głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde „ Prawdziwa miłość nosi wszelkie znamiona przestępstwa. Chyba że ma się skończone osiemnaście lat odparł. Cierpienia w miłości zaczęłam wyliczać. Zakochany czło

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
„ Prawdziwa miłość nosi wszelkie znamiona przestępstwa. Chyba że ma się skończone osiemnaście lat odparł. Cierpienia w miłości zaczęłam wyliczać. Zakochany czł
„  Prawdziwa miłość nosi... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„- Prawdziwa miłość nosi wszelkie znamiona przestępstwa. - Chyba że ma się skończone osiemnaście lat - odparł. - Cierpienia w miłości - zaczęłam wyliczać. - Zakochany człowiek nie śpi, nie je, niknie w oczach jak torturowany więzień. Kradnie mu się serce. - Każdy sędzia wyśmiałby taki pozew. - Żebyś się nie zdziwił. - Moim zdaniem kwalifikuje się to najwyżej jako lekkie wykroczenie. - I tu się mylisz - powiedziałam. - Bo blizny po tym pozostają na całe życie.”

„Czasami nasze serca... trochę... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„Czasami nasze serca... trochę pękają.”

„  Nikt nie może uniknąć... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„- Nikt nie może uniknąć zakochania- odparł- Może chcieć się tego wyprzeć,ale przyjaźń to chyba najpowszechniejsza forma miłości.”

„Dziura po kimś bliskim jest jak... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„Dziura po kimś bliskim jest jak rana postrzałowa. Niby niewielka, ale nieznośna. Konsekwencje czyjejś śmierci to niekompletny, dziurawy świat, który pozostawił po sobie zmarły.”

„Miłość to nie konsekwencje.... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„Miłość to nie konsekwencje. Miłość to nie decyzje. Miłość to pragnienie, nasz dusza potrzebuje jej tak samo, jak ciało potrzebuje wody. Miłość to cenny haust, który nie tylko koi spieczone gardło, ale i dodaje sił witalnych. Sprawia, że dla kobiety, która ją oferuje, człowiek jest gotowy walczyć ze smokami. Odbierz mi ją, a wyschnę i obrócę się w pył. Chcesz odmówić tego cennego płynu mężczyźnie,...”

„Brak miłości to największe... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

„Brak miłości to największe cierpienie jakiego możemy doświadczyć i przyczyna wszystkich nieszczęść, jakie spotykają człowieka. Musimy zrozumieć, że zostaliśmy stworzeni z miłości i do miłości. Miłość jest najlepszym lekarstwem na wszelkie problemy.”

Nic nie może przecież wiecznie trwać! teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

Nic nie może przecież wiecznie trwać!

Człowieku  czego Ty jeszcze ode mnie... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

Człowieku, czego Ty jeszcze ode mnie chcesz? Dostałeś moją miłość, coś co od mojej osoby trudno zdobyć, bo nie jestem łatwowierna. A Tobie zaufałam, Tobie pozwoliłam na więcej niż jakiemukolwiek kolesiowi. Tak na prawdę nie mam więcej do zaoferowania, bo jestem wyczerpana walką z życiem. A uwierz, walczę dzielnie o każdy dzień. Męczy mnie obsesyjne myślenie o Tobie i wspominanie wspólnie spędzonych chwil. Nienawidzę Cię za to, że teraz milczysz, że nie chcesz ze mną rozmawiać, a ja naiwnie wierzę, że to chwilowe. Udaję, że wszystko dobrze, paradoksalnie uśmiecham się do ludzi pokazując, że wcale nie przeszkadza mnie twój brak. Mam nadzieję, że też się tak męczysz i że któregoś dnia pojmiesz, że mogłeś mnie mieć, a ja, jeżeli okaże się wystarczająco silna, już o Tobie zapomnę...

Spójrz na nią. Postaraj się... teksty

zanimodejde dodano: 20 września 2013

Spójrz na nią. Postaraj się wytłumaczyć z tego, co jej zrobiłeś.

Nie pierwszy i nie ostatni raz... teksty

zanimodejde dodano: 19 września 2013

Nie pierwszy i nie ostatni raz zapominam o tobie .

I chodz moj mózg zapomni twoje plany... teksty

zanimodejde dodano: 19 września 2013

I chodz moj mózg zapomni twoje plany które tak lubiłęs powtarzac, uszy słów wypowiedzianych przez Ciebie, oczy jak wyglądałęs to zapewniam Cie ze serce nie zapomni o Mej miłości do Ciebie.

Wiesz jak uśmiech dostaje... teksty

zanimodejde dodano: 19 września 2013

Wiesz jak uśmiech dostaje przychodząc do domu i widzę 20 nieodebranych wiadomości...szkoda że to szczęście mija tak szybko bo wiem już że żadna nie jest od Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV