głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zakaazaanaa w życiu każdego z nas jest ta jedna jedyna osoba którą poznajemy tylko po to by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys . Nie pogniewałabym się gdyby

zakaazaanaa

zakaazaanaa.moblo.pl
w życiu każdego z nas jest ta jedna jedyna osoba którą poznajemy tylko po to by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys .
w życiu każdego z nas jest ta jedna... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

w życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spierdolić życiorys .

Nie pogniewałabym się gdybyś teraz... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

Nie pogniewałabym się gdybyś teraz wpadł do mnie i powiedział że się stęskniłeś

Tylko ci  którzy ryzykują pójście... teksty

zakaazaanaa dodano: 22 kwietnia 2015

Tylko ci, którzy ryzykują pójście za daleko dowiedzą się jak daleko można dojść.

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj jej tego na każdym kroku. Kiedy zobaczysz że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy widzisz, że jest zdenerwowana pocałuj ją namiętnie w szyję - wiesz że to kocha. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak by miała pewność że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami palców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje a co w niej uwielbiasz - będzie wam lepiej. Bądź romantyczny, ona bardzo lubi kwiaty z pola i świeczki. Nie zabraniaj jej robić tego co lubi to ją irytuje. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka i przyjaciela, nie chce Cie stracić, chociaż często narzeka..

To jest właśnie prawdziwa... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

To jest właśnie prawdziwa miłość. Kiedy kochasz bez względu na wszystko, kiedy potrafisz wybaczyć nawet, kiedy bardzo cierpiałeś. Kiedy w tej właśnie jednej osobie skupia się cały Twój świat i jej szczęścia pragniesz najbardziej, czasem nawet kosztem własnego.

 Skonstruowali swoją przyjaźń... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

"Skonstruowali swoją przyjaźń, ułomną i asymetryczną, na którą składały się częste oddalenia i długie okresy milczenia; czystą, pustą przestrzeń, do której oboje mogli zawsze wrócić."

Ja nie jestem obrażona  po prostu... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Ja nie jestem obrażona, po prostu jest mi przykro.

Żałuję  że jestem jaka jestem.... teksty

zakaazaanaa dodano: 21 kwietnia 2015

Żałuję, że jestem jaka jestem. Że ruszają mnie małe gesty i wymyślone aluzje w cudzych słowach. Żałuję, że ważne jest dla mnie czyjeś zdanie, że liczę się z uczuciami innych. Żałuję, że potrafię zmienić humor tysiąc razy na dzień i że, gdy wkrada się ten najczarniejszy nie umiem go przegonić. Żałuję, że potrafię pomagać ludziom, że wciąż nie myślę o sobie. Żałuję, że nie potrafię głośno i wyraźnie stwierdzić czego chcę i godzę się z tym, co przychodzi. Żałuję, że boję się zostać sama.

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą... teksty

zakaazaanaa dodano: 17 kwietnia 2015

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Niedoskonałość jest piękna... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Niedoskonałość jest piękna, szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niedorzeczną, niż nudną.

Trochę się na siebie obrażamy... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Trochę się na siebie obrażamy, trochę się kłócimy. W każdym razie on ciągle trzyma mnie za rękę. Jest dobrze. Jest dobrze.

Nie zgubcie się. Nie zgub jej.... teksty

zakaazaanaa dodano: 16 kwietnia 2015

Nie zgubcie się. Nie zgub jej. Bądź dużym chłopcem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV