głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna pocałuj ją lekko w usta wiesz że to lubi. Kiedy widzisz że jes

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna pocałuj ją lekko w usta wiesz że to lubi. Kiedy widzisz że jest zde
Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka..

To jest właśnie prawdziwa... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

To jest właśnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, kiedy bardzo cierpiałeś. Kiedy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.

 Skonstruowali swoją przyjaźń... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

"Skonstruowali swoją przyjaźń, ułomną i asymetryczną, na którą składały się częste oddalenia i długie okresy milczenia; czystą, pustą przestrzeń, do której oboje mogli zawsze wrócić."

Ja nie jestem obrażona  po prostu... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Ja nie jestem obrażona, po prostu jest mi przykro.

Żałuję  że jestem jaka jestem.... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Żałuję, że jestem jaka jestem. Że ruszają mnie małe gesty i wymyślone aluzje w cudzych słowach. Żałuję, że ważne jest dla mnie czyjeś zdanie, że liczę się z uczuciami innych. Żałuję, że potrafię zmienić humor tysiąc razy na dzień i że, gdy wkrada się ten najczarniejszy nie umiem go przegonić. Żałuję, że potrafię pomagać ludziom, że wciąż nie myślę o sobie. Żałuję, że nie potrafię głośno i wyraźnie stwierdzić czego chcę i godzę się z tym, co przychodzi. Żałuję, że boję się zostać sama.

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 kwietnia 2015

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Niedoskonałość jest piękna... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną, niż nudną.

Trochę się na siebie obrażamy... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Trochę się na siebie obrażamy, trochę się kłócimy. W każdym razie on ciągle trzyma mnie za rękę. Jest dobrze. Jest dobrze.

Nie zgubcie się. Nie zgub jej.... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Nie zgubcie się. Nie zgub jej. Bądź dużym chłopcem.

Kiedyś traktowałam ludzi dobrze.... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Kiedyś traktowałam ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością.

Jest wieczór a wskazówka zegara... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 kwietnia 2015

Jest wieczór a wskazówka zegara już dawno przekroczyła północ. Siedzę na balkonie z podciągniętymi do brody kolanami patrzę w niebo, które tej nocy hojnie obdarowałeś tysiącami gwiazd, Boże. W dłoni trzymam palącego się szluga a przy każdym zaciągnięciu, iskierki znajdują się coraz bliżej skóry dając mi poczuć przyjemne ciepło podczas chłodnej nocy. Pewnie nie możesz patrzeć jak truje swoje młode i cenne zdrowie ale nie po to do Ciebie przyszłam. Wiem, że nie jestem przykładem chrześcijanki i może nie chcesz mnie słuchać ale podobno każdemu dajesz szansę, więc próbuje. Nigdy nie pomyślałam, że kiedyś Ci podziękuje bo w końcu tyle przykrych rzeczy postawiłeś mi w życiu ale już dziś rozumiem po co były te wszystkie sytuacje, przepłakane nocy robiłeś to wszystko, żebym tamtego dnia spotkała Jego. Śmiało mówię, że mogłabym przechodzić przez to jeszcze raz wiedząc, że on na mnie czeka. I kurwa, dziękuje choć nie wypada mi przeklinać tyle razy w Ciebie zwątpiłam ale dziękuje za Niego.

Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

zakaazaanaa dodano: 13 kwietnia 2015

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV