głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Powinieneś ją przeprosić za wszystko co złe. Powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy że przyszłość będzie lepsza. O

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Powinieneś ją przeprosić za wszystko co złe. Powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy że przyszłość będzie lepsza. Ona na t
Powinieneś ją przeprosić za... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Powinieneś ją przeprosić za wszystko co złe. Powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. Ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek cię kochała. Przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. Przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie.

Wracając do domu czułem jeszcze... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Wracając do domu czułem jeszcze Twoje wargi na swoich ustach, uśmiechałem się na samo wspomnienie każdego pocałunku.

Jeśli znajdziesz chłopaka który... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Jeśli znajdziesz chłopaka który szczerze mówi o swoich uczuciach jesteś szczęściarą. W tych czasach jest moda na 'nie zależy mi', 'w dupie ją mam' 'co ja będę z nią przy kolegach?' itp. Ogólnie jest moda na skurwysyństwo.

mam do niego pretensje   że z dnia... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

mam do niego pretensje , że z dnia na dzień zerwał kontakt wiedząc o tym jak cholernie mocno go kocham . pobawił się mną i rzucił w kąt zapominając . ciężko jest mi z tym , że straciłam jedyną osobę na której mi zależało , jedyną osobę która była mi tak bliska . przecież mieliśmy plany wobec siebie , mieliśmy być szczęśliwi , nasza miłość miała przetrwać wszystko . przez niego każdego wieczoru wylewam litry łez krzycząc z bólu i waląc rękami o ścianę . nie pamiętam kiedy przespałam całą noc nie tłumiąc płaczu w poduszkę . niszczy mnie.. dokładnie tak samo jak chemioterapia niszczy raka . wyżera mnie od środka jak jakaś żrąca substancja. ale wiesz co jest w tym najdziwniejsze? to , że gdyby teraz przyszedł i chciał wrócić przyjęłabym go zapominając o wszystkim co mi zrobił. a wiesz czemu? bo ja go po prostu kocham .

Czasami w nocy stawała przy otwartym... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Czasami w nocy stawała przy otwartym oknie i patrzyła, patrzyła na te piękne, z daleka tak maleńkie i lśniące gwiazdy z myślą, że i może on patrzy.

dzieki wielkie    teksty zakochana888 dodał komentarz: dzieki wielkie ;* do wpisu 25 marca 2013
pewne osoby potrzebują znajomości?... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

pewne osoby potrzebują znajomości? a może to Ty właśnie potrzebujesz jego, tylko wiesz, On jest mój. to koło mnie zasypia i się budzi. to mnie przytula, całuje, dotyka. to mnie KOCHA. więc proszę Cię, nie wpierdalaj sie tam, gdzie Cie nie chcą. bo ja na pewno Cię nie chcę i Cię nie potrzebuje.

Czego potrzebuję? Ciebie. Tak.... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Czego potrzebuję? Ciebie. Tak. Ciebie potrzebuję, jak nikogo innego na tym zróżnicowanym świecie.

Pamiętasz  jak przyciągałeś mnie... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Pamiętasz, jak przyciągałeś mnie do siebie i całowałeś, czy stałam Ci się już całkowicie obojętna?

Skurwiel o tych pięknych... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Skurwiel o tych pięknych, niebieskich, pociągających oczach.

Jestem silniejsza. Nie płaczę... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Jestem silniejsza. Nie płaczę, jeśli już to ze szczęścia. Nie krzyczę z bólu, bo go już nie czuję. Śpię. Słucham dobrej muzyki. Ale i moje postrzeganie na świat się zmieniło. Nie przywiązuj się, kochanie.

Nienawidzę cię suko za moment w... teksty

zakochana888 dodano: 25 marca 2013

Nienawidzę cię suko za moment w którym On spojrzał na Ciebie z uśmiechem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV