głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować. Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować. Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem
Nigdy nie rezygnuj z własnych... teksty

zanimodejde dodano: 24 stycznia 2016

Nigdy nie rezygnuj z własnych pragnień. Inaczej będziesz tego żałować. Uwierz mi. Moim zdaniem brak Ci odwagi, by przeżywać własne życie. Chcesz rady? Ciesz się życiem, ile tylko możesz.

 Rozpaczliwie zależało jej na tym... teksty

zanimodejde dodano: 24 stycznia 2016

"Rozpaczliwie zależało jej na tym, by zmienić coś w swym życiu, jednocześnie zaś była wybredna - także na swój sposób, piękna - ale mimo to brakowało jej widocznie atutów, by stać się kimś, kto sprostałby jej wyobrażeniom na temat własnej osoby."

 Nie byłem nieszczęśliwie... teksty

zanimodejde dodano: 20 stycznia 2016

"Nie byłem nieszczęśliwie zakochany, jedynie gotów czekać na właściwy moment, a to zupełnie co innego. "

 Zawsze jestem zdziwiony że ludzie... teksty

zanimodejde dodano: 20 stycznia 2016

"Zawsze jestem zdziwiony,że ludzie biorą to, co mówię na poważnie. Ja nawet nie biorę tego kim jestem na poważnie. "

 Umieram  a Ty o tym nie wiesz. Ale... teksty

zanimodejde dodano: 20 stycznia 2016

"Umieram, a Ty o tym nie wiesz. Ale spokojnie gdy tylko zechcesz opowiem Ci wszystko, gdy tylko Bóg pozwoli opowiem ze szczegółami."

Mam pistolet  dwa naboje..i nas dwoje. teksty

zanimodejde dodano: 20 stycznia 2016

Mam pistolet, dwa naboje..i nas dwoje.

 I znowu ciężko i tak smutno i... teksty

zanimodejde dodano: 16 stycznia 2016

"I znowu ciężko i tak smutno i znowu tak samotnie."/ twoja_jedyna

Przestań pozwalać by ludzie... teksty

zanimodejde dodano: 11 stycznia 2016

Przestań pozwalać by ludzie robiący dla Ciebie tak mało mieli taki wielki wpływ na Twoje myśli, uczucia i emocje. ”

 Często mówi się nam w smutnych... teksty

zanimodejde dodano: 11 stycznia 2016

"Często mówi się nam w smutnych chwilach, że czas leczy rany. To bzdura. W rzeczywistości jesteś załamany, zasmucony i zapłakany tak, że wydaje ci się, iż to nigdy się nie skończy - aż dochodzisz do stanu, w którym zaczyna działaś instynkt samozachowawczy. I przestajesz. Po prostu nie chcesz lub nie możesz robić tego nadal, ponieważ ból jest zbyt wielki. Blokujesz go. Negujesz. To jednak nie leczy rany. ”

 Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

zanimodejde dodano: 6 stycznia 2016

"Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadomisz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako najgorszy w Twoim życiu, uwierz. Jednak, kiedy już dotkniesz prawdziwego dna, kiedy serce pęknie Ci o jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu, to 'dziękuje'. Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie. Do góry głowa, wszystko, co najlepsze, przed Tobą. ”

 I nie  nie potrafię tak po prostu.... teksty

zanimodejde dodano: 6 stycznia 2016

"I nie, nie potrafię tak po prostu. Ludzie poznają się, spędzają ze sobą setki godzin, przegadują całe noce, mówią o wszystkim co ich boli, cieszy, smuci i uszczęśliwia, snują wspólne plany, a potem z dnia na dzień po prostu ich nie ma. Po prostu. Po prostu nagle skreślają wszystko, tak jakby twoje imię nigdy nie istniało w ich codziennym grafiku, jakby nie odbyli tych wszystkich rozmów, jakby nie łapali twoich uśmiechów, które tak kochali, jakby nie zasypiali i nie budzili się z tobą, mówiąc, że kiedyś będzie tak codziennie. Naprawdę próbuję czasem ziać taką samą obojętnością, próbuję tak samo się odwrócić, tak samo zamilknąć, próbuję jakkolwiek uzasadnić sobie takie zachowanie, ale nie potrafię. Nie potrafię tak… po prostu."

“ Niektóre ucieczki to sprawdzian... teksty

zanimodejde dodano: 6 stycznia 2016

“ Niektóre ucieczki to sprawdzian czy komuś jeszcze na nas zależy. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV