głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na korytarzu gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli jak i czy

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na korytarzu gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli jak i czy w ogóle
Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2013

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na korytarzu, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

Kiedyś myślałam  ze jestem silna... teksty

zakochana888 dodano: 23 marca 2013

Kiedyś myślałam, ze jestem silna, że potrafię być obojętna i traktować innych tak jak oni traktują mnie. Nie myślałam, że jeden człowiek, kilka wspólnych chwil mogą mnie złamać, rozjebać na malutkie kawałeczki, które zaraz po złożeniu znów gubię. Nie pokazuję jak bardzo zmienił mnie czas, ludzie, sekundy, minuty, ON. Najlepsze jest to, że staram się być oparciem dla innych a sama nie radzę sobie z własnym życiem. Gubię się, zapadam w cholerny mrok w którym istnieją tylko ślepe uliczki bez możliwości ucieczki. Ale gdzieś tam w mojej własnej podświadomości i w mięśniu nazywanym sercem, istnieje drobna iskierka nadziei, nadziei na lepsze jutro.

Oczy zaszły ci łzami? Szlochasz w... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

Oczy zaszły ci łzami? Szlochasz w poduszkę? Na dźwięk jego imienia, nerwowo szukasz go wzrokiem? Brawo, właśnie zakochałaś się w nieodpowiednim facecie, ale nie martw się, nie Ciebie pierwszą to spotyka

lęk   boisz się. boisz się boisz... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

lęk , boisz się. boisz się boisz się. widzę lęk.[...] boli Cię rzeczywistość, bo jesteś wrażliwy, tak jak ja, ja też jestem wrażliwa, bardzo.Oni nas nie rozumieją, zobacz jacy są słabi, boją się nas. Jesteśmy dziwni, odstajemy od normy. Dominik, jesteś inny.To jest skarb, wiesz wszystko co odstaje od normy, wszystko , jest zagrożone i możemy się bać [...] masz ich przestraszyć, bądź terrorystą , jesteś terrorystą.

dzięki wielkie.    teksty zakochana888 dodał komentarz: dzięki wielkie.; * do wpisu 22 marca 2013
położył się koło mnie... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

położył się koło mnie, przytulił, pocałował. kocham Cię - wyszeptał po czym zasnął. a ja leżałam w bezruchu, bojąc się, że coś zepsuję.

Jest 23:59 i obiecuję  że myśle... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

Jest 23:59 i obiecuję, że myśle już dziś o Tobie ostatni raz.

Tak to już jest  gdy na kimś ci... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

Tak to już jest, gdy na kimś ci zależy. Zaangażujesz się, zakochasz, przeżyjesz najwspanialsze dni w swoim życiu a później zostaniesz sama. Bez żadnego konkretnego wyjaśnienia.

I milczałbyś wtedy kiedy bym... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

I milczałbyś wtedy kiedy bym płakała, wysłuchiwał wszystkiego co mnie gryzie i jedyne co byś robił to przytulał i obejmował mnie, a na koniec pocałował i położył na swoich kolanach bym mogła przy tobie zasnąć.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, żresz tonami czekoladę i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach. To jest ta pieprzona samotność.

siadłam i płakałam. uświadomiłam... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

siadłam i płakałam. uświadomiłam sobie, że jestem bezgranicznie głupia. miałam tyle szans, których nie wykorzystałam. płakałam z bezsilności bo już nic nie dało się zrobić. niektórzy mówią, że nigdy nie jest za późno aby coś naprawić. mylą się. cholernie się mylą. wiele spraw już nie da się naprawić. zostaje tylko pustka, której nigdy niczym nie wypełnisz.

doprowadziłeś mnie do stanu  w... teksty

zakochana888 dodano: 22 marca 2013

doprowadziłeś mnie do stanu, w którym cholernie ciężko bez Ciebie jest mi funkcjonować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV