głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem al
 Nie założę Ci nigdy w życiu... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 maja 2015

"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie."

Coś Ci powiem na ucho:... teksty

zakaazaanaa dodano: 20 maja 2015

Coś Ci powiem na ucho: najważniejsza jest czułość. Ani jędrne pośladki, ani piękna dusza, ani księżyc w pełni.

tylko w Jego ramionach wyczuwasz... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 maja 2015

tylko w Jego ramionach wyczuwasz bicie serca, które jest inne. dlaczego? bo bije tylko dla Ciebie. to Jego dłoń idealnie pasuje do Twojej. to Jego zapach stał się Twoim ulubionym. dzięki Niemu, wiesz co to znaczy być naprawdę szczęśliwym człowiekiem. nie chodzi tu o brak miłości rodzicielskiej. o takie szczęście, które daje miłość chłopaka, mężczyzny. takie, które daje świadomość, że jesteś komuś potrzebna. że masz dla kogo żyć, dla kogo wstawać w poniedziałki o szóstej rano. wstajesz i z uśmiechem witasz dzień, który z pewnością będzie piękny, bo jest ON. dzięki Niemu zaczynasz się uśmiechać, tak prawdziwie. to znaczy, że uśmiechają się nie tylko usta, ale przede wszystkim oczy. nagle przestajesz się zastanawiać, dlaczego z innymi Ci nie wyszło.

nie lubię nosić spódniczek czy... teksty

zakaazaanaa dodano: 18 maja 2015

nie lubię nosić spódniczek czy sukienek, ale ubieram je w niedziele i ewentualnie święta, nie lubię nosić szpilek, za to kocham chodzić w adidasach i trampkach. nienawidzę pustych lasek i nie jestem taka. uwielbiam się przedrzeźniać i wygłupiać z chłopakami, ale z tobą mogłabym posiedzieć spokojnie i porozmawiać, albo pomilczeć. uwielbiam innym wkuwać palce w brzuch, a nienawidzę gdy ktoś mi tak robi. często przeklinam i pyskuje. lubię sobie zapalić i wypić. do kościoła chodzę tylko dlatego, że muszę. nie lubię osób które się wywyższają, a tak naprawdę ich inteligencja jest bardzo mała. no i w sumie nie jestem ładna, ale nie każdy może być nie wiadomo jak piękny. w każdym razie zmiana siebie nie wchodzi w gre. kochasz mnie albo nie.

  Byłam niesympatyczna.... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 maja 2015

- Byłam niesympatyczna. - Przyzwyczaiłem się, tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego, atakujesz, chcesz być sama.

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

kiedyś? Kiedyś byłam jedynaczką, teraz odkąd znam takich chłopaków jak wy , którzy nigdy mnie nie zostawią mam braci. I więcej do szczęścia nie potrzebuję..

to tak  jakby mieć niebo na własność teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

to tak, jakby mieć niebo na własność

niech mi nikt nie wmawia  że seks... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

niech mi nikt nie wmawia, że seks nie jest ważny w związku. Jest ważny, a nawet bardzo ważny. Bo nie oszukujmy się, ale cholernie zbliża do siebie ludzi, łamie w nas bariery wstydu, uwalnia naszą intymność. Jeżeli leżysz z partnerem, oglądacie film lub coś innego, on cię zaczyna kiziać, miziać, całować, a ty nic nie czujesz, żadnego drgnięcia ani zacisku między udami, to coś jest nie tak. Bo kurczę, jak on cię dotknie, to masz mieć mokro w majtkach, ma cię ściskać i podniecać. Masz w łóżku krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana, a nawet masz być sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serducha.

Nie chcę związku  chcę wpadać do... teksty

zakaazaanaa dodano: 15 maja 2015

Nie chcę związku, chcę wpadać do Ciebie raz na jakiś czas, posłuchać o prozaicznych, codziennych sprawach, pograć w gry wideo, nic nie mówić innym o tej pokręconej relacji, być wolną, ale jednak Twoją, Ty wolny, ale jednak wierny mi. A pewnego dnia po prostu nie wyjdę. Zatrzymasz mnie pod kołdrą, za rękę, nadgarstek czy co tam, i prześpimy jeszcze trochę, szkołę, ważne spotkania, innych ludzi. Obudzimy się inni, uświadomieni, że z tego może wyjść coś dobrego. Zjemy śniadanie. Zawiążę Ci krawat i zapnę marynarkę.

I stojąc z Tobą   wtulona w Twoje... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 maja 2015

I stojąc z Tobą , wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna. W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, lecz nie każda może mieć Ciebie

W końcu znajdujesz osobę z którą... teksty

zakaazaanaa dodano: 9 maja 2015

W końcu znajdujesz osobę z którą możesz wszystko. Z którą uwielbiasz wszystko, począwszy od robienia kanapek poprzez rozmawianie, skończywszy na uprawianiu miłości. Osobę przy której nawet najbardziej prymitywna czynność jak spacer w deszczu potrafi być czymś niezwykłym, czymś niecodziennym. Każdy z nas czeka na osobę, dzięki której poranne wstawanie z łóżka będzie miało sens. Kiedy już ją znajdziemy, nie pozwólmy sobie jej odebrać. Szarpmy się z losem, walczymy z przeznaczeniem, ale nie pozwólmy pozbawić się szczęścia.

 Łączyła nas relacja  ta z rodzaju... teksty

zakaazaanaa dodano: 7 maja 2015

"Łączyła nas relacja, ta z rodzaju relacji, o które człowiek zapytany z bólem serca i przez zaciśnięte zęby kłamie wbrew sobie i odpowiada, że to nic takiego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV