głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Gdyby jutra nie było to powiedziałabym jak cholernie mi zależy. Jak chciałabym spędzać z Tobą każdą możliwą chwile jak bardzo jej zazdroszczę i jak bardzo bałam

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Gdyby jutra nie było to powiedziałabym jak cholernie mi zależy. Jak chciałabym spędzać z Tobą każdą możliwą chwile jak bardzo jej zazdroszczę i jak bardzo bałam sie w
Gdyby jutra nie było  to... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Gdyby jutra nie było, to powiedziałabym jak cholernie mi zależy. Jak chciałabym spędzać z Tobą każdą możliwą chwile, jak bardzo jej zazdroszczę i jak bardzo bałam sie wcześniej to powiedzieć.

Chciałabym   żeby mnie pokochał.... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Chciałabym , żeby mnie pokochał. Ale tak całą. Razem z moimi narzekaniami na życie. Razem z moim głupkowatym śmiechem. Pomimo mojego obłędu. Pokochał.

Kocham Cię za takie dni jak ten. gdy... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Kocham Cię za takie dni jak ten. gdy z mojej twarzy nie schodzi uśmiech, a oczy błyszczą szczęściem. gdy rozłączasz dzwoniącego kumpla mówiąc 'dziś mamy tylko siebie'. gdy zabierasz mnie na długi spacer, mocno przytulając bym nie zmarzła. gdy robisz mi najlepszy obiad i tak cudownie całujesz.

Za każdym razem kiedy chciałam Cię... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Za każdym razem kiedy chciałam Cię znienawidzić, przypominałam sobie ile razem przeszliśmy.

Miłość to była mama i tata  ken i... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam 'fuuj' i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach. Teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Może nie mam tyle tapety co ona... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Może nie mam tyle tapety co ona, może aż tak bardzo nie przeklinam, nie kręcę dupą, a tłuszcz, tak jak jej, nie wylewa mi sie uszami, ale kocham Cię dużo bardziej niż ona.

Kiedy kładę się do łóżka... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Kiedy kładę się do łóżka późnym wieczorem, zastanawiam się czy już zasnąłeś. Czy tej nocy tak samo przytuliłeś do siebie kołdrę. Czy dzień ci się udał i czy jesteś z siebie zadowolony. Bardzo często zastanawiam się jakie wydarzenie w danym dniu wywołały uśmiech u ciebie na twarzy. Rano wstając, szoruję zęby z myślą, że ty robisz właśnie to samo. Często zastanawiam się co robisz po zajęciach. Jak dziś wyglądasz i ile papierosów spaliłeś. Chciałabym wiedzieć jak wyglądasz kiedy się złościsz i kiedy zasypiasz. Nie mam żadnego wpływu na to jaki masz humor i co będziesz robił, tak jak było to kiedyś. Ale cały czas myślę o tym co robisz, gdzie i z kim jesteś. A gdybym mogła przytuliłabym cię mocno, szepcząc ci jak bardzo mocno tęskniłam. Tak po prostu.

Płakałam  bo myślałam o nim. O... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Płakałam, bo myślałam o nim. O jego spojrzeniu, dotyku i uśmiechu.

chociaż tak często się z nią nie... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

chociaż tak często się z nią nie dogaduję. Chociaż potrafiłyśmy pobić się o suszarkę do włosów. Chociaż kłócimy się prawie codziennie, wystarczy jeden głupi sms lub jedno kilkusekundowe połączenie, by za parę minut jedna była obok drugiej. I możemy się nawzajem gnoić, robić sobie świństwa i wyzywać się od najgorszych, ale żadna z nas nie pozwoli by drugiej spadł z głowy włos.

dzięki :  teksty zakochana888 dodał komentarz: dzięki :* do wpisu 25 marca 2013
My dziewczyny jesteśmy dziwne  nigdy... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2013

My dziewczyny jesteśmy dziwne, nigdy nie przestajemy kochać nawet największych drani..

Jak bardzo trzeba być zakochanym... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2013

Jak bardzo trzeba być zakochanym, żeby po minucie od pożegnania już tęsknić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV