głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa nie lubię nosić spódniczek czy sukienek ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta nie lubię nosić szpilek za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. ni

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
nie lubię nosić spódniczek czy sukienek ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta nie lubię nosić szpilek za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawi
nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 maja 2015

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. w każdym razie zmiana siebie nie wchodzi w gre. kochasz mnie albo nie.

  Byłam niesympatyczna.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2015

- Byłam niesympatyczna. - Przyzwyczaiłem się, tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego, atakujesz, chcesz być sama.

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką, teraz odkąd znam takich chłopaków jak wy , którzy nigdy mnie nie zostawią mam braci. I więcej do szczęścia nie potrzebuję..

to tak  jakby mieć niebo na własność teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

to tak, jakby mieć niebo na własność

niech mi nikt nie wmawia  że seks... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

niech mi nikt nie wmawia, że seks nie jest ważny w związku. Jest ważny, a nawet bardzo ważny. Bo nie oszukujmy się, ale cholernie zbliża do siebie ludzi, łamie w nas bariery wstydu, uwalnia naszą intymność. Jeżeli leżysz z partnerem, oglądacie film lub coś innego, on cię zaczyna kiziać, miziać, całować, a ty nic nie czujesz, żadnego drgnięcia ani zacisku między udami, to coś jest nie tak. Bo kurczę, jak on cię dotknie, to masz mieć mokro w majtkach, ma cię ściskać i podniecać. Masz w łóżku krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana, a nawet masz być sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.

I stojąc z Tobą   wtulona w Twoje... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 maja 2015

I stojąc z Tobą , wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna. W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, lecz nie każda może mieć Ciebie

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 maja 2015

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

 Łączyła nas relacja  ta z rodzaju... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

"Łączyła nas relacja, ta z rodzaju relacji, o które człowiek zapytany z bólem serca i przez zaciśnięte zęby kłamie wbrew sobie i odpowiada, że to nic takiego."

Kilometry  waga  wzrost i wiek są... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

Kilometry, waga, wzrost i wiek są tylko i wyłącznie liczbami, a jeśli pokochałeś czyjeś serce, to te jednostki niczego nie zmienią.

I teraz patrzę na ciebie  a ty... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

I teraz patrzę na ciebie, a ty pytasz, czy nadal mnie obchodzisz, jakbym mógł przestać cię kochać. Jakbym mógł zrezygnować z tego, co czyni mnie silniejszym niż kiedykolwiek. Nigdy nie odważyłem się dać z siebie dużo innej osobie, co najwyżej jakieś okruchy (...), i to po wielu latach, ale odkąd się poznaliśmy, cały należę do ciebie. I będę należał jeśli mnie zechcesz.

I pomimo tego jak bardzo cierpię... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 maja 2015

I pomimo tego jak bardzo cierpię, nadal potrafię się porządnie uśmiechnąć, mam talent.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV