głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często
Za dużo myślę przed snem. Zbyt... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 maja 2015

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne nigdy się nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia. Zbyt często o ludziach, o których powinnam już dawno zapomnieć.

Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 maja 2015

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili./ Nicholas Sparks- Pamiętnik

Ci którzy są wystarczająco szaleni... teksty

zakaazaanaa dodano: 27 maja 2015

Ci którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmienią/ Steve Jobs

Wolę towarzystwo chłopców  zawszę... teksty

zakaazaanaa dodano: 25 maja 2015

Wolę towarzystwo chłopców, zawszę mogę na nich liczyć. nie obrażają się gdy nie zatrzymam języka za zębami i jebnę jakąś następną bzdurę.

Daj mi wódkę i 5 minut. Opowiem Ci... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 maja 2015

Daj mi wódkę i 5 minut. Opowiem Ci, ile ludzi zdążyło mnie opuścić.

Wiesz czemu jesteś moją... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 maja 2015

Wiesz czemu jesteś moją przyjaciółką? Bo mało kto, ma mózg mniejszy od mojego.

 Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 maja 2015

"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie."

Coś Ci powiem na ucho:... teksty

zakaazaanaa dodano: 20 maja 2015

Coś Ci powiem na ucho: najważniejsza jest czułość. Ani jędrne pośladki, ani piękna dusza, ani księżyc w pełni.

tylko w Jego ramionach wyczuwasz... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 maja 2015

tylko w Jego ramionach wyczuwasz bicie serca, które jest inne. dlaczego? bo bije tylko dla Ciebie. to Jego dłoń idealnie pasuje do Twojej. to Jego zapach stał się Twoim ulubionym. dzięki Niemu, wiesz co to znaczy być naprawdę szczęśliwym człowiekiem. nie chodzi tu o brak miłości rodzicielskiej. o takie szczęście, które daje miłość chłopaka, mężczyzny. takie, które daje świadomość, że jesteś komuś potrzebna. że masz dla kogo żyć, dla kogo wstawać w poniedziałki o szóstej rano. wstajesz i z uśmiechem witasz dzień, który z pewnością będzie piękny, bo jest ON. dzięki Niemu zaczynasz się uśmiechać, tak prawdziwie. to znaczy, że uśmiechają się nie tylko usta, ale przede wszystkim oczy. nagle przestajesz się zastanawiać, dlaczego z innymi Ci nie wyszło.

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 maja 2015

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. w każdym razie zmiana siebie nie wchodzi w gre. kochasz mnie albo nie.

  Byłam niesympatyczna.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2015

- Byłam niesympatyczna. - Przyzwyczaiłem się, tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego, atakujesz, chcesz być sama.

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką, teraz odkąd znam takich chłopaków jak wy , którzy nigdy mnie nie zostawią mam braci. I więcej do szczęścia nie potrzebuję..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV