głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Wydaje nam się że na świecie jest tylko jedna osoba którą możemy kochać. A później spotykamy kogoś innego i dziwimy się że kiedyś tak myśleliśmy. Kiedy masz 20

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Wydaje nam się że na świecie jest tylko jedna osoba którą możemy kochać. A później spotykamy kogoś innego i dziwimy się że kiedyś tak myśleliśmy.
Wydaje nam się  że na świecie jest... teksty

zanimodejde dodano: 4 stycznia 2015

Wydaje nam się, że na świecie jest tylko jedna osoba, którą możemy kochać. A później spotykamy kogoś innego i dziwimy się, że kiedyś tak myśleliśmy.

 Kiedy  masz 20 – 30 lat i nie... teksty

zanimodejde dodano: 4 stycznia 2015

"Kiedy, masz 20 – 30 lat i nie dopuszczasz do siebie emocji, to znaczy ze umarłaś/umarłeś i możesz chodzić, oddychać ale i tak jesteś trupem. W życiu chodzi o to aby zakochiwać się i szaleć na fali emocji, cierpieć i znów walić głowa w mur, mieć motyle w brzuchu i pić wódkę o 4 rano bo znów nie wyszło I to jest nasz sens człowieczeństwa. Odczuwać. Nie zamknięcie się w sobie, nie kupowanie kolejnych butów i pralki, ale emocje. Bo w życiu nie chodzi o stabilność i bezpieczeństwo, bo życie nie jest stabilne I bezpieczne, cokolwiek nam się na ten temat wydaje. A na koniec I tak pamiętamy te rzeczy które były niestabilne i niebezpieczne."

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

zanimodejde dodano: 3 stycznia 2015

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samej siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno. ”

 Chodzimy po tej samej ziemi  ale... teksty

zanimodejde dodano: 30 grudnia 2014

"Chodzimy po tej samej ziemi, ale chyba w innych butach. Nie powinniśmy chcieć zmieniać siebie nawzajem".

Nie potrafię żyć   Bo wiem  że... teksty

zanimodejde dodano: 29 grudnia 2014

Nie potrafię żyć, Bo wiem, że coś się skończyło... Nim zaczęło się,To już musiało zginąć...
Autor cytatu: sttoned

Nie będę wchodzić na temat... teksty

zanimodejde dodano: 28 grudnia 2014

Nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. Nie będę, ale odezwij się. Daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.

Pocieszenia szukała w innych... teksty

zanimodejde dodano: 28 grudnia 2014

Pocieszenia szukała w innych związkach, u innych mężczyzn. Bardziej lub mniej przygodnych. W kieliszkach wódki. Jednak niezależnie od tego co i z kim robiła zawsze na chwilę przed zaśnięciem widziała Jego twarz. Jego śmiejące się oczy.

 Trudno o hamulec  gdy chce się uciec.  teksty

zanimodejde dodano: 28 grudnia 2014

"Trudno o hamulec, gdy chce się uciec."

 Tyl­ko małomówny  przys­tojny... teksty

zanimodejde dodano: 25 grudnia 2014

"Tyl­ko małomówny, przys­tojny mężczyz­na po­siada dla ko­biety czar za­gad­ko­wości. Tyl­ko małomówna, piękna ko­bieta za­cieka­wia mężczyznę aż do szału. "

 W pewnym momencie zdajesz sobie... teksty

zanimodejde dodano: 25 grudnia 2014

"W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że niektórych ludzi nie zmienisz. Opętani własną dumą nie posłuchają Ciebie. Odwrócą się i odejdą. Nie biegnij za nimi. Nigdy."

 Chciałam zerwać ze swoim schematem... teksty

zanimodejde dodano: 25 grudnia 2014

"Chciałam zerwać ze swoim schematem i przestać przyciagać niedostępnych mężczyzn, którym trudno przychodzi bliskość i zaangażowanie. Pragnęłam, żeby pokochał mnie ktoś, kto zostanie ze mna na dłużej. Jak każda zraniona kobieta, marzyłam o kimś, kto nigdy mnie nie skrzywdzi, nigdy nie zawiedzie, nie odtraci ani nie porzuci. To były nierealistyczne oczekiwania."

 Coś mi mówiło  że ktoś może na... teksty

zanimodejde dodano: 25 grudnia 2014

"Coś mi mówiło, że ktoś może na mnie czekać.... Myliłem się. Nikt nie czekał. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV