głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 gdybyś złapał mnie za rękę i z łamiącym się głosem powiedział pożegnajmy wszystkich i przestańmy istnieć .. uwierz mi że od razu opuściłabym ten świat . nawet n

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
gdybyś złapał mnie za rękę i z łamiącym się głosem powiedział pożegnajmy wszystkich i przestańmy istnieć .. uwierz mi że od razu opuściłabym ten świat . nawet nie
gdybyś złapał mnie za rękę i z... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

gdybyś złapał mnie za rękę i z łamiącym się głosem powiedział " pożegnajmy wszystkich i przestańmy istnieć .. " , uwierz mi , że od razu opuściłabym ten świat . nawet nie pożegnałabym się z rodzicami , z przyjaciółmi , nie uściskałabym ukochanego psa na odchodne . pociągnęłabym Cię za rękę na niedaleki most abyśmy razem z niego skoczyli , pobiegłabym jak najprędzej do apteki kupić środki psychotropowe , litr alkoholu do popicia , wyciągnęłabym umieszczone w zakamarkach mojego pokoju paczkę żyletek , co tylko byś zechciał , jaką śmierć byś nam wybrał , taką bym przyjęła . ale przed tym pocałowałabym Cię namiętnie w Twoje aksamitne usta , żeby ostatni raz poczuć smak życia .

Kiedyś powiem ci jak bardzo mnie... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Kiedyś powiem ci jak bardzo mnie skrzywdziłeś. Ile nocy przepłakałam, myśląc o tobie. Jak bardzo nienawidziłam samotnie spędzonych wieczorów z kubkiem gorącej herbaty. Opowiem ci o tym jak przyjaciółki siłą powstrzymywały mnie, bym nie zrobiła krzywdy twojej ‘koleżance’. Zawsze będziesz zajmował jakieś miejsce w moim sercu. Boję się tylko że jest ono zbyt duże i nie wystarczy miejsca dla kogoś nowego ..

usiadła na schodach przed jego... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

usiadła na schodach przed jego mieszkaniem. wiedziała, że nikogo nie ma w domu. on był na treningu miał wrócić za pół godziny. były jego urodziny i chciała mu zrobić niespodziankę. czekała wymyślając co będą robić. wieczór zapowiadał się świetny, miała cudowny humor ... słyszała, że ktoś idzie. to był on a obok niego jakaś farbowana blondynka na obcasach z dekoltem po pas. chciała wstać i zacząć krzyczeć na niego. nie miała siły, straciła humor. oczy zrobiły się szklane, gdy nagle uświadomiła sobie co się dzieje powiedziała - Wszystkiego najlepszego.-wstała i odeszła. pobiegł za nią. - to nie to co widziałaś! - Powiem Ci co widziałam a co chciałabym widzieć. Widziałam Cię z jakąś dziwką. szłeś sobie z nią za rączkę mając zaciesz, że masz taką kurwe przy sobie ! A wiesz co bym chciała widzieć , że tylko pomagałeś jej dojść bo przez te jej 15 cm obcasy nie mogła iść. - pokręciła głową i odeszła.

Noo i po chuj się kurwa gapisz. ?... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Noo i po chuj się kurwa gapisz. ? Jak i tak mnie olewasz . I tak się nie odezwiesz i tak więc mnie nie wkurwiaj i się nie patrz na mnie kurwa ! ; x .

Gdy rozmawiasz z kolegami   patrzę... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Gdy rozmawiasz z kolegami , patrzę na Ciebie z nadzieją że może się odwrócisz i spojrzysz na mnie . poczujesz to co czuję .. ; /

“ Nie zakochała się w chłopaku z... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

“ Nie zakochała się w chłopaku z plakatu , ze snu , czy z własnej wyobraźni . Zakochała się w chłopaku , który istnieje . Ale to też było bez sensu.. ”

“ Najgorzej jest  gdy siedzisz... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

“ Najgorzej jest, gdy siedzisz wieczorem na łóżku i uświadamiasz sobie, że tak naprawdę nie masz nic. ”

Puknij głową w klawiature i napisz... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Puknij głową w klawiature i napisz co Ci wyszło xD

Życzę Ci żebyś kiedyś czuł się... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Życzę Ci żebyś kiedyś czuł się tak jak ja ,kiedy Cię widzę. żeby żal wpierdalał Twoje serce a sumienie mówiło 'widzisz pojebańcu' ?

Wiesz jest ktoś kto o Tobie myśli... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Wiesz jest ktoś kto o Tobie myśli codziennie . Jakieś 52149 razy na sekundę . Ktoś kto wstając rano przypomina sobie najlepsze chwile spędzone z Tobą w szkole . Ktoś kto idzie do szkoły z nadzieja , że dziś będzie jeszcze lepiej . Ktoś kto rozgląda się czy przypadkiem los nie chciał żeby ta osoba Cię spotkała . Tu i teraz . Jest ktoś kto rozgląda sie na przerwach za Tobą , i na lekcjach modli sie żebyś usiadł jak najbliżej niej . Ktoś kto wchodząc na GG pierwsze patrzy czy jesteś dostępny . Ktoś kto sprawdza 1000 razy dziennie telefon , czy czasem nie napisałeś . Jest ktoś kto słucha na okrągło Twojej ulubionej piosenki . Ktoś kto ogląda Twoje zdjęcia na nk/faceboooku 1000000 razy . Bo jeden raz to za mało . Jest ktoś kto idąc spać myśli czy może być lepiej , niż jest . Bo jest tak zajebiście szczęśliwy !

Ciężko jest mi nawet na niego... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Ciężko jest mi nawet na niego patrzeć, a co dopiero odezwać się. Kurwa nie raczę sobie, jest ciężko i to cholernie mocno... Ciągle czuje jego zapach który nie daje mi żyć, słyszę jego głos który doprowadza mnie do szału, a gdy zamknę oczy widzę jego twarz która tak przeraźliwie na mnie patrzy... Kurwa tym razem chyba sobie nie poradzę. Ale kurwa przecież muszę bo jak inaczej.? Przecież on do mnie nie wróci. To koniec.!

A wiesz co boli najbardziej.? gdy... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

A wiesz co boli najbardziej.? gdy mijasz mnie tak cicho ze wzrokiem wbitym gdzieś w ziemię..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV