głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zanimodejde Śpi o niczym nie myśli o nikim nie pamięta i tak przespałby wieki gdyby ach! nie ta kropla żalu która leży w nim czy obok niego tak mała że jej nie dojrzy ludz

zanimodejde

zanimodejde.moblo.pl
Śpi o niczym nie myśli o nikim nie pamięta i tak przespałby wieki gdyby ach! nie ta kropla żalu która leży w nim czy obok niego tak mała że jej nie dojrzy lud
 Śpi  o niczym nie myśli  o nikim... teksty

zanimodejde dodano: 9 października 2013

"Śpi, o niczym nie myśli, o nikim nie pamięta, i tak przespałby wieki, gdyby, ach! nie ta kropla żalu, która leży w nim czy obok niego, tak mała, że jej nie dojrzy ludzkie oko, a tak gorzka, że mogłaby cały świat zatruć. "

 Trafiają się kobiety z defektem... teksty

zanimodejde dodano: 9 października 2013

"Trafiają się kobiety z defektem moralnym, niezdolne kochać nic i nikogo, prócz swoich przelotnych kaprysów, podobnież i mężczyźni; jest to tak dobra wada, jak: głuchota, ślepota albo paraliż, tylko mniej widoczna. "

 Naćpałem się wczoraj  dzisiaj... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

"Naćpałem się wczoraj, dzisiaj znów będę żałował i znów jej zapach chciałbym mieć na dłoniach. Znów musiałem zmarnować szansę, a kurwa miałem być dorosły. Zamiast tego mam delire, ból głowy i nie mam forsy. Ty, po co dzwonisz, skoro nie chcesz ze mną gadać. Dobrze wiemy, że się nam nie poukłada mała. A wieczorem znowu wyjdę i poznam w barach tępe sztuki, o których nawet nie chcę opowiadać."

Patrzę w niebo  tęsknię nieraz... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

Patrzę w niebo, tęsknię nieraz, jeszcze się kiedyś spotkamy, ale jeszcze nie teraz.

Mam jeszcze mnóstwo planów... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

Mam jeszcze mnóstwo planów, pomysłów i marzeń. Niektóre już znasz, a niektórych Ci nie zdradzę. Wierzę w to, że kiedy czegoś mocno pragniesz, to osiągnąć zamierzony cel jest o wiele łatwiej.

Boję się o jutro  przeraża mnie... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

Boję się o jutro, przeraża mnie niepewność, choć nieraz mówiłam, że jest mi wszystko jedno.

 Może nie chcę zobaczyć wielu... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

"Może nie chcę zobaczyć wielu rzeczy, Może ktoś naprawdę jest bez grzechu, Lecz kto pierwszy rzuci kamień, nie zaprzeczy, Że najszybsza miłość to ta bez pośpiechu. "

 Próbowałem o tym zapomnieć. Przez... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

"Próbowałem o tym zapomnieć. Przez cały rok, i nie potrafię. Była naprawdę jedyna. A kiedy coś takiego ci się przydarzy, nie możesz, ot tak sobie, związać się z kimś innym. Bo niszczą cię wspomnienia, że kiedyś było naprawdę idealnie. Chcę to odzyskać, ale wiem, że tak się nie stanie."-"Dziewczyna nr 44"

  ... . Problem polega na tym   a... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

"[...]. Problem polega na tym - a sporo nad tym myślałem - że możesz oddać komuś swoje serce tylko raz. Uświadomiłem sobie, może zbyt późno, że Paula jest moim ideałem, że dla mnie jest tą jedyną." -"Dziewczyna nr 44"

 Albo mnie kochała  albo nie. Nie... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

"Albo mnie kochała, albo nie. Nie można się w kimś odkochać, oznacza to bowiem, że nigdy się tego kogoś nie kochało. Albo więc okłamywałeś samego siebie, albo swoją partnerkę. Jakkolwiek byś na to nie spojrzał , wychodzisz na kłamcę."- Mark Barrowcliffe "Dziewczyna nr 44"

Tak dobrze czuję się  gdy jesteś... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok (przy mnie), tak ważna czuję się, gdy mogę objąć Cię, wiesz.? Tak mało znaczy dla mnie wtedy wszystko inne i, to jest tak silne, że znów tak mocno tego chce i nie chcę już myśleć, to wszystko jest tak dziwne, ten kraj, to miejsce, miało być przecież inne. Gdy patrzę w Twoje oczy może wciąż jestem naiwna, lecz gdy patrzę w nie czuję, że minie wszystko co jest złe.

Czas leczy rany  taa chuja jest w tym... teksty

zanimodejde dodano: 6 października 2013

Czas leczy rany, taa chuja jest w tym prawdy, każdy dzień od tamtej chwili niczego nie jest warty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV