głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Kilometry waga wzrost i wiek są tylko i wyłącznie liczbami a jeśli pokochałeś czyjeś serce to te jednostki niczego nie zmienią. I teraz patrzę na ciebie a ty py

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Kilometry waga wzrost i wiek są tylko i wyłącznie liczbami a jeśli pokochałeś czyjeś serce to te jednostki niczego nie zmienią.
Kilometry  waga  wzrost i wiek są... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

Kilometry, waga, wzrost i wiek są tylko i wyłącznie liczbami, a jeśli pokochałeś czyjeś serce, to te jednostki niczego nie zmienią.

I teraz patrzę na ciebie  a ty... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

I teraz patrzę na ciebie, a ty pytasz, czy nadal mnie obchodzisz, jakbym mógł przestać cię kochać. Jakbym mógł zrezygnować z tego, co czyni mnie silniejszym niż kiedykolwiek. Nigdy nie odważyłem się dać z siebie dużo innej osobie, co najwyżej jakieś okruchy (...), i to po wielu latach, ale odkąd się poznaliśmy, cały należę do ciebie. I będę należał jeśli mnie zechcesz.

I pomimo tego jak bardzo cierpię... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

I pomimo tego jak bardzo cierpię, nadal potrafię się porządnie uśmiechnąć, mam talent.

dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ który jest dla Ciebie jak przyjaciel i jednocześnie kocha Cie nad życie, wesprze i przytuli tak jak nikt inny nigdy

Silna dziewczyna to taka  która... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

Silna dziewczyna to taka, która może płakać przed snem i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy

Nie martw się  jestem tu  oddycham... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

Nie martw się, jestem tu, oddycham, walczę, nie martw się, nie musisz się o mnie bać, zaraz do Ciebie zadzwonię, tylko pozałatwiam parę spraw, tylko się ogarnę. I nie obawiaj się, w każdej chwili pamiętam, że jestem Twoja, w każdej chwili czekam na Ciebie i nie boję się, wiem, że mamy sprawy do załatwienia, studia do skończenia, pieniądze do zarobienia, godziny do przeżycia bez siebie, ale nie boję się, wiesz, przecież niedługo Cię zobaczę, dotknę, pocałuje, usłyszę i wciąż będziemy do siebie należeć, jak zawsze, nie boję się wcale, to tylko przejściowe przecież, więc mówię Ci, nie bój się, nie musisz się bać, należymy do siebie, jesteśmy razem, zawsze, możesz mi wierzyć, możesz mieć pewność.

chodzenie zaczyna być nudne  kiedy... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

chodzenie zaczyna być nudne, kiedy uczysz się latać

Lezy obok mnie. Patrze na niego i... teksty

zakaazaanaa dodano: 4 maja 2015

Lezy obok mnie. Patrze na niego i zastanawiam sie jak w tak krotkim czasie od zakonczenia poprzedniego zwiazku moze mi znow na kims zalezec. Z dnia na dziej coraz bardziej uzalezniam sie od jego obecnosci.Obecnosci,milych gestow cieplych i szczerych slow ktorych tak bardzo brakowalo mi w poprzednim zwiazku.Nie traktuje Go tymczasowo jako przystanek czy jako chwilowe pocieszenie. Traktuje Go jak wyjatkowego czlowieka i byc moze partnera na cale zycie. Jest przy mnie na dobre i zle nie tylko na dobre. Wytrzymuje moje wszystkie humorki. Zaskakuje mnie z dnia na dzien . Lubie jego obecnosc czuje ze jest moim dopelnieniem. Kiedy trzeba jest stanowczym facetem z jajami ale bywa tez pokornym malym chlopcem ktorego trzeba mocno przytulic. Mocno trzyma mnie za reke i zaznacza na ciele swoja obecnosc. Jest wyjatkowy choc pewnie nie idealny a i jeszcze jedna wazna rzecz jest moj i nie pozwole mu tak latwo odejsc.

Chce żebyś pokochał moją... teksty

zakaazaanaa dodano: 28 kwietnia 2015

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję. Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu, że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział. Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno. Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę, ale czuję, że to nie najlepszy moment. Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści.

Jestem takim typem człowieka: muszę... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Jestem takim typem człowieka: muszę zakładać najgorsze, żebym umiała wytworzyć w sobie system obronny, dzięki któremu później łatwiej zniosę, gdyby się to urzeczywistniło.

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Skarbie nawet jeśli chciałabym Ci powiedzieć co do Ciebie czuje , podziękować Ci za wszystkie chwile to nie ma na świecie takich uczuć ani czynów którymi mogłabym to wyrazić. To wszystko siedzi w sercu.

Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 kwietnia 2015

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV