głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Idziemy przez ten świat samotnie ale jeśli mamy szczęście to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozawala nam przetrwać całe wypełnione samo

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Idziemy przez ten świat samotnie ale jeśli mamy szczęście to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozawala nam przetrwać całe wypełnione samotności
 Idziemy przez ten świat samotnie... teksty

zanimodejde dodano: 7 grudnia 2014

"Idziemy przez ten świat samotnie, ale jeśli mamy szczęście, to przez jedną chwilę należymy do kogoś i ta jedna chwila pozawala nam przetrwać całe wypełnione samotnością życie"

  Przez ciebie czuję... teksty

zanimodejde dodano: 5 grudnia 2014

"-Przez ciebie czuję się...bezradny. -Dlaczego? -Ponieważ jesteś jedyną mi znaną osobą, która jest w stanie mnie naprawdę zranić. "

 I czy mam to w sobie czego szukasz?... teksty

zanimodejde dodano: 5 grudnia 2014

"I czy mam to w sobie czego szukasz? Na pewno nie. Nie to, że zbyt wiele chcesz, ale sens w tym, że znów niewiele wiem. "

 I nie chodzi mi o to  że kiedyś... teksty

zanimodejde dodano: 5 grudnia 2014

"I nie chodzi mi o to, że kiedyś było lepiej. Było po prostu inaczej. I to co było wtedy, było wtedy. Nie wróci. Straciliśmy pewne rzeczy, zyskaliśmy inne. "

 Dzwonisz bo nie najlepiej Ci ze... teksty

zanimodejde dodano: 5 grudnia 2014

"Dzwonisz bo nie najlepiej Ci ze sobą Pytasz czy pobyć ze mną mogłabyś Kiedyś tyle bym dał by mieć Cię obok Dzisiaj wiem, że to nie najlepsza myśl "

 Widujemy się zbyt rzadko  albo... teksty

zanimodejde dodano: 5 grudnia 2014

"Widujemy się zbyt rzadko, albo wcale Rozmowy przepite ciężką wódką, papierosami, browarem I nie spotkamy się już pewnie w jednym miejscu na raz Nie powie im co naprawdę słychać u mnie Facebook, Nara "

 To co mówisz i robisz powinno być... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"To co mówisz i robisz powinno być tym samym co myślisz i czujesz. "

 I nagle byłem gotów grać o... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"I nagle byłem gotów grać o wszystko, I nawet jeśli to największy błąd, Gdy Kocha się naprawdę cała reszta to blade tło,"

 Są dwa etapy znajomości –... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"Są dwa etapy znajomości – tworzenie historii i wspomnienia. Kiedy kogoś długo nie widzisz, możecie tylko wspominać to, co było dawniej. Nie macie już wspólnej historii, a rzeczy do opowiedzenia jest tyle, że na pytanie, co nowego, możesz odpowiedzieć tylko: nic nowego."

 Wiesz  nieistotne są te przelotne... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"Wiesz, nieistotne są te przelotne spojrzenia przy barze, ani te uśmiechy na korytarzu. Nie liczą się ładne dziewczyny, nie liczą się seksowne dziewczyny, ani nawet te, które dobrze całowały. Bo kiedy przychodzi taki wieczór, że po kilku piwach bardzo mocno chcesz z kimś pogadać to nie masz wątpliwość do kogo chcesz zadzwonić. "

 nie zakochuj się we mnie  to nie... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"nie zakochuj się we mnie to nie najlepszy pomysł zawsze będę dla ciebie niedomalowanym obrazem niedokończonym listem pełnych znaków zapytania jestem chora na niemiłość możesz się zarazić "

 Bo nigdy nie myślisz  że ostatni... teksty

zanimodejde dodano: 4 grudnia 2014

"Bo nigdy nie myślisz, że ostatni raz jest ostatnim razem. Myślisz, że będzie więcej. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV