głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 czuję się bezpieczna gdy Twoje palce leżą spokojnie na moich. Naprawdę tęsknię za dzieciństwem. Kiedyś wydawało mi się to śmieszne ale teraz rozumiem dorosłych

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
czuję się bezpieczna gdy Twoje palce leżą spokojnie na moich.
czuję się bezpieczna  gdy Twoje... teksty

zakochana888 dodano: 18 listopada 2013

czuję się bezpieczna, gdy Twoje palce leżą spokojnie na moich.

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem.... teksty

zakochana888 dodano: 18 listopada 2013

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem. Kiedyś wydawało mi się to śmieszne, ale teraz rozumiem dorosłych, którzy powtarzali mi, że tak będzie. Chcąc powrócić do tego czasu choć na chwilę, włączam stare seriale, które wypełniały zimowe wieczory dziesięć lat temu. Kupuję w sklepie paczkę chrupek i kubusia, zasiadając przed telewizor. Sprzątam stare zeszyty, czytam pamiętniki. Najgorsze jest to, że nigdy nie przypuszczałam, że ten świat dorosłych jest taki trudny, okropny i szary. Nienawidzę go i nie chcę w nim tkwić już dłużej.

Przez Ciebie nawet zaczęłam... teksty

zakochana888 dodano: 18 listopada 2013

Przez Ciebie nawet zaczęłam wątpić w Boga. Nie mogłam uwierzyć, że pozwolił dopuścić do mnie taką osobę, która niszczyła mnie każdego dnia.

W związku chyba najważniejsza jest... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

W związku chyba najważniejsza jest pewność w miłości. Że kiedy Budzisz się rano czujesz przy sobie inne serce, które mówi ci dzień dobry. I w nocy przytulasz poduszkę z myślą o tym, że to człowiek, który będzie z tobą przez wszystkie twoje sny. I to piękne jest jak nie kończą się tematy do rozmów i nawet kiedy macie sobie tyle do powiedzenia milczycie, bo nic więcej nie potrzeba. I te pocałunki, które za każdym razem smakują inaczej, jakby każdy był tym pierwszym. I piękne jest to, że wreszcie czuję się po raz pierwszy w swoim życiu, że spotkało się osobę, na którą czekało się od urodzenia.

tak będziemy mówić  że zaczekamy... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

tak będziemy mówić, że zaczekamy, które z nas pierwsze napisze, podejrzewać, że się narzucamy, brać i odkładać telefony, aż niedługo naprawdę będzie za późno.

Miłość poznaje się po tym  że... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

Miłość poznaje się po tym, że czyjegoś głosu pragniesz bardziej, niż ciszy.

Obiecaj mi  że jutro rano się... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

Obiecaj mi, że jutro rano się uśmiechniesz. Nawet jeśli będzie szaro. Nawet jeśli będziesz miała opuchnięte powieki, ciężkie myśli i żadnej wiadomości w telefonie. Obiecaj mi.

Kiedy mówisz  Kocham Cię    myśl tak. teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

Kiedy mówisz "Kocham Cię" - myśl tak.

Wiesz  pomimo tego że dalej jesteś... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

Wiesz, pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny, nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku, przeżywać tego samego. Nie chce znów za tobą cholernie tęsknić, nie chce wylewać morza łez przez twoje słowa. NIE CHCE. Dla mnie jest to skończone, razem z toba i nie obchodzi mnie fakt, że było między nami to coś o czym ciężko mi zapomnieć. Nie chce słyszeć, że się zmieniłeś, że tęsknisz. Nie wracaj, nie rań mnie. Bądź szczęśliwy, ale już beze mnie...

Kiedy skończyło się moje normalne... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

Kiedy skończyło się moje normalne życie? Chyba wtedy, gdy odszedł. Gdy zostawił mnie samą ze swoimi demonami. Przez niego umieram. Umieram każdej nocy. Przez niego cierpię. Cierpię przy każdym oddechu.

My  kobiety  jesteśmy dziś... teksty

zakochana888 dodano: 17 listopada 2013

My, kobiety, jesteśmy dziś samodzielne i silne, ale pod koniec dnia, potrzebujemy przy sobie silnego mężczyzny o romantycznej duszy.

Jeśli kogoś dobrze nie znasz to nie... teksty

zakochana888 dodano: 13 listopada 2013

Jeśli kogoś dobrze nie znasz to nie oceniaj, słowa ranią, lecz najbardziej oskarżenia bezpodstawne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV