głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Upiła się żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał W stanie trzeźwym wiedziała że taki nigdy nie istniał ... Bardzo chciałabym Ci pomóc powiedzieć coś m

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Upiła się żeby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał W stanie trzeźwym wiedziała że taki nigdy nie istniał ...
Upiła się  żeby przypomnieć... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

Upiła się , żeby przypomnieć sobie moment , w którym ją kochał , W stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał ...

Bardzo chciałabym Ci pomóc... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

Bardzo chciałabym Ci pomóc,powiedzieć coś miłego,pociesznego,coś co postawiło by cię na nogi albo chociaż podniosło na duchu.Chciałabym Cię ogrzać ciepłem moich dłoni,otrzeć Twoje łzy,ale tak się składa,że jestem kompletnie bezradna.Chciałabym chwycić Twoją rękę i zabrać Cię z tego miejsca gdzie wszystko przypomina Ci o nim,o miłości,której nie jesteś w stanie wyprzeć ze swojego serca,z miejsca,w którym każdy szczegół wywołuje wspomnienia,ale nie mogę na prawdę nie mogę,bo jedynego czego nas w życiu nikt nie nauczy to tego jak radzić sobie ze złamanym sercem, nieszczęśliwą miłością,z tym,że niektórzy ludzie po prostu nie chcą być przy nas nawet jeśli cholernie są potrzebni.Musisz sama uporać się,przezwyciężyć lęk,musisz zacząć cieszyć się życiem odnajdując w nim przystań inną niż jego dłonie,której mogłabyś się chwycić, musisz żyć z poranka na poranek, musisz się tego nauczyć tak jak pierwszego samodzielnego oddechu.

za uśmiech za zrozumienie za... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

za uśmiech, za zrozumienie, za wspaniałe chwile razem, za radość i szczęście, za każdy kolejny dzień, za słowa, za każde "kocham", za przytulanie, za kontrolę, za zazdrość, za każde spojrzenie, za rozmowy, za wspólne śniadania w łóżku, za brak ograniczania, za obecność, za kwiaty i pocałunki, za wszystko dziękuje. za wszystko kocham.

jestem tu z Tobą ale myślę o tym... teksty

zakochana888 dodano: 20 listopada 2013

jestem tu z Tobą, ale myślę o tym, że byłam tu kiedyś z Nim, traktujesz mnie na swój czuły sposób, a ja ciągle mam w sobie jeszcze stare nawyki, patrzysz na mnie oczami o tym samym kolorze, a ja czuje, że wariuje, bo widzę Jego, jest też tak wtedy kiedy się do mnie uśmiechasz, Boże masz tak bardzo podobny i szczery uśmiech, cokolwiek dasz mi Ty, On dał to wcześniej, nie potrafię wyzbyć się Jego obecności z mojego życia, bo mimo tego, że to nie On trzyma mnie za rękę, jest tak głęboko, na dnie mojego serca, które kiedyś oddałam mu bezpowrotnie.

Kłopot w tym że kiedy człowiekowi... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

Kłopot w tym, że kiedy człowiekowi za bardzo zależy, to wszystko czuje dwa razy mocniej.

Ja żyje rapem. Ty żyjesz sobą. A... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

Ja żyje rapem. Ty żyjesz sobą. A ona żyje pudrem.

Mijam Cię z trudem bo mnie wciąż... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

Mijam Cię z trudem, bo mnie wciąż do Ciebie ciągnie..

Bo mi się tylko podobasz bo tylko... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

Bo mi się tylko podobasz, bo tylko tęsknie za Tobą, bo mimo wszystko zostajesz na pierwszym miejscu.

Zagryzała wargi za każdym razem... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

Zagryzała wargi, za każdym razem, gdy jej podświadomość, zaczęła jej o nim przypominać. Usta krwawiły. Miały mnóstwo blizn.

I znowu zasnął i nie napisał... teksty

zakochana888 dodano: 19 listopada 2013

I znowu zasnął i nie napisał dobranoc, a ja bez tego spać nie umiem..

Wybaczyłam Mu ale nigdy nie byłam... teksty

zakochana888 dodano: 18 listopada 2013

Wybaczyłam Mu, ale nigdy nie byłam w stanie zrozumieć tego, co zrobił.

Ja też chcę mieć do kogo wracać.... teksty

zakochana888 dodano: 18 listopada 2013

Ja też chcę mieć do kogo wracać. Też chcę czuć, że jestem komuś potrzebna i niezbędna. Też chcę być szczęśliwa, nie tylko Ty, wiesz? Chciałabym kogoś poznać, tak od początku. Zacząwszy od nowego imienia aż do zalet, wad, nałogów. Chciałabym potrafić zakochać się bez opamiętania, poczuć motylki w brzuchu i zapomnieć o tym, że świat jest okropny, ale nie mogę. Coś mnie blokuje, coś niszczy mnie. Nie zasługuję na nikogo, rozwalam każdy związek, a ja już nie mam sił znosić tego uczucia bezradności i wyrzutów sumienia. Jestem beznadziejna i to nic nie zmieni, nigdy nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV