głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Nie ma na świecie takich pieniędzy które uszczęśliwią jak twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy która sprawi tyle radości co twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stan

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Nie ma na świecie takich pieniędzy które uszczęśliwią jak twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy która sprawi tyle radości co twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi
Nie ma na świecie takich pieniędzy... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 czerwca 2015

Nie ma na świecie takich pieniędzy, które uszczęśliwią jak twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż twój pocałunek.

Myślę  że pewność to najlepsze... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 czerwca 2015

Myślę, że pewność to najlepsze co mężczyzna może dać kobiecie.

Jedni mówią  że przyjaźń damsko... teksty

zakaazaanaa dodano: 11 czerwca 2015

Jedni mówią, że przyjaźń damsko męska nie istnieje. Inni, że po jakimś czasie przeradza się w miłość. Osobiście uważam, że tak Kocham Cię, cholernie Cię kocham, ale jak brata, Ty mnie jak siostrę i jakoś o tylu lat to się nie zmieniło i nie zmieni

Jest  moją ostoją  a zarazem moim... teksty

zakaazaanaa dodano: 10 czerwca 2015

Jest moją ostoją, a zarazem moim przeciwieństwem- pasujemy do siebie idealnie. Ja jestem impulsywna i uczuciowa, on- spokojny i mądry. Czuję się przy nim bezpiecznie zarówno psychicznie jak i fizycznie... i wiem, ze mogę na nim polegać w każdej sytuacji.

Żyjesz sobie zwykłym życiem  w... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 czerwca 2015

Żyjesz sobie zwykłym życiem, w nudzie i szarej monotonii codziennych spraw. Potem pewnego dnia się zakochujesz i nagle to samo życie staje się piękne i szalenie ciekawe.

znasz to uczucie? siedzisz otoczona... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 czerwca 2015

znasz to uczucie? siedzisz otoczona ludźmi, których kochasz, są tobie tak bardzo bliscy i czujesz, że ty dla nich także. i nagle jesteś obok nich. tak jakby uleciała z ciebie cała dusza, pozostawiając bezwładne ciało. patrzysz na ich twarze, słyszysz ich głosy, ale nie dochodzi do ciebie ani jedno słowo. zauważając zatroskane spojrzenie, pytające co się stało, odruchowo uśmiechasz się odpowiadając "jest dobrze", choć doskonale wiesz, że nie jest.

Drżącymi ustami całował moje... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

Drżącymi ustami całował moje ciało. W zupełnej ciszy i gęstniejącym mroku. Kawałek po kawałku, centymetr po centymetrze, milimetr po milimetrze. Ustami czynił mnie swoją... A potem, tymi samymi ustami, opowiadał mi o miłości. O tym, że nie potrzeba mi skrzydeł, bym mogła latać... I o tym, że nie potrzeba płomieni, bym mogła płonąć. Tamtymi pocałunkami odbierał mi oddech, dając życie.

W zemście i w miłości ko­bieta... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna.

Miłość jest wtedy  gdy On ledwie... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

Miłość jest wtedy, gdy On ledwie wyszedł, a Ty już chcesz do Niego dzwonić i wtedy gdy, na dworze burza, a on mokry punktualnie przychodzi... I gdy wyjeżdża gdzieś na trzy dni, a Ty za Nim tak strasznie tęsknisz i choć jesteście daleko od siebie to nucicie te same piosenki... Miłość jest wtedy, gdy On Cię całuje, ale to Ty proponujesz mu więcej... I wtedy, gdy On jest smutny, zgaszony to Tobie też pęka serce... I gdy On chce po prostu pomilczeć to Ty też się wtedy wyciszasz... A gdy On tylko spojrzy na Ciebie Ty wszystko mu z oczu wyczytasz... Miłość jest wtedy, gdy On wyczuwa czy masz dziś nastrój na śmiech.. I wtedy, gdy patrząc na innych facetów uważasz, że czynisz grzech... I gdy On wciąż ma ten błysk w oku chociaż ostatnio sporo przytyłaś... A gdy trochę podetniesz włosy On widzi, że coś zmieniłaś... Miłość jest wtedy, gdy On, choć nie umie, na rocznice pisze Ci wiersze... I wtedy, gdy pijecie szampana choć zajął gdzieś siódme miejsce... I wtedy, gdy On dawno zasnął a Ty nadal na Niego patrzysz...

Małżeństwo jest jak wojna  tylko... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

Małżeństwo jest jak wojna, tylko faceci nie dostali broni...

Jeden pocałuunek mężczyzny może... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

Jeden pocałuunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety.

Okazuje się  że piekło to nie... teksty

zakaazaanaa dodano: 6 czerwca 2015

Okazuje się, że piekło to nie płąnąca, wrząca otchłań ognia i cierpienia [...] Piekło jest wtedy, kiedy ludzie, których kochasz najbardziej na świecie, sięgają po twoją duszę i wyrywają ci ją. I robią to tylko dlatego, że mogą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV