głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Wiem jak trudny jest dla Ciebie każdy krok w moim kierunku kiedy ziemia kruszy się pod Twymi stopami. Wiem jak trudno mnie złapać gdy z każdym twym krokiem cofa

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Wiem jak trudny jest dla Ciebie każdy krok w moim kierunku kiedy ziemia kruszy się pod Twymi stopami. Wiem jak trudno mnie złapać gdy z każdym twym krokiem cofam się
Wiem jak trudny jest dla Ciebie... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Wiem jak trudny jest dla Ciebie każdy krok w moim kierunku, kiedy ziemia kruszy się pod Twymi stopami. Wiem jak trudno mnie złapać, gdy z każdym twym krokiem cofam się jak zodiakalny skorupiak. Wiem, ja to wszystko rozumiem. Ale nie potrafię inaczej. Chciałabym choćby stanąć w miejscu i pozwolić Ci zbliżyć się choćby o kilka centymetrów. Ale nie potrafię. Zbyt wiele razy zbierałam już serce z podłogi.

Im dłużej myślę  tym bardziej... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Im dłużej myślę, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że w tym co się stało, jest zbyt dużo mojej winy. Dlatego nie mam żalu. Nie przejmuj się mną. Zapomnij. Znajdź kogoś, kto na Ciebie zasługuje bardziej niż ja.

Mam wrażenie  że pogoda jest... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Mam wrażenie, że pogoda jest adekwatna do mojego nastroju. Tam deszcz, a u mnie łzy. Tylko, że po deszczu wyjdzie słońce, a po moich łzach nie będzie już nic.

Owszem  jestem samotna z wyboru. Tak... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Owszem, jestem samotna z wyboru. Tak, źle mi z tym.

Nie zasłużyłeś na żaden z moich... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Nie zasłużyłeś na żaden z moich uśmiechów. Na żadne spojrzenie. Żaden gest.

A wszystko wydaje się ze mnie kpić... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

A wszystko wydaje się ze mnie kpić, każda rzecz przypomina mi Ciebie, a wszyscy ludzie nagle zaczęli pytać jak nam się układa. Jak mam im wytłumaczyć, że Ciebie już nie ma w moim życiu ? Jak mam im powiedzieć, że odszedłeś ?!

Właśnie tego się bałam. Że... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Właśnie tego się bałam. Że pokażesz mi jak to jest być szczęśliwą, a ja wtedy otworzę przed Tobą swoją duszę, wpuszczę Cię do mojego serca, a wtedy Ty stwierdzisz, że to jednak nie to i odejdziesz. Jednak tak bardzo chciałam, żeby moje obawy okazały się niepotrzebne.

Nie rozumiałam czemu tak... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Nie rozumiałam czemu tak rozpaczliwie pragnę tej miłości. Wiedziałam tylko, że była warta całego ryzyka i wszystkich cierpień, jakimi ją okupiłam. Była jeszcze wspanialsza, niż myślałam. Była wszystkim.

Dać komuś wolność i sprawić by... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Dać komuś wolność i sprawić by nie chciał odejść.

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Znajdź mi kogoś na zastępstwo.... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Znajdź mi kogoś na zastępstwo. Kogoś kto będzie mrużył oczy przed słońcem tak jak Ty. Kogoś kto będzie miał równie urocze dołeczki podczas uśmiechu jak Twoje. Znajdź kogoś kto będzie w stanie uśmiechać się podczas pocałunku w taki sam sposób jak Twój. Znajdź. Zyczę Ci powodzenia, bo uwierz że to jest nie wykonalne. Znajdź. A obiecuję, że zapomnę..

Do końca nigdy nie można poznać... teksty

zanimodejde dodano: 5 czerwca 2013

Do końca nigdy nie można poznać drugiego człowieka, dlatego w przyszłości nie ufaj bezgranicznie i nie wierz ślepo w każde wypowiadane słowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV