głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakochana888 Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jestes. Jeżeli on nie pokocha ciebie twoich wad to nie jest dla Ciebie nie jest Ciebie wart. Prost

zakochana888

zakochana888.moblo.pl
Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jestes. Jeżeli on nie pokocha ciebie twoich wad to nie jest dla Ciebie nie jest Ciebie wart. Prost
Pamiętaj nie zmieniaj się dla... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Pamiętaj nie zmieniaj się dla niego. Nie udawaj kogoś kim nie jestes. Jeżeli on nie pokocha ciebie, twoich wad, to nie jest dla Ciebie, nie jest Ciebie wart. Proste. Bądz taka jaka jesteś. A jesteś niezwykła, musisz tylko w to uwierzyć. Trafisz na pewno na kogo kto pokocha Cię w 100%. I będziesz dla niego ideałem, jedynym sensem życia.

Gdyby został mi ostatni dzień... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Gdyby został mi ostatni dzień życia, nie przejmowałabym się niczym. Ze spokojem poszłabym do Niego i powiedziałabym wszystko co czułam. Wyznałabym mu miłość i porozmawiała tak szczerze od serca. Wtedy z czystym sumieniem mogłabym odejść. Większość z nas tak by zrobiła. A to tylko świadczy o tym ile rzeczy nie robimy ze wstydu. Gdyby ludzie nie bali się mówić o swoich uczuciach wykaz miłośći nieodwzajemnionych znacznie by spadł. Boimy się wyśmiania i braku zrozumienia. I głównie przez to wiele ludzi na świecie jest samych. Być może wielu z was tak uważa, ale i tak będziemy pogrążać się w tym uczuciu czekając aż druga strona zrobi ten pierwszy krok. Nadal będziemy robić błędy za które z czasem trzeba będzie zapłacić.

Chciałabym abyś któregoś dnia... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona kocha Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. kocha Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, kocha Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, kocha Cię, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. Wciąż karmi swój umysł kłamstwami...spokojnie, będzie dobrze.

Czuję jakby moje dziurawe serce... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Czuję jakby moje dziurawe serce spisało mnie na straty i postanowiło się wyprowadzić. Czuję tą oszałamiającą pustkę w jego miejscu, którą co jakiś czas przeszywa niesamowity ból..

I chcę doczekać dnia  gdy moja... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

I chcę doczekać dnia, gdy moja córka siądzie cała zapłakana i zapyta mnie: mamo, też ktoś Ci kiedyś złamał serce? I ja wtedy z uśmiechem, opowiem o Tobie, a ona się rozchmurzy i powie: to u mnie nie jest, aż tak źle.

 Kochasz mnie?   Tak.   Bardzo?... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

-Kochasz mnie? -Tak. -Bardzo? -Potwornie. -A zrobisz coś dla mnie? -Wszystko co będziesz chciała. -To odejdź ode mnie, zostaw mnie, zanim wpadnę na dobre. Nie chcę potem cierpieć, nie będę potrafić. Wybacz, chce być mądrzejsza i odejść, zanim zostanę porzucona.

Kiedy Cię nie potrzebuję  bo... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Kiedy Cię nie potrzebuję, bo układam sobie życie, pojawiasz się i mieszasz w nim. Jest w sumie dobrze, jesteś obok. A kiedy zaczynam znów się zakochiwać, pragnąć Cię i potrzebować, to znikasz bez słowa. Magia, kurwa. Magia.

Obudziłam się koło czwartej nad... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Obudziłam się koło czwartej nad ranem. Chciałam przytulić się do mojego mężczyzny, ale poczułam pod głową jedynie ciepłą poduszkę. Momentalnie usiadłam, przyzwyczajając powoli wzrok do ciemności. Odetchnęłam z ulgą widząc, jak mój grecki bóg stoi oparty o framugę drzwi i patrząc na mnie z rozbawieniem zaciąga się dymem. Podeszłam do niego wolno i stojąc na przeciwko poprosiłam o fajkę. Wyciągnął do mnie dłoń, ale upuścił papierosa na podłogę przyciągając mnie do siebie. 'Nigdy ode mnie nie dostaniesz fajki, Kochanie.' Spojrzałam na niego, jak mały dzieciak proszący o lizaka, a on tylko rzucił się na łóżko i kiwnął na mnie palcem. 'No chyba nie.' Syknęłam i oparłam się o komodę. Rzucił we mnie poduszką. Tego nie mogłam mu darować. Po kilkuminutowej walce leżałam wtulona w jego klatkę piersiową. Pisałam mu list opuszkami palców na ciele. Doszłam jedynie do 'Ko' a on całując mnie w szyję powtarzał 'Ja Ciebie też.'

Usiadłam i płakałam.... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Usiadłam i płakałam. Uświadomiłam sobie, że jestem bezgranicznie głupia. Miałam tyle szans, których nie wykorzystałam. Płakałam z bezsilności bo już nic nie dało się zrobić. niektórzy mówią, że nigdy nie jest za późno aby coś naprawić. mylą się. Cholernie się mylą. Wiele spraw już nie da się naprawić. Zostaje tylko pustka, której nigdy niczym nie wypełnisz.

Miałaś kiedyś tak  że specjalnie... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Miałaś kiedyś tak, że specjalnie wracałaś w miejsca które Ci się z nim kojarzą? Że czytałaś sms zachowane z przed paru miesięcy, że wszędzie szukałaś jego zapachu, jego spojrzenia i jego głosu, miałaś tak, że za każdym razem gdy wracały wspomnienia zwijałaś się z bólu, miałaś tak, że oszukiwałaś cały świąt i wmawiałaś innym, że masz wyjebane? miałaś kiedyś tak, że po pewnym czasie nie umiałaś już płakać? tylko czułaś takie okropne uczucie w środku, żyłaś kiedykolwiek ze świadomością, że to było najlepszym co przydarzyło Ci się w życiu i sama przyczyniłaś się do zakończenia tego? no właśnie, nie miałaś tak, więc nie mów mi ,że rozumiesz.

Skończone  jednak pamiętam... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Skończone, jednak pamiętam wszystko: pustą miłość, chore myśli, Twoje towarzystwo. Tyle uczucia, a jednak tyle kłamstw. W tym całym zamieszaniu wyszła Twoja prawdziwa twarz. Prawdziwe Twoje "ja" i nagle wszystko się sypie, łzy popłynęły, w jednej chwili zgasło tysiące iskier w Twoich oczach..

Zabrałeś moje serce.  Bawiłeś... teksty

zakochana888 dodano: 19 marca 2012

Zabrałeś moje serce. Bawiłeś się miłością. By potem złamać serce. Okaleczyć mój umysł. Podciąć mi żyły. Tak. Zrobiłeś to. A dziś już tylko blizny. I czuję się cudownie. Jednym gestem rozpalam Cię. A potem mam niesamowity ubaw. Zostawiam Cię rozbitego. W końcu poznałeś miłość. Prawda, że boli kochanie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV