głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz że nie chodzi mi o wygląd ... Polubiłam Jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Myślał

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz że nie chodzi mi o wygląd ... Polubiłam Jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.
On? Po prostu uczynił mnie... teksty

zanimodejde dodano: 17 maja 2016

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd (...) Polubiłam Jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

zanimodejde dodano: 17 maja 2016

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

To straszne  ja kobieta  która... teksty

zanimodejde dodano: 17 maja 2016

To straszne, ja kobieta, która miała być niezależna i bawić się facetami spotyka nagle kogoś , o kogo matrwi się bardziej niż o siebie, o kogo jest bardzo zazdrosna i sama nie wie kiedy nie może już bez niego żyć...

Jak człowiek raz się zawiedzie  to... teksty

zanimodejde dodano: 20 kwietnia 2016

Jak człowiek raz się zawiedzie, to już przez resztę życia czuć będzie, że na każdym kroku jest oszukiwany. I albo znajdzie kogoś kto da mu sto procent gwarancji, że tak nie jest, albo oszaleje...

Chcę mężczyzny  nie chłopca. teksty

zanimodejde dodano: 20 kwietnia 2016

Chcę mężczyzny, nie chłopca.

 Nie będę jedną z wielu  będę... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Nie będę jedną z wielu, będę albo tą jedyną, z którą chciałbyś spędzić resztę życia, albo nie będzie mnie dla Ciebie wcale. ”

 Kiedyś pewien mężczyzna  na... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Kiedyś pewien mężczyzna, na którym szalenie mi zależało, dał mi najbardziej spektakularnego kopa wszechczasów. Dużo dla niego poświęciłam, miałam już wizję pięknej przyszłości i absolutnie, ale to absolutnie nie chciałam przyjąć do wiadomości, że mi tak nagle dziękuje, że wybacz, maleńka, ale to jest już koniec i nie ma już nic. Wciąż nalegałam więc na spotkania, jak idiotka ignorując proste komunikaty, że on jest zwyczajnie na nie. W końcu wypaliłam, że ile można nie mieć dla mnie czasu, że przecież powinien w końcu go znaleźć. I wiecie, co usłyszałam? „To może zrozum, że to nie kwestia czasu, a priorytetów”. Taki trochę beton na twarz. Policzek, po którym nie masz ochoty się podnieść. Ale i jedna z najcenniejszych lekcji, jakich mi kiedykolwiek udzielono. Dlatego pamiętaj i Ty. Wszystko jest kwestią priorytetów."

 Zabolało. Paradoksalnie dopiero... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Zabolało. Paradoksalnie dopiero kiedy zostałam odrzucona, zrozumiałam, jak bardzo jestem zakochana i jak ważne jest dla mnie, żeby właśnie ten, a nie inny człowiek był obecny w moim życiu. ”

 Nie przeraża mnie odległość... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Nie przeraża mnie odległość między nami. Przeraża mnie twoja bliskość z kimś, kto nie jest mną. ”

 Musisz zrozumieć  że nigdy nie... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę dziewczyną, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść. ”

 Nie umiem prosto z mostu powiedzieć... teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"Nie umiem prosto z mostu powiedzieć "kocham". Dla mnie to jak skok z krzesła z pętlą na szyi. Za dużo było ucieczek, "możemy uprawiać seks", śmiechu, albo "spierdalaj" w odpowiedzi. ”ie umiem prosto z mostu powiedzieć "kocham". Dla mnie to jak skok z krzesła z pętlą na szyi. Za dużo było ucieczek, "możemy uprawiać seks", śmiechu, albo "spierdalaj" w odpowiedzi. ”

  Jak się czujesz?   Druga. ” teksty

zanimodejde dodano: 1 kwietnia 2016

"-Jak się czujesz? -Druga. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV