głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Sama siebie nieraz miałam dość serio. Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy gdy najmniej się ich spodziewamy. Wszyscy mów

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Sama siebie nieraz miałam dość serio.
Sama siebie nieraz miałam dość... teksty

zakochana888 dodano: 23 listopada 2013

Sama siebie nieraz miałam dość, serio.

Nie biegnij za szybko przez życie... teksty

zakochana888 dodano: 23 listopada 2013

Nie biegnij za szybko przez życie, bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy.

Wszyscy mówią  że najgorzej jest... teksty

zakochana888 dodano: 23 listopada 2013

Wszyscy mówią, że najgorzej jest pierwszego dnia po rozstaniu a reszta to już kwestia czasu. Ja jednak jestem zdania, że najgorsze są kolejne dni i miesiące. Codzienne zasypianie z nadzieją, że się odezwie i zrozumie jak bardzo Nas potrzebuje. Czekanie każdego dnia na jeden gest z jego strony świadczący o tym, że nadal jesteśmy dla siebie ważni.

Przyjaciel jest po to  by płakać... teksty

zakochana888 dodano: 23 listopada 2013

Przyjaciel jest po to, by płakać razem z Nim, a nie przez Niego.

Zauważyliście że łza ma kształt... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

Zauważyliście,że łza ma kształt połowy złamanego serca?

Mogę odchodzić pierwsza. To nie... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

Mogę odchodzić pierwsza. To nie boli się pożegnać, kiedy Ty o tym decydujesz. Boli kiedy ktoś stawia Cię przed faktem dokonanym i jedyne co możesz zrobić to udawać, że wcale Cię to nie rusza, a potem próbujesz na nowo siebie ułożyć. Uwierz, nie jest sztuką odwrócić się na pięcie i odejść. Sztuką jest zostać i nadal jakoś funkcjonować.

Wypowiedzieliśmy w swoim kierunku... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

Wypowiedzieliśmy w swoim kierunku tyle raniących słów, wywołaliśmy tyle niepotrzebnych kłótni, tak bardzo się zniszczyliśmy, a mimo tego tak bardzo znów chcemy do tego wrócić, to chore.

boję się tego uczucia wiesz? boję... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

boję się tego uczucia wiesz? boję się, że zbyt szybko się zaangażuje, że znów szybko się znudzę, że Cię zranię, a wiesz, że tego nie chcę. nie umiem Cię mieć, a nie chce Cię stracić. to wszystko jest chore. bo ja tak naprawdę nie umiem sobie z tym poradzić. nie jestem na to gotowa, zbyt często ranię ludzi na których bardzo mi zależy.

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać. Potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.

to takie dziwne uczucie. od kilku... teksty

zakochana888 dodano: 22 listopada 2013

to takie dziwne uczucie. od kilku godzin siedzę w tym samym miejscu. powinnam się wziąć do pracy, zrobić chociaż jedno zadanie, ale nie jestem w stanie. patrzę martwym wzrokiem w jeden punkt, po policzkach bezwładnie lecą kolejne łzy, nawet nie mam siły ich otrzeć. czuję jakby umarło we mnie ostatnie tchnienie. czuję? nie, ja obecnie nic nie czuję. ani bólu, ani radości, złości, nienawiści, nic, zupełnie. po prostu siedzę i piszę, staram się opisać obecny stan ale jak? jak mam określić zupełne nic? telefon ciągle dzwoni, co po chwile pojawiają się nowe wiadomości, a ja jedynie spoglądam w jego kierunku i po chwili znów powracam do pierwotnej pozycji. jestem martwa. tylko skóra, kości i kilka ledwo pracujących organów, bez duszy, bez uczuć, bez jakichkolwiek emocji. to takie dziwne uczucie, kiedy wiesz, że nikt na ciebie nie czeka, nikomu nie zależy abyś się pozbierała, abyś wciąż walczyła, niczyje serce nie bije tylko dla ciebie,nic dla nikogo nie znaczysz.więc po co dalej w tym tkwić?

Psu jest wszystko jedno  czy jesteś... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

Psu jest wszystko jedno, czy jesteś biedny, czy bogaty, wykształcony czy analfabeta, mądry czy głupi. Daj mu serce, a on odda ci swoje.

Jesteś jedyną osobą z którą... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

Jesteś jedyną osobą z którą chciałabym iść, nie wiedząc dokąd idę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV