głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Siedziała na podłodze na środku pokoju. Wokół niej leżały podarte fotografie. z jej oczu płynęły łzy. Nagle drzwi do pokoju otworzyły się a w nich stanął on pow

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Siedziała na podłodze na środku pokoju. Wokół niej leżały podarte fotografie. z jej oczu płynęły łzy. Nagle drzwi do pokoju otworzyły się a w nich stanął on powód jej
Siedziała na podłodze na środku... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Siedziała na podłodze na środku pokoju. Wokół niej leżały podarte fotografie. z jej oczu płynęły łzy. Nagle drzwi do pokoju otworzyły się, a w nich stanął on - powód jej płaczu. Spojrzała na niego. jego oczy wbiły się w punkt lekko nad jej głową. - Dlaczego? - Wyszeptała - dlaczego to zrobiłeś? Dlaczego mnie zdradziłeś? - jej szept przerodził się w krzyk - nienawidzę cię sukins**ie, nienawidzę! - Zalana łzami, prawie nie mogła oddychać. - Kochanie, naprawdę nie mogę z tobą być. - Odrzekł z ironicznym uśmiechem. Zbliżył się do niej i ją pocałował. - Spierda**j! Nie chce cię widzieć - krzyknęła. On zaczął się śmiać i zostawiając jej żyletki na biurku, powiedział - tylko nie zrób sobie krzywdy, kochanie. - i wyszedł.

  Kotku .    Kotki to masz w... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

- Kotku . - Kotki to masz w schronisku ! - Misiu ! - A misia znajdziesz w sklepie z zabawkami , dupku ! - Dupka to szukaj w więzieniu , mała ! - Mała to jest twoja pała , a nie ja ! Ja jak coś to jestem Niska .

Pamiętam dzień w którym pierwszy... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Pamiętam dzień,w którym pierwszy raz do mnie napisałeś.Byłam zaskoczona,ale i szczęśliwa.Nie mogłam uwierzyć,że ktoś taki jak Ty mógłby zainteresować się moją osobą.Ale tak było..Pamiętam naszą pierwszą rozmowę,spotkanie..w końcu nasz pierwszy pocałunek..Pamiętam wszystko choć od naszego ostatniego spotkania minął prawie miesiąc , miesiąc , który odmienił moje życie,który przewrócił je o 180 stopni,który rozpieprzył wszystko co było tak poukładane..Dziś to ja spędzam samotne wieczory, to ja płacze w poduszkę i śpię z pluszakiem nazwanym Twoim imieniem.. zrobiłabym wszystko by móc choć na chwilę utonąć w Twoich ramionach i zatopić swoje usta w Twoich wargach...Nawet nie wiesz jak mi cholernie Ciebie brakuje.

  Są chwile  które w pamięci... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

` Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija, ona nadal trwają. Są takie osoby, które raz poznane już zawsze będą zapamiętane . ♥

  Obiecaj mi  że jutro będziemy w... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

` Obiecaj mi ,że jutro będziemy w sobie zakochani. ♥

Zrobię to  zobaczysz. Pewnego... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Zrobię to, zobaczysz. Pewnego deszczowego wieczora upiję się do nieprzytomności i stanę przed Twoim domem. W końcu będę miała odwagę. Dławiąc się łzami, wykrzyczę Ci w twarz jak cholernie mi zależało. Wiesz, chciałabym zobaczyć Twoją minę.

przestań w końcu udawać że mnie... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

przestań w końcu udawać że mnie nie widzisz, choć patrzysz na mnie.

teoretycznie miała na niego wyjebane... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

teoretycznie miała na niego wyjebane , ale praktycznie to przegryzała wargi gdy ktoś wypowiedział jego imię .. ♥

Stała nad przepaścią i myślała... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Stała nad przepaścią i myślała `kazali iść do przodu` , zamknęła oczy .. leciała .. niczym anioł..

Najpiękniejsze jest to  gdy chłopak... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Najpiękniejsze jest to, gdy chłopak powie do swoje dziewczyny, że następną dziewczyną, którą będzie kochał, to będzie ich córeczka.

Chciałabym cię nienawidzić. Chcę... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

Chciałabym cię nienawidzić. Chcę cię nienawidzić. Próbuję cie nienawidzić. Byłoby o wiele łatwiej, gdybym cię nienawidziła. Czasami myślę, że cię nienawidzę, a potem cie spotykam i…

siedzę na parapecie  w za dużym... teksty

zakochana888 dodano: 8 grudnia 2011

siedzę na parapecie, w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myślę " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie ? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie, mi jej brakuje " ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV