głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa chodzenie zaczyna być nudne kiedy uczysz się latać Lezy obok mnie. Patrze na niego i zastanawiam sie jak w tak krotkim czasie od zakonczenia poprzedniego zwiazk

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
chodzenie zaczyna być nudne kiedy uczysz się latać
chodzenie zaczyna być nudne  kiedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

chodzenie zaczyna być nudne, kiedy uczysz się latać

Lezy obok mnie. Patrze na niego i... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 maja 2015

Lezy obok mnie. Patrze na niego i zastanawiam sie jak w tak krotkim czasie od zakonczenia poprzedniego zwiazku moze mi znow na kims zalezec. Z dnia na dziej coraz bardziej uzalezniam sie od jego obecnosci.Obecnosci,milych gestow cieplych i szczerych slow ktorych tak bardzo brakowalo mi w poprzednim zwiazku.Nie traktuje Go tymczasowo jako przystanek czy jako chwilowe pocieszenie. Traktuje Go jak wyjatkowego czlowieka i byc moze partnera na cale zycie. Jest przy mnie na dobre i zle nie tylko na dobre. Wytrzymuje moje wszystkie humorki. Zaskakuje mnie z dnia na dzien . Lubie jego obecnosc czuje ze jest moim dopelnieniem. Kiedy trzeba jest stanowczym facetem z jajami ale bywa tez pokornym malym chlopcem ktorego trzeba mocno przytulic. Mocno trzyma mnie za reke i zaznacza na ciele swoja obecnosc. Jest wyjatkowy choc pewnie nie idealny a i jeszcze jedna wazna rzecz jest moj i nie pozwole mu tak latwo odejsc.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 kwietnia 2015

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Jestem takim typem człowieka: muszę... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Jestem takim typem człowieka: muszę zakładać najgorsze, żebym umiała wytworzyć w sobie system obronny, dzięki któremu później łatwiej zniosę, gdyby się to urzeczywistniło.

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci powiedzieć co do Ciebie czuje , podziękować Ci za wszystkie chwile to nie ma na świecie takich uczuć ani czynów którymi mogłabym to wyrazić. To wszystko siedzi w sercu.

Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.

Pewnego dnia poznajesz mężczyznę... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Pewnego dnia poznajesz mężczyznę, który cię całuje i nie możesz wtedy oddychać i zdajesz sobie sprawę, że wcale nie musisz. Tlen jest czymś trywialnym. To pragnienie, sprawia, że życie się toczy. Że ma znaczenie. Sprawia, że jest warte wszystkiego. Pragnienie jest życiem. Głód aby zobaczyć następny wschód czy zachód słońca, aby dotknąć tego kogo kochasz, aby spróbować ponownie...

Są noce  gdzie czyny nie wymagają... teksty

zakaazaanaa dodano: 26 kwietnia 2015

Są noce, gdzie czyny nie wymagają słownego podparcia//zakaazaanaa

Wtedy jeszcze nie wiedziałam  że to... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to właśnie za Tobą będę tęsknić najbardziej.

Gdybym nienawidziła Cię tak bardzo... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

Gdybym nienawidziła Cię tak bardzo, jak Cię kocham- miałbyś przejebane.

Są w Twoim życiu takie osoby... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

Są w Twoim życiu takie osoby, którym wolno wszystko. Mogą czytać Twoje sms, budzić Cię o 6 i mówić po nazwisku. Nawet jeśli tego nienawidzisz, co nie .?

A na koniec dodam  że bardzo... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

A na koniec dodam, że bardzo przepraszam za pojawienie się w Twoim życiu. I że życzę Ci, aby wszystko Ci się ułożyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV