdarza się ON. Ten przeznaczony.Ten, dla którego będziesz najważniejsza.Poznać go bardzo łatwo. To on cię będzie szukał. To on nie pozwoli ci odejść bez adresu, telefonu, komórki, znajomości twoich ulubionych kwiatów, kolorów, książek, filmów, szkoły czy uczelni. To on cię odnajdzie, napisze, mimo że nie lubi pisać, przyjedzie - mimo deszczu, nie zapomni o twoim poprawkowym egzaminie, chorobie cioci, kłopotach na uczelni. Zadzwoni, mimo że rozmowy międzymiastowe są drogie. Jeśli cię nie będzie w domu rano, złapie cię wieczorem. Jeśli nie zastanie cię wieczorem, spróbuje rano. Albo w południe.Na imieniny dostaniesz telegram albo kwiaty przez posłańca. Albo śmieszną kartkę. Albo małą paczuszkę. Będzie pisał listy i będzie tęsknił. Nie pozwoli ci zniknąć.A jeśli już się tak zdarzy, że przewrócisz mu w głowie kompletnie, ale umkniesz mu, niepewna swoich uczuć, a on dopiero po rozstaniu zorientuje się, że warto to coś, co między wami się wydarzyło, pielęgnować - odnajdzie cię na sto procent

Ja nie znam oczu tak obojętnych  jak... teksty

zanimodejde dodano: 11 listopada 2014

Ja nie znam oczu tak obojętnych, jak Twoje oczy tamtego dnia, gdy powiedziałaś, żem nie tak świetny i świat beze mnie też urok ma.

Uwielbiam jak ktoś ma brązowe oczy... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

Uwielbiam jak ktoś ma brązowe oczy, bije z nich takie ciepło... 14:)

 Przyszłam teraz do ciebie tylko po... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

"Przyszłam teraz do ciebie tylko po to, by ci powiedzieć [...], że gdyby zdarzyło się coś i byłabym ci kiedykolwiek potrzebna... albo potrzebne by ci było... wszystko z mojego życia, a może jeszcze coś innego... to tylko zawołaj, a przybiegnę."

Porzuciłeś mnie  …  Nigdy Ci tego... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

Porzuciłeś mnie (…) Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale teraz Ci powiem. Opuściłeś mnie. Zostawiłeś. Zostawiłeś mnie w takiej tęsknocie, że no nie wiem, jak to napisać, ale ogromnej. Nie potrafiłam się z tego otrząsnąć. 

Wierzą    że odnajdą się jeszcze.... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

Wierzą, że odnajdą się jeszcze. Że przeczekają tę fazę ostrego rozczarowania. Że uda mu się to wszytko wyjaśnić. Omówić. Znaleźć jakiś kompromis. Przekonać. Przeprosić. Usłyszeć przeprosiny. Obiecać, że się zmieni. Wysłuchać jej obietnic. Uwierzyć sobie, uwierzyć jej, sprzątnąć gruzy po zniszczeniach, jakie sami zrobili, i zacząć od nowa. Przypomnieć sobie nawzajem utraconą bliskość. Daleko od domu, w obcym miejscu, bez pośpiechu i codzienności znowu jakoś ostrożnie zapomnieć i połączyć się ze sobą.

 Popełniasz błąd  nie doceniając... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

"Popełniasz błąd, nie doceniając mnie."

 Jestem pijany. I jestem samotny.... teksty

zanimodejde dodano: 10 listopada 2014

"Jestem pijany. I jestem samotny. Duży błąd. Nigdy nie łączyć tych stanów. Albo samotny, albo pijany, ale nigdy i to, i to jednocześnie. Duży błąd. Wiesz, jesteś jedyną. Jedyną, jedyną, jedyną, która... Trudno to wyrazić. Jestem już troszkę wstawiony. Jesteś jedyną, która jest mi bliska, nawet kiedy nie ma jej przy mnie. Ale coś Ci zdradzę. Zmuszałem się, tak bardzo się zmuszałem, nie chciałem, żebyś mi się podobała. Nie chciałem. Ale jeszcze jedno muszę Ci wyznać: wczoraj mi się śniłaś i widziałem Twoją prawdziwą twarz. Biust jest mi obojętny, duży, mały, średni, wszystko jedno. Ale nie Twoje oczy i nie Twoje usta. I nos. Sposób, w jaki na mnie patrzyłaś, do mnie mówiłaś, pachniałaś. I każde słowo, które do mnie piszesz, jest teraz Twoim zapachem i spojrzeniem i Twoimi ustami. Idę spać. Tylko wyślę Ci maila i idę spać. Mam nadzieję, że trafię w odpowiedni klawisz. Jesteś mi tak bliska, całuję Cię. A teraz idę spać. Gdzie ten klawisz?”

Ja pierdole  czemu mi to robisz... teksty

zanimodejde dodano: 9 listopada 2014

Ja pierdole, czemu mi to robisz, kiedy kocham Cię? Przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie . Po co te bajki, że bardzo też to boli Cię? Przestań już pierdolić te głupoty, proszę Cię.!!!

Jedźmy gdzieś  błagam. Potrzebuję... teksty

zanimodejde dodano: 9 listopada 2014

Jedźmy gdzieś, błagam. Potrzebuję ucieczki, oderwania, zapomnienia.

 Są wieczory  gdy zastanawiamy się... teksty

zanimodejde dodano: 9 listopada 2014

"Są wieczory, gdy zastanawiamy się, czy Ci z którymi już nie rozmawiamy, myślą czasem o nas."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV